سلام به رز عزیزم و دوستان گلم بچه ها من امروز 2 روزه که از موعد پریودیم گذشته البته نباید زیاد امیدوار بود که خبری باشه چون اکثر ماهها چند روز عقب میندازم اما خیلی دوست دارم این ماه به ارزوم برسم میترسم بی بی چک بزنم با اینکه زیاد امیدوار نیستم اما اکه جوابش منفی بشه خیلی حالم میگیره و ناراحت میشم بچه ها من تمام علایم پریودی رو دارم زیر دلم و کمرم درد میکنه کم و بیش هم ترشح دارم و کلا خیلی بیحوصله و کسل هستم شما واسم دعا کنید که این ماه جواب بگیرم

سلام hiva9عزیز امیدت به خدا باشه اصلا" به خودت استرس راه نده من واست دعا میکنم که این ماه خدا یه نینی سالم و خوشکل بهت بده .
عزیزم من کاملا درکت میکنم می دونم الان چه حسی داری .
عزیزم منو از خودت بی خبر نذار. میبوسمت

هیواجان منم این ماه دقیق حس تورو دارم هم روحی هم جسمی منم تمام دردهای پری رو دارم کمر دل رحم اصلا انگار الان میخوام پری بشم ولی نمیدونم چرا نصف شب ضعف میکنم و گرسنه میشم در صورتی که شام خوب می‌خورم .
من برای تو و تو برای من دعا کن.. بی خبرم نذار هیوا جون. :oops:
نيني سالم ميخوام

سلام هیوا جان ایشاا... که جواب میگیری نگران نباش
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

قربانت مهدخت عزیز
منم خوشحالم که دوستان خوبی مثل شما دارم عزیزم :wink: :wink:

بچه ها سلام هیوای عزیز و بهار نازنین ان شا الله که باردارباشید اگر هم این ماه قسمت نبود لابد حکمتی بوده خودتون رو نگران نکنید خدا خیلی مهربونه براتون دعا میکنم راستی امروز رفتم سونو دکترم گفت فولیکولات خیلی خوبه امپول داده که بعدشم بریم برای اقدام برای من هم دعا کنید :roll: :roll: :wink:
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس اخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پره

رویا جان سلام
من که آمپول hcg زدم دکتر گفت 6 ساعت بعد نزدیکی داشته باش منم همون شب 6 ساعت میشد ونزدیکی داشتم ولی ............. لوله های رحم من بسته بودن و نمیدونستم

سلام رویا جان خوبی؟ عزیزم

رز جونم سلام لوله هات بسته بود چیکار کردی من به دکترم گفتم اگر باردار نشدم برام عکس رنگی بنویس گفت باشه میگن عکس رنگی از رحم به خاطر اون موادی که میزنند اگر گرفتگی باشه باز میشه شما تجربشو دارید ؟ :wink: :wink:
وقتی با خدا گل یا پوچ بازی میکنی نترس اخه خدا همیشه دوتا دستش برای تو پره

بله عزیزم منم با عکس رنگی مشخص شد که لوله ها بسته بودن آره به نظرمن عکس رنگی خیلی خوبه

ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان