آيا به تخمك گذاري اميدي هست؟؟

سلام و خسته نباشيد خدمت كارشناس محترم و دوستان عزيز
من ديروز كه روز سيزدهم سيكلم بود رفتم سونوي واژينال... از شب سوم سيكلم هم روزي دوتا لتروزول خوردم..دو تا سوال دارم
من يك فوليكول خوب داشتم به اندازه 18 ميليمتر. بنظر شما ازاد ميشه؟ امپول برام نداد
دوم اينكه من تا بحال تخمك گذاري نداشتم؟؟؟؟؟؟ كه باخوردن لتروزول تازه يك فوليكول 18ميليمتري داشتم.پس يعني تو اون 8دوره قبلم كه دارويي نميخوردم تخمك گذاري نداشتم كه باردار نشدم :cry:

سلام مريم جونم..
انشالله كه اين ماه ديگه مامان ما تويي.. چرا عزيزم وقتي پريود منظم داري صد در صد تخمك گذاري هم داري ولي حتما به دلايلي دير يا زود تر از اقدام آزاد شده و شانس و ازتون گرفته..
البته عزيزم باز نظر كارشناس ارجعيت داره بذار ببينيم ايشون چي ميگن..
اميدوارم اين ماه ديكه لقاح صورت بگيره و مريم جونمون هم مامان بشه.. :D
یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

Re: آيا به تخمك گذاري اميدي هست؟؟

maryam2662 نوشته شده:سلام و خسته نباشيد خدمت كارشناس محترم و دوستان عزيز
من ديروز كه روز سيزدهم سيكلم بود رفتم سونوي واژينال... از شب سوم سيكلم هم روزي دوتا لتروزول خوردم..دو تا سوال دارم
من يك فوليكول خوب داشتم به اندازه 18 ميليمتر. بنظر شما ازاد ميشه؟ امپول برام نداد
دوم اينكه من تا بحال تخمك گذاري نداشتم؟؟؟؟؟؟ كه باخوردن لتروزول تازه يك فوليكول 18ميليمتري داشتم.پس يعني تو اون 8دوره قبلم كه دارويي نميخوردم تخمك گذاري نداشتم كه باردار نشدم :cry:
سلام بله عزیزم ظرف 2تا 3 روز آینده اش آزاد می شود.
چرا فکر می کنید سیکلهای قبل نداشتید؟ تصور کنید که پیشتر از این هم همین رو داشتید خوب لتروزول که در کسی که تخمک گذاری دارد باعث نمی شود 2 تخمک آزاد شود. نهایت ایدا آل همان 1 فولیکول است که خوب رشد کند و آزاد شود.
كارشناس مامايي فيروز

مرسي كارشناس عزيز... پس چرا تاحالا باردار نشدم؟؟ از شب پانزدهم دكترم شياف پروژسترون داده كه مصرف كنم تا اخر دوره ام... اين پروژسترون چيكارميكنه؟؟؟

سلام
بارداری زمان می خواهد عزیزم. فقط ه تخمک گذاری تنها نیست...
اغلب در اوائل بارداری (که احتمال کمبود پروژسترون و لکه بینی باشد) تجویز می شود.
علت رو به شما چه گفتند؟
كارشناس مامايي فيروز

خانم كارشناس ممنونم ازتون. ايشون چيزي نگفتن... براي تااخر دوره ام دادن... شما چي حدس ميزنين؟؟؟؟؟؟؟؟ كمكي به لقاح و نگهداري جنين ميكنه؟

سلام... من امروز يعني 18 پريودم درد دارم تو ناحيه تخمدان راستم... فوليكول19 كه تو روز سيزدهم داشتم هم تو همون تخمدان راست بود... نكنه ازاد نشده و كيست شده...
اي خدا
خانم كارشناس...دوستان كمك..راهنماييم كنين

مريم جون همه چي خوبه منفي بافي ممنوع ....اينقدر به خودت استرس راه نده و دنبال چيزي نگرد

مهدخت جون كاملا درست ميگه پس ok باش عزيزم :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

چشم بچه ها و ممنون از هردوتون ولي امروز19سيكلمه تخمك گذاري دارم؟!
نميدونم بخدا... خيلي خودمو اروم ميكنم ولي سخته چون دارم سختيهي زيادي رو ميبينم و تحمل ميكنم و چيزي نميگم اخر تاثيرش رو رو اين قضيه ميذاره و زياد بهش گير ميدم :( بچه ها من خيلي تنهام كسي رو ندارم كه بهم دلداري بده عوضش كسي كه بايد بهم دلداري بده بهم استرس هم وارد ميكنه... بچه ها تا كي بسپرم دست خدا... ديگه طاقتم...
اميد بخدا :roll:

سلام مريم جون

خانمي خيلي سخته ميدونم ولي بذار اين اتفاقه بدون استرس ايجاد بشه و ني ني بياد تو دلت همه چي درست ميشه .........

با اومدن فرشته كوچولو زندگيت از اين رو به اون رو ميشه ................و اون كسي كه الان احتياج داري به دلداريت مثل پروانه دورت ميگرده ميوني چرا؟؟؟

چون حالا ديگه شما شدين يه خانواده واقعي مامان .بابا . بچه ..........

همه چي يه رنگه ديگه به خودش ميگيره عزيزدلم
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

عزيزم مريمم ما همگي به نوعي تنهاييم اين دوره هر كي به فكر خودشه ولي ما كسي رو داريم كه با وجود اون نياز به هيچ احد الناسي نداريم ما خدارو داريم به فكر خودت باش نياز به دلداري كسي هم نداشته باش .البته مسلمه ما همگي بايد توقعمونو از اطرافيانمون خيلي بياريم پايين اينجوري خودمونم راحت تر كنار ميايم با قضيه .يه مثال از خودم برات ميگم تا قبل عيد من فوق العاده از اطرافيانم شوهرم مادرم خواهرم بالا بود اين باعث شد هميشه از دست همه ناراحت شم و خودم عذاب ميكشيدم .الان چند وقته توقعمو از اطرافيانم در حد صفر بردم خيلي راحت شدم خيلي خوشحالم.شايد با خودت بگي زن از شوهر انتظار داره ولي تو طوريزندگي كن كه از هيچكس انتظار نداشته باشي
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان