سلام شفق جون.ناراحت شدم از اينكه نينيت نموند. ولي به قول خودت حكمتي داشته گلم.ايشاالله به زودي باز مامان ميشه و اين بار يه نيني نازو دوست داشتني به دنيا ميآري

سلام شفق جون
افرین به این روحیه خوبت
نی نی اولت بود؟
ایشالا با هم دیگه باردار میشیم
3 ماه هم کافیه...به من هم گفتن 3 ماه کافیه..
اما خودت بهتر میدونی هروقت امادگیشو داشتی اقدام کن
هم روحی هم جسمی
اخه من خیلی کمر درد دارم..می ترسم با بارداری تشدید هم بشه
منتظر یه هدیه از طرف خدا.....

سلام شفق نازنينم ........ متاسفم و خيلي ناراحت

خداروشكر مي كنم كه روحيت خوبه و اميدوارم بارداي بعدي برات لذت بخش باشه و ني ني

صحيح و سالمي رو بدنيا بياري گلم.............. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
يه فرشته از آسمون برای عزیزترین موجود خدا مادر...............

سلام شفق جون ازینکه متوجه شدم نی نی ات رو از دست دادی خیلی متاثر شدم حتی به همسرم هم گفتم که ناراحت هستم اما خوشحال که روحیه ات رو حفظ کردی گلم مطمئن باش حتما حکمتی داشته امیدوارم بارداری بعدی بارداری سالم و بیخطری باشه.
برای استراحت 3 ماه کافیه اما اگه فکر میکنی فعلا روحیه ات مناسب برای اقدامنیست میتونی مدت زمان استراحتت رو بیشتر کنی.
از صمیم قلب ارزو میکنم که همه منتظران به زودی باردار بشن .
در ناامیدی بسی امید هست

سلام عزیزم خیلی ناراحت شدم وکاملا درکت میکنم مثل اینکه تا سقط نداشته باشیم نی نی دار نمیشیم :(

ولی 3 ماه استراحت کافیه زود باش بیا با هم باردار بشیم :D
الهی به امید خودت ...ای خدای من...

Re: نی نی نیومده رفت

shafagh نوشته شده:سلام دوستای گلم و کارشناس عزیز.نی نی من رفت.ولی اشکالی نداره حتما قسمت نبود...حکمت خدا سوال کردنی نیست.ایشالله مامان چند ماه بعد بازم خودمم :wink:
سلام
شفق جان! مطمئنم که به زودی نینی سالمی خواهید داشت و ازاینکه اتفاقی که رایج است و احتمالش زیاد است که هر بارداری چنین وضعیتی داشته باشد؛ را درک می کنید و زندگی شیرینی را برای خود و خانوادتون تضمین می کنید خوشحالم!
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان