ا سلام
ذکر می شه که به علت کوتاه بودن عمر کروموزومy ( یکی از جفت کروموزوم جنسی در نوزاد پسر)،هرچه زمان مقاربت به زمان آزاد شدن تخمک نزدیک تر باشد، احتمال نوزاد پسر بیشتر خواهد شد.
و یا اینکه قلیایی بودن ph واژن نیز احتمال نوزاد پسر را افزایش می دهد.
بعد از اطلاع از تمام این نظریه ها، بد نیست مطلب زیر را مطالعه کنید:
http://www.bardary.blogfa.com/cat-29.aspx
كارشناس مامايي فيروز

خیلی خیلی سپاسگزارم اگر امکان داره در مورد کیت هم راهنماییم کنید.باتوجه به جواب شما اگر 2خط پررنگ بشه من امکان مادر شدن دارم اما من برای تعیین جنس دلخواهم باید بلافاصله بعد از پررنگ شدن خطوط اقدام کنم یا 24 ساعت بعد از مشاهده؟مشاور کیت مکث14 گفتند اگر هر 2خط قرمز بشه همون شب و شب فردا نزدیکی داشته باشم اما در مطالب قبلی شما دیدم اکیدا توصیه میفرمایید48تا 24ساعت بعد که ناقض پیشنهاد مشاور هست >من خیلی گیج شدم بامیدوارم با توکل به خدای توانا و راهنمایی شما این بار به خواستم برسم. امین

سلام
دوست عزیز! در مورد ارتباط بین 3 عامل: پررنگ شدن دو خط در کیت/ تخمک گذاری و زمان نزدیکی توضیح زیر را دقت بفرمائید:
1- پررنگ شدن دو خط در کیت نشان از اوج LH دارد که 24 تا 48 ساعت بعد(یا 34-36 ساعت بعد)
تازه تخمک گذاری رخ می دهد.
2-اما (از آنجایی که عمر تخمک کم است بر خلاف اسپرم که روزها می تواند زنده بماند)جهت بالا بردن احتمال باروری، در زمان تخمک گذاری بهتر است که اسپرم در لوله ها آماده ی تخمک باشد پس نزدیکی باید :!: 2 روز پیش از تخمک گذاری و روز تخمک گذاری(و نهایتاً روز بعد) برنامه ریزی شود.
جمع بندی موارد بالا: از روز مثبت شدن کیت(که مصادف با 1-2 روز پیش از تخمک گذاری ست) برای افزایش احتمال باروری به مدت 4 شب روزهای انتخابی ست.
اما در مورد فرزند پسر: گفته می ظود که از آ«جایی که عمنر کروموزم Y کم است پس به این قصد باید نزدیکی شدیداَ به تخمک گذاری نزدیک باشد(یعنی همان روز یا نهایتاً روز بعد)
(البته به شخصی نظری در این زمینه ندارم)
موفق باشید...
كارشناس مامايي فيروز

با سلام من دو دوره از کلومیفن استفاده کردم.به خاطر عوارض نگرانم وازاثار این قرص تاثیر بهتر ان در ماههای بعد است ایا درست است.من در ماه دوم بعد از استفاده از قرص هستم ایا امکان دارد مثل ماه پیش تخمک گذاری داشته باشم .چون علایم ان را واضح دیدم وحس کردم ولی بدلیل سرما خوردگی شدید امکانش نبود.

من در سایت دارویی خواندم ممکن است کلومیفن در ماههای بعد اثرش را داشته باشد من در ماه اول یک فولیکول 20 داشتم با 10 ریز و در ماه بعد اثار تخمک گذاری را کاملا حس کردم .ایا این ماه میتوانم به اعتبار 2 ماه پیش از قرص استفاده نکنم .در ضمن من پریود های منظم دارم و دوست دارم حتما به یاری خدا این ماه باردار بشم . :oops:

سلام
دوست عزیزم این مساله به این معناست که اثر چنین درمانهایی در سیکلهای بعد ممکن است قوی تر شود. و ابلته هی چ بعید نیست که دبون مصرف دارو هم در این سیکل، وضعیت خوبی داشته باشید اما روند درمان صحیح درمان پیوسته و اصولی ست و توصیه به قطع دارو ندارم.
كارشناس مامايي فيروز

با سلام من امروز سونو داشتم ودو فولیکول 21و25 داشتم ممکنه امشب تخمک ازاد بشه چون کمی درد در زیر دلم داشتم. اگه دو شب پشت سر هم اقدام کنم ایرادی دارد. با تشکر :oops:
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 20 مهمان