Re: زمان تخمک گذاری من کی هست ؟؟؟

طهورا نوشته شده:با سلام واحترام من ازمایش پاپ اسمیر دادم عفونت وقارچ نشان داده الان دارو کرم واژینال کلوتریمازول وپوویدون وشیاف نستات تجویز شده کی برای بارداری اقدام نمایم
هر زمانی که معاینه شوید و از نبود عفونت مطمئن شوید عزیزم
كارشناس مامايي فيروز

با سلام من داروها را مصرف میکنم اما هنوز ترشح بدبو زیاد وزرد رنگ پنیری دارم که تا قبل داروها به این شکل نداشتم (تشخیص عفونت با معاینه نبود بلکه جواب پاپ بود) البته هنوز دارو تمام نشده امروز با کارشناس مامایی درمانگاه تلفنی مشورت کردم گفتند فقط نیستات 14وکلوتریمازول 7روز مصرف نمایید اگر این زمان به پایان رسیده ادامه ندهید نظر شما چیست؟ایا این ترشحات همان دارو است که بیرون می اید یا عفونت هایی بوده که تا الان خارج نمی شده ودر درون وجود داشته با دارو تحریک شده وخارج میشود دارو را ادامه دهم یا نه؟

ایا این عفونت ها از طریق نزدیکی به من منتقل میشود در این صورت برای بارداری چه کنم خاطر نشان میکنم شوهرم اهل ازمایش دارو و... نیست پیشنهاد شما چیست؟ امکان دارد دارویی در هنگام نزدیکی مصرف کرد که عفونت بربارداری تاثیر نداشته وبه من منتقل نشود

عزیزم خود کرم واژینال و ... مکررا و به مقدار زیاد خارج می شود اول باید تشخیص دهید که خود آن است یا ترشحات قبلتون که زیاد شده
اگر خیلی شک دارید یه جای دیگر معاینه شوید یا اینکه کرم رو اگر 7 روزش گذشته قطع کنید و بعد از 2 روز ببینید هنوز ترشح دارید؟ پنیری ست ؟و یا...
اگر هنوز برقرار باشد باید داروی دیگری امتحان شود و تا زمان بهبودی با کاندوم نزدیکی داشته باشیدو اقدام نکنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام من دوره های پریودیم نا منظمه در تخمک گذاری آنلاین زدم گفت که تخمک گذاری ۳۰آذر تا ۴دی ماه میشه نمیدونم چطوری تخمک گذاریمو پیدا کنم
۴تیر هم یک سقط داشتم حالا دوست دارم برای پسر دار شدن اقدام کنم دوره های پریودیم هم ۱۰-۷-۲-۲۴هست

raziyeh dosti نوشته شده:سلام من دوره های پریودیم نا منظمه در تخمک گذاری آنلاین زدم گفت که تخمک گذاری ۳۰آذر تا ۴دی ماه میشه نمیدونم چطوری تخمک گذاریمو پیدا کنم
۴تیر هم یک سقط داشتم حالا دوست دارم برای پسر دار شدن اقدام کنم دوره های پریودیم هم ۱۰-۷-۲-۲۴هست
سلام
در سیکل بی نظم کلا یک شب درمیان اقدام کنید تا نتیجه بگیرید نمی شود روز تخمک گذاری را به این شکل در سیکل شما مشخص کرد
كارشناس مامايي فيروز

با سلام من از کیت تخم گذاری استفاده کرذم تاریخ پریود من در 6 ماه گذشته(1شهریور -26شهریور -18مهر-13ابان-11اذر-3دی-30دی-25بهمن-25اسفند)بود در روز 9دوره از کیت استفاده کردم هیچ نشانه نداشت روز 10 یک خط قرمز روز 11 -یک خط وروز 12 یک خط قرمز ویک خط خیلی کم رنگ که روز بعد دوباره همین را نشان داد 5تا کیت تمام شد اما نفهمیدم که کی مثبت است روز 13و روز14 دوره نزدیکی شد کی بارداری نشان میده وچند روز بعد ؟؟؟ از بیبی چک استفاده کنیم؟با توجه به دورههای من واینکه حتما میخواهم با توکل به خدا پسر باردار شوم لطفا راهنماییم کنید .سپاس

اولین روزی که خط دوم در پررنگ ترین حالتش باشد روز مثبت شدن کیت تلقی می شود( یعنی حداقل می دانیم از روز 12 به بعد روز مثبت شدن شما بوده)
که 24 تا 36 ساعت بعد ممکن است تخمک آزاد شود.
پس از زمانی که مثبت می شود اقدام را یک شب در میان شروع کنید تا اسپرمها آماده باشند.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 10 مهمان