مرسی سوگلی عزیز ولی سیکل من 34 روز است باز هم به همین شکل!! یعنی طوری که حساب کردم دقیقا 20 سیکل تخمک گذاری من بوده..

یا امام رضا..
تو که آخر گره رو وا میکنی!
پس چرا امروز و فردا میکنی!

سلام

مليسا جون اگر دوره هات 34 روزه هست !

براي تعيين تخمكگذاريت از كيت استفاده كن كه اگه 34 روزه باشه بايد روزهاي 17 و 18 و 19 از كيت استفاده كني ...........

روزی که نتیجه تست مثبت شد، باید بین 16 تا 36 ساعت بعد مقاربت انجام شود تا شانس باروری به حداکثر برسد.
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

اگه از كيت خواستي استفاده كني :

نمونه ادرار روزی یک بار در زمان مشخص (بین 10 صبح تا 8 شب) جمع آوری می شود. ادرار اول
صبح به هیچ وجه توصیه نمی شود.

من تا به حال کیت نداشتم ونوس جون خیلی گیج شدم و ببخشید هیچی از فرمایشاتت و نفهمیدم عزیزم.
شرمنده. 8O
یا امام رضا..

خانمي كيت هم مثل بي بي چك هستش البته ارزونتر از داروخونه تهيه كن. البته اگه دوست داشتي و خواستي از كيت استفده كني عزيزدلم

اهان.................
باشه ممنون گلم..
فردا ميرم دكتر احتمالا همون 20 سيكل تخمك گذاري دارم چون دوره هام 33 يا 34 روزه است.
موفق باشي گلم..
یا امام رضا..

ملیسا و شیرازی جون عزیز واسه راحت بودن محاسبه شما یک بار سیکلتونو منهای 11 و یک بار منهای 17 کنید مثلا ملیسا که 34هست سیکل هاش :34-11 میشه 23 و 34-17 میشه 17 . 17 تا 23 سیکلت روزهای تخمک گذاریته

تشخیص

Melissa نوشته شده:سلام خانم کارشناس
من امروز28 خرداد 34 سیکل پریود شدم و اون طور که حساب کرد م 14 خرداد روز تخمک گذاری من بوده یعنی 14 روز قبل از امروز. درسته!!
یعنی دقیقا 20 سیکل زمان تخمک گذاری بنده بوده درسته!!
حالا سوالم از شما کارشناس محترم این است آیا این ماه نیز باید روی 20 سیکل واسه تخمک گذاری حساب کنم!!
:roll: :roll:

--------------------------------------------------------------------------------

ملیسا و شیرازی جون عزیز واسه راحت بودن محاسبه شما یک بار سیکلتونو منهای 11 و یک بار منهای 17 کنید مثلا ملیسا که 34هست سیکل هاش :34-11 میشه 23 و 34-17 میشه 17 . 17 تا 23 سیکلت روزهای تخمک گذاریته

shirazi_so نوشته شده:
من امروز28 خرداد 34 سیکل پریود شدم و اون طور که حساب کرد م 14 خرداد روز تخمک گذاری من بوده یعنی 14 روز قبل از امروز. درسته!!
حالا سوالم از شما کارشناس محترم این است آیا این ماه نیز باید روی 20 سیکل واسه تخمک گذاری حساب کنم!!
ملیسا پاسخ سوالتون با کارشناس محترم هست اما دکترم به من گفته از روز 12 پری شروع به اقدام کن به روش یک شب در میان تا 19 پری یعنی در این 1 هفته احتمال تخمک گذاری هست

--------------------------------------------------------------------------------

hengame نوشته شده:دکتر این دفعه راجع به بودن فولیکول حرفی نزد.فقط زیر سونویی که روز 4 پ انجام داد نوشته مایع آزاد لگنی نیست.از رو آزمایش بالا که نمیشه فهمید که فولیکول وجود داره یا نه درسته؟
اصلا تو چه زمانی از پریود باید فولیکول دیده شه؟
تو اولین ماهی(13/10/90) که خوردن سیپروترون رو برای منظم کردن پ شروع کردم، روز 12 پریودم سونو دادم که نوشته بود هیچ فولیکولی مشهود نیست.اون دوره با قرص 28 روزی شد.آیا نبودن فولیکول غیرطبیعی بود یا به خاطر این بود که بی نظمی پ بود؟
سلام کلاً در سیکل بی نظم احتمال اینکه تخمک گذاری رخ ندهد هست. اما به هر حال برای اطمینان از تخمک گذاری باید سونوی روز 13 و ... داشته باشید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام ملیساجان1 از روی چه فاکتوری به این روز 20 ام مطمئن شده بودید؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام .29 ساله.2سال و نیم ازدواج کردم .در ماه دوم اقدام با خوردن متفورمین و 1دوره کلومفین از روز 4 پریود در سونوی روز 11 دو تا فولیکول داشتم تخمدان راست22 mm و چپ 20mm بود که دکتر دو تا آمپول hcg داد و گفت یک تخمک خیلی خوب داری یک روز در میان نزدیکی کن. آیا این ماه امیدی هست ؟بازم احتمال حاملگی همون 25 درصده؟
در ضمن من بعد آخرین نزدیکی که داشتم یه مقدار خیلی کمی آبخون روی دستمالی که باهاش تمیز کردم دیدم،البته نمیدونم اصلا خون بود یا رنگ ترشحم قهوه ای بود .مشکلی واسه بارداری ایجاد نمیکنه؟

سلام هنگامه جون

عزيزم شانست بسيار بالاست هم فوليكولت اندازش فوق العاده خوب بوده هم اينكه آمپول زدي يعني حتما حتما آزاد ميشه ......

اميدوارم كه بزودي بي بي چكت + بشه خانمي :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

با سلام.
29 ساله 2سال ونیم ازدواج و یک ماه اقدام. دکتر گفت کیستهای ریزی داری واسه همون تو ماه دوم اقدام متفورمین و 10 تا کلومفین از 4 پریود داد در سونوی روز 11 پریود دو فولیکول دیده شد .در تخمدان راست22 mm و چپ 20mm بود که گفت تخمک راستت خیلی خوبه و 2 تا آمپول hcgداد که همون شب زدم و گفت یک شب در میان نزدیکی کن.حالا با این فولیکول ها امیدی به بارداری هست یا بازم تو این دوره احتمال 25 درصده؟در ضمن بعد آخرین نزدیکیم مقدار خیلی کمی آبخون روی دستمالی که باهاش تمیز کردم دیدم البته نمیدونم خون بود یا ترشحم رنگش تیره بود،و بعد از اونم دیگه ندیدم،این مشکلی واسه بارداری ایجاد نمیکنه؟
یک سوال دیگه اینکه با خوردن این قرص ها و این دو تا فولی احتمال دوقلو زایی هست؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 29 مهمان