سلام
کلومفین و hcg اثر نکرد برای بار اول و من متاسفانه دیشب پری شدم و خیلی ناراحتم.
خانم دکتر من تو ماه دوم اقدام بودم که حامله نشدم ماه اول هیچ چی مصرف نکردم و این ماه کلومفین خوردم و قبل این دو ماه هم من 5 ماه سیپروترون می خوردم. یادمه شما گفتید که 3 ماه بعد قطع قرص های ضدبارداری معمولا بارداری رخ میده .حالا با توجه به این که من بعد یک ماه از قطع سیپروترون خوردن کلومفین رو شروع کردم زود نیست؟ و ممکنه به خاطر همین موضوع بوده که حامله نشدم آخه من فولیکول 22 داشتم تو 11 پریود

hengame نوشته شده:سلام
کلومفین و hcg اثر نکرد برای بار اول و من متاسفانه دیشب پری شدم و خیلی ناراحتم.
خانم دکتر من تو ماه دوم اقدام بودم که حامله نشدم ماه اول هیچ چی مصرف نکردم و این ماه کلومفین خوردم و قبل این دو ماه هم من 5 ماه سیپروترون می خوردم. یادمه شما گفتید که 3 ماه بعد قطع قرص های ضدبارداری معمولا بارداری رخ میده .حالا با توجه به این که من بعد یک ماه از قطع سیپروترون خوردن کلومفین رو شروع کردم زود نیست؟ و ممکنه به خاطر همین موضوع بوده که حامله نشدم آخه من فولیکول 22 داشتم تو 11 پریود
سلام
عزیزم من عرض کردم که 3 ماه بعد از قطع قرص های پیشگیری (نظیر ld و ..) قدرت باروری برمی گردد .یعنی اگر تخمک گذاری قطع شده به سیکل بر می گردد نه اینکه لزوماً بارداری همان سیکل اتفاق می افتد.
اما سیپروترون خودش به خودی خود مانند ldو و...نیست که مانع بارداری به آن صورت باشد بیشتر با نظم خونریزی قاعدگی به تنظیم هورمونهاو سیکل و... کمک می کند. و از آ« قاعده مستثنی ست.
اما در هر صورت با 2 ماه کلومیفن باردار نشدن مساله ی نگران کننده ای نیست عزیزم . به بارداری باید فرصت داد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 16 مهمان