کيت تخمک گذاري

با سلام و احترام
ممنون از راهنماييهاي خوبتان
من از کيت تخمک گذاري براي تعيين روز تخمک گذاريم استفاده کردم. به من گفته بودند که مثبت بودن کيت فقط در زمان تخمک گذاري و در يک روز صورت خواهد گرفتو روز بعد از تخمک گذاري منفي مي شود. ولي جواب کيت هاي من در روز 14و 15و 16 و حتي 17 مثبت بود. معني اين آزمايش چيست؟ من سيکلم 29 و يا 30 روزه است.
متشکرم.

زهرای عزیز سلام
خوش حالم که موفق به تهیه کیت شدی .
جواب تست زمانی مثبت است که هر دو خط پر رنگ باشد . این زمانی است که نهایت افزایش هورمون ال - اچ را داشته باشید که حدود 24 تا 36 ساعت بعد از آن تخمک گذاری رخ می دهد . با توجه به این که سطح هورمون به تدریج پایین می آید، روزهای بعد نیز ممکن است هر دوخط پررنگ باشد ولی به تدریج یکی از خط ها کم رنگ می شود . یعنی هر چه از زمان تخمک گذاری دور می شوید یک خط ، کم رنگ تر خواهد شد .
پس معیار ، اولین روز پررنگ شدن هر دو خط است .
شما از روز 11 سیکل ، تست را شروع کنید . ترجیحا تست را در ساعت های مشخص انجام دهید .
در پناه امام عصر آرام و موفق باشید.
 کارشناس مامایی

با سلام
ممنون از راهنماييتون.
ببخشيد من يادم رفت ازتون بخاطر پيدا کردن کيت تشکر کنم. ممنون
يک سوال ديگه هم داشتم من روز 14 سيکلم جواب کيت مثبت ميشه با توجه به راهنماييهاي شما يعني 24 تا 36 ساعت بعد از اين روز تخمک گذاريم هست؟

سلام عزیزم
اگر پررنگ شدن هر دوخط اولین بار ، در روز 14 است ، تخمک گذاری 24 تا 36 ساعت بعد از ان اتفاق می افتد.توصیه میشود در روزهایی که گمان به تخمک گذاری می رودیک روز در میان ( حدود 36 ساعت ) جهت بارداری اقدام کنید . به طور کلی تخمک آزاد شده تا 24 ساعت قابلیت باروری دارد .
 کارشناس مامایی

با سلام
من در مورد كيت تخمك گذاري يه سري اطلاعات ميخواستم اگر امكان دارد مرا راهنمايي نماييد
1-كيت تخمك گذاري به صورت چندين كيت است يا 1 عدد است ؟
2-معتبرترين ماركي كه ميتوان تهيه كرد چيست؟
3-از چه روزي بايد ازكيت استفاده نمود؟
4-ايا هر كيت براي يك روز است يا از يك كيت براي روزهاي متوالي ميتوان استفاده نمود؟ :!: :?:

سلام عزیزم
منم از کیت استفاده کردم و الان باردارم
من ماکس 14 خریدم همه داروخونه ها ندارن اگه میشه با این شماره تماس بگیر و بگو آدرس نزدیکترین داروخونه هایی که این کیت رو دارن میخوام منظورم نزدیک خونه یا محل کارت تا راحت تهیشون کنی
هر بسته 5 تا داره و قیمتش 3500 تومنه.
معمولا از روز 11 سیکل از ساعت 10 صبح تا 4 بعداز ظهر وقت داری استفاده کنی فقط باید هر روز تو همون ساعت(یک ساعت مشخص کن)امتحان کنی
هر کیت برای یک روزه و بعدش باید دور انداخته بشه
در ضمن داخلش بروشو داره که کامل روش استفاده رو توضیح داده
شماره تلفن مرکز پخش کیت ماکس 14: 02188439573

با تشكر از راهنماييت آوينو جون
من چند ماه قبل براي خريد كيت به داروخانه مراجعه كردم و تنها 1 عدد كيت به قيمت 4000 به من فروخت واقعا از راهنماييت ممنونم :lol:

با سلام خدمت شما دلسوزان
من ازروز 13 پريودي از كيت استفاده كردم وروز 16 دوخط صورتي ضاهر شد وتا سه روز اين دو خط بودند نتيجه اين تست را چگونه ميتوان تفسير نمود؟

تست را روزانه در ساعتی مشخص انجام دهید .
جواب تست زمانی مثبت است که هر دو خط پر رنگ باشد . این زمانی است که نهایت افزایش هورمون ال - اچ را داشته باشید که حدود 24 تا 36 ساعت بعد از آن تخمک گذاری رخ می دهد . با توجه به این که سطح هورمون به تدریج پایین می آید، روزهای بعد نیز ممکن است هر دوخط پررنگ باشد ولی به تدریج یکی از خط ها کم رنگ می شود . یعنی هر چه از زمان تخمک گذاری دور می شوید یک خط ، کم رنگ تر خواهد شد .
پس معیار ، اولین روزی است که هر دو خط در پررنگ ترین میزان خود هستند که 24 الی 36 ساعت بعد از آن ،زمان تخمک گذاری است .
 کارشناس مامایی

سلام
هر کیت شامل یک نوار است که مانند تست حاملگی به ادرار حساس است .مقداری ادرار میانه روز را در یک لیوان یک بار مصرف ریخته،نوار را داخل قرار داده تا خط فلش.5 تا 7 دقیقه صبر کنید.2 خط پررنگ یعنی 24 تا 36 ساعت بعد تخمکگذاری انجام میشود.

با سلام
من 29 ساله هستم و پریودهای نامنظمی دارم و سپروترون مصرف می کردم الان 6 ماهه قطع کردم از مهرماه تا الان پس از قطع قرص 2 بار لکه بینی داشتم با یه پریود کامل در 88/10/11(2 ماهه که پریود نشدم ) با توجه به اینکه می خوام باردار بشم تحت نظر پزشک آزمایشهای لازم (آزمایشهای قبل از بارداری)و انجام دادم و سونو که مشکل نداشتم
و سئوال من اینه که از کیت های تخمک گذاری استفاده کردم که مثبت شد ولی من که پریود نشدم چطور تخمک گذاری انجام میشه؟یعنی تخمک گذاری با قاعدگی رابطه مستقیم داره ؟یا جواب کیت قابل اطمینان نیست ؟در ضمن چون ترشح سفیدی داشتم و حالت پریود داشتم خودم احتمال دادم و از کیت استفاده کردم لطفا آگاهم کنید
با سپاس
خواندن مشخصات فردی
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان