متشکرم.. ولی این ماه هم امیدوار نیستم چون دقیقا از 18 تا24 سیکل که مهم بودند یه شب در میون و ادامه ندادم و دلبخواهی شد.. نمیدونم چرا قسمت نمیشه هروقت تصمیم میگیریم یه چیزی میشه............ :cry:

یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

Re: تخمک گذاری من کی میشه!!!!!!!!!!!!

سلام من روز ۱۳پریودی رفتم سونو و فولیکولام بزرگترین ۱۰بود با توجه به اینکه ماه قبل من ۱۲ادریبهشت پریود شدم و الان ۶خرداد ایا به نظرتون من امید به حاملگی داشته باشم
چون دکتر به من گفت فولیکول هات جالب نبست و بهم قرص دیوفستون داده

سلام وخسته نباشید کارشناس محترم
من چهارده سال پیش بارداری داشتم بعداز اون امسال پیگیری کردم پلی کیست خفیف داشتم با کلی دوا ودرمان شیمایی و گیاهی پلی کیستم رفع شد خواستم بپرسم چقدر طول میکشه که فعالیت تخمدانم طبیعی بشه و باردار شم
درضمن من بیش از حد عفونت قارچی میگیرم ممکنه ناباروری یه وقت یه علت گرفتگی لوله رحم باشه

با سلام و خسته نباشید.
من خانومی متولد ۷۰ هستم یک فرزند ۶ ساله دارم و الان تصمیم ب بارداری مجدد دارم.دوره های پریودیم بین ۲۸ تا ۲۶ متغیر هست ۲ماه اقدام ب بارداری کردم و بخاطر اینکه نمیدونستم روز تخمک گزاریم کی هست متاسفانه نتونستم باردار بشم.اندازه بزرگترین و بالغ ترین فولیکولم ۱۴ بود این ماه دیگ دکترم تصمیم گرفت برام کلومیفن از روز ۵ پریود ب مدت ۵ روز هرشب دوعددو دوتا امپول اچ ام جی روز ۱۰ و ۱۲ پریود ک یکیش رو امروز ک روز ۱۰ ام هست زدم دادو یک امپول اچ سی جی روز ۱۵ پریود برام تجویز کرده. تو فرزند اولمون دوست داشتیم بچمون دختر بشه و همینطورم شد و اینبار میخواییم اگر صلاح و مصلحتو رضایت خداوند باشه بچه دوممون پسر باشه. الان من دلهره و استرس عجیبی دارم اصلا نمیدونم چ روزهای باید نزدیکی کنم ک هم باردار بشم و هم نزدیک ب تخمک گزاریم باشه و پسر باردار بشم.اگر امکان داره کمکم کنید. :(

سلام
عزیزم با اینهمه دارویی که مصرف کردید صلاح نیست که به خاطر تعیین جنسیت تخمکی که با این همه زحمت به دست آمده ، از دست بدهید
خیلی ریسک دارد این کار .
درستش این است که یک شب درمیان اقدام کنید کلا
كارشناس مامايي فيروز

Afson نوشته شده:سلام وخسته نباشید کارشناس محترم
من چهارده سال پیش بارداری داشتم بعداز اون امسال پیگیری کردم پلی کیست خفیف داشتم با کلی دوا ودرمان شیمایی و گیاهی پلی کیستم رفع شد خواستم بپرسم چقدر طول میکشه که فعالیت تخمدانم طبیعی بشه و باردار شم
درضمن من بیش از حد عفونت قارچی میگیرم ممکنه ناباروری یه وقت یه علت گرفتگی لوله رحم باشه
عفونت های دیگر (نه قارچ ساده) اغلب به بخض فوقانی نفوذ می کنند و می توانند چسبندگی و ... ایجاد کنند اما با این حال اگر بیش از 5 ماه است که افدام ناموفق داشته اید می توانید عکس رنگی از رحم بگیرید که مطمئن شویم
برای فعالیت تخمدان یک سیکل حدود 12 ام سونو دهید تا ببینیم که فولیکول بالغ دارید یا خیر
كارشناس مامايي فيروز

سلام،ببخشید من تازه وارد هستم اگه چیزی رو سر جای خودش نپرسیدم پیشاپیش عذرخواهی میکنم :wink:
من یک سال و نیم هست که اقدام کردم ولی هنوز موفق نبودم،دو نوع قرص مصرف کردم که اولی یادم نیست ولی دومی کلومیفن بود،بعد از اون دکتر سینافکت ب رام تجویز کرد که تا چند ماه استفاده نکردم ولی این ماه قصد استفاده دارم.من قبل از پریودی چند روز لکه بینی دارم.آمپول روز 8،9 و 10 باید تزریق بشه.حالا روز هشتم چه روزی میشه؟در ضمن پریودی منظمی ندارم،چجوری میتونم روز تخمک گذاری و حساب کنم؟آیا کیت گزینه مناسبی هست؟ :(

سلام
چون تحت درمان هستید باید سونوی ارزیابی فولیکول رو حدود روز 10 -11 سیکل انجام دهید تا هم از اثر داروهای محرک مطلع شویم و هم روز تخمک گذاری و روز تزریق آمپول hcg(برای بلوغ نهایی) را بدانیم.
دقیق توضیح دهید که چند روز لکه بینی دارید و چند روز خونریزی و در مجموع چند روز پریود هستید؟
كارشناس مامايي فيروز

من ساکن کیش هستم و متاسفانه اینجا سونو هر روز انجام نمیشه.از چهارشنبه شب تا شنبه صبح لکه بینی خیلی خیلی کم داشتم و از شنبه صبح خونریزی شروع شده و تا جمعه تموم میشه.اگه من شنبه آینده که روز هشتم میشه بدون حساب کردن لکه بینی،سه تا آمپولم و بزنم مشکلی پیش میاد؟

آوین بانو نوشته شده:من ساکن کیش هستم و متاسفانه اینجا سونو هر روز انجام نمیشه.از چهارشنبه شب تا شنبه صبح لکه بینی خیلی خیلی کم داشتم و از شنبه صبح خونریزی شروع شده و تا جمعه تموم میشه.اگه من شنبه آینده که روز هشتم میشه بدون حساب کردن لکه بینی،سه تا آمپولم و بزنم مشکلی پیش میاد؟
تزریق داروهاتون طبق دستور پزشکتون باشه
این شرحی که از سیکلتون دادید شنبه روز اول شماست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 14 مهمان