Re: مشکل در تفسیر نتیجه کیت تخمک گذاری

Elimoein نوشته شده:سلام کسی هست؟ لطفا ج بدید
من سیکلم 24 روز بوده آخرین قاعدگی 7 آبان از 13 آبان کیت گذاشتم کمرنگ بود خط دوم روز 18 آبان یه کم پر رنگ شد ولی همرنگ خط اول نشد از 19 هم کمرنگ تر شد من واسه دختر میخوام اقدام کنم حالا باید چیکار کنم؟
روزی که خط دوم در پر رنگ ترین حالتش باشد روز مثبت شدن کیت است و حدودا 36ساعت بعدش تخمک آزاد می شود.

كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید
من دوره های پریودم سی روزه هست.ماه قبل از روز دهم کیت گذاشتم روز دوازدهم خط دوم کمی پررنگ شد و روز سیزدهم پررنگ تر اما از روز چهاردهم محو شد و روز بعدش خط بالایی هم کم رنگ تر شد حالا میخوام بدونم با اینکه دوره من 30روز هست ممکن هست که زودتر تخمک گذاری داشته باشم؟
آخه برای 30روزه ها گفتن از روز چهاردهم تازه کیت بزارم
من کمی گیج شدم میشه لطفاً راهنمایی کنید خواهش میکنم

سلام دکتر عزیز
من روز ۱۳ سیکلم رفتم دکتر و گفتن یه فولیکول خوب در تخمدان راستت داری که اندازش ۲۲ هست و امپول ازادشدن تخمک رو برام تجویز کرد و من هردو آمپول رو همون شب زدم.
کیت تخمکگذاری خریدم .
روز چهاردهم سیکل بعدظهر تست کردم خط بالایی کم رنگ بود . اما دیده میشد.
ایا باید امروز که روز ۱۵ سیکلمه باز کیت بذارم هروقت پررنگ شد یعنی آزادشده؟
سوال دیگمم اینه که ایا امپول hsg تاثیری در مثبت شدن کاذب کیت میذاره یا خیر؟
متشکرم🌹

سلام دوست عزیز
زمانیکه دو خط ظاهر شود و هردو پررنگ یا پایینی پررنگ و بالایی کمرنگ باشه نتیجه کیت مثبت می باشد.معمولا ۲۴ ساعت بعد از مثبت شدن تست ،تخمک گذاری صورت میگیرد و آمپول hcg تاثیری در نتیجه کیت تخمک گذاری ندارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخیر ببخشید من دوره پریودیم رو با خوردن قرص کامپاند تنظیم میکنم.و هر ۲۱روز قرصی که میخورم و تمام میشه بعداز ۳تا۴روز پریود میشم و روز پنجم پریودیم دوباره قرص رو شروع میکنم
حالا میخواستم بدونم دوره ای که پریود نیستم همون ۲۱ روزه یا نه اون ۳تا۴ روز دیگه ام جزوش میشه؟؟؟
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان