عفونت ادراری ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام کارشناس عزیزم
امروز روز 24 سیکلم هست امید وارم که باردار شم این ماه .
سوالی که داشتم انه که من به تازگی عفونت ادراری گرفتم غیر از بهداشت فردی ،چه دارویی میتونم بخورم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
و لباس زیرم بعد از یک روز بو میدهد لطفا راهنماییم کنید .
در ضمن من همیشه قبل پریودم شکمم بزرگ میشه یعنی این مورد قبل بارداری هم اتفاق می افتد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
با تشکر فراوان از شما و خانواده فیروز

zzzzzzzzzzz

سلام
من هم از صمیم قبل امیدوارم زهره جان!
خیر تورمی که پیش از قاعدگی وجود دارد پیش از بارداری و...نیست.
لباس زیر را هر شب عوض کنید عزیزم /اگر هم خشک بماند و ترشحی در آن نباشد ، نباید بو بگیرد . از همه مهمتر باید درمان مناسب برای نوع عفونت گرفته باشید.همین طور است؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز
تا بحال عفونت زیادی نداشتم که دکتر برم وعمل درمان را انجام بدم فقط این چند روز فشار ادرار زیاددارم در صورتی که ادرار زیادی ندارم این مشکل مثانه یا کلیه است؟؟/ از پاسخگویی به سوالاتم کمال تشکر رو دارم کارشناس محترم
zzzzzzzzzzz

سلام کارشناس عزیز من الان روز 30 سیکلم هست دیشب که نزدیکی داشتم آب منی که بعد از نزدیکی از من خارج شد تقریبا قهوه ای بود این نشون میده که من دارم پریود میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ در ضمن دوباره سینه هام بشدت درد دارن 2 روز پیش آزمایش دادم که ببینم آیا مشکلی دارم واسه بارداریم دعا کنید که باردار شم ممنون از راهنمایهاتون
zzzzzzzzzzz

سلام
زهره جان! امیدورام خداوند در بهترین زمان ، این هدیه را به شما اعطا کند...
اسید فولیک را هم فراموش نکنید.
راستی مشکلات ادراری چطور شد؟
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز ممنون از محبتتون آالان 3 ماهه دارم هرروز مصرف میکنم
دیروز رفتم دکتر بهم قرص واژینال نیستاتین و فلوکونازول 150 بهم داد عصری هم جواب آزمایشمو نشون میدم امیدوارم که مشکل خاصی نداشته باشم روز 31 سیکلم هست درد های پریودی دارم صبر میکنیم ببینیم این ماه نینیمون دلش میخواد بیاد یا نه :wink:
zzzzzzzzzzz

سلام کارشناس عزیز
آزمایشاتم نرمال بود دیروز موقع پریودم بود فقط لکه دیدم و دیگه درد پریودی ندارم از صبح همش حالت تهوع دارم یعنی میشه باردار باشم اگه تا فردا ادامه داشت کی برم آزمایش ممنونم از لطفتون
zzzzzzzzzzz

سلام
زهره جان! صبر کنید از موعد قاعدگی مقررتون و نیز از زمان شورع این لکه بینی 2-3 روز بگذرد سپس آزمایش دهید. با توجه به داروهایی هم که ذکر نمودید عفونت ادراری نبوده همان عفونت قارچی بوده است.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز در مورد یبوستم منتظر راهنمایی هاتون هستم .
در ضمن این ماه هم پریود شدم دکتر برام روز 13 سیکلم سنوگرافی نوشته آیازمان تخمک مشخص میشود ؟؟؟؟دکتر گفت اگه خواستی از ماه آینده آمپول هاش ی جی شروع میکنم بنظر شما بعد از 6 الی 7 ماه ضرر نداره؟؟؟؟؟؟آخه میخوام زود باردار شم
zzzzzzzzzzz

سلام کارشناس عزیز
روزتون خوش
منتظر جوابم در رابطه با یبوستم هستم درضمن منکه الان منتظر باردار شدن هستم قرص واژینال نیستاتین و قرص فلوکونازول برام ضرر نداره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
در ضمن من تبخال زیاد میزنم حد اقل هر 2 ماه یکبار چیکار کنم خیلی اذیت میشم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چندمین روز سیکلم میتونم برم سنوگرافی؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ممنون از لطفتون
zzzzzzzzzzz
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 19 مهمان