محاسبه زمان تخمک گذاری

باسلام و روز بخیر
من 36 ساله هستم و قصد بارداری دارم.
پریودهای من چند روز قبلش با لکه بینی شروع میشن و تعداد روزهای لکه بینی هام هم متغیر هستش. مثلا آغاز لکه بینی های هر دورم این روزها هستش:
از 12 آذر به مدت سه روز لکه بینی داشتم بعد خونریزی شروع شد- 9 دی به مدت 4 روز لکه بینی داشتم- 10 بهمن به مدت یک روز- 26 بهمن به مدت 11 روز- 2 فروردین به مدت دو روز- 23 فروردین به مدت 6 روز.
قبلا مشکل کیست اندومتریوز داشتم ولی با قرص حل شد و آخرین باری که سونو دادم گفتن خیلی کوچیکه و اصلا مشکلی نیست حتی دکتری که سونو دادم پیششون گفتن اصلا معلوم نیستش کیستی من نمیبینم. اما اون موقع بچه نمیخواستم. سوالم اینه که من چجوری باید محاسبه کنم روزای تخمک گزاریم رو؟ و الان من مشکلی دارم چون این ماه جلوگیری هم نکردم ولی باردار نشدم؟

Re: محاسبه زمان تخمک گذاری

سلام دوست عزیز
معمولا لکه بینی های قبل از پریود به دلیل کمبود پروژسترون اتفاق میافتد بهتر است با راهنمایی درمانگرتان و به کمک داروهای پروژسترون این مشکل را برطرف کنید سپس اقدام به بارداری نمایید
كارشناس مامايي فيروز

Re: محاسبه زمان تخمک گذاری

ممنونم از پاسخگوییتون
الان تو این شرایط که قرنطینه هستیم و مطب دکترهای زنان که میشناسم بسته هستش میتونم خودم این داروهارو تهیه کنم و بخورم؟ و اینکه میشه راهنماییم کنین تا کی باید این داروهارو بخورم که بعد بتونم باردار شم؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 54 مهمان