sunflower جان یعنی اصلا کلومیفن مصرف نکردی عزیزم؟یعنی قبل مرداد جلوگیری میکردی گلم ؟ دکتر من گفته تا 6 ماه فقط کلومیفن بخورم اصلا به این زودی آمپول نمیده تعجب میکنم که چه زود به شما آمپول داد ببخشید اینقد سوال می پرسم

zzzzzzzzzzz

عزیزم دکتر من کلومفین نداد چون اعتقاد داره هم باعث دوقلوزایی میشه هم احتمال آوردن کیست زیادتر از لتروزول است و هم اثرش کمتر از لتروزول است.

سلام دوستان خوب
امیدوارم که هممون به آرزوی قلبیمون برسیم یعنی مامان شدن آخه چطور تو فکرش نباشیم استرس نداشته باشیم حرف مردم یه طرف ناراحتی خودمون یه طرف یعنی هرماه که پریود میشم خیلی ناراحت میشم تو خلوت خودم گریه میکنم خیلی نذر کردم دیگه حوصله هیچی ندارم :cry: :cry: :cry:

سلام بهار جون
در چه حالی؟
دلم برات خیلی خیلی تنگ شده بود. چه خبراا؟
از علایم بارداری میتوان به موارد زیر اشاره کرد:
حساس شدن سر سینه ها
تیر کشیدن سینه ها
سفت شدن زیر دل
گاهی اوقات هم کمردرد
اولش این علائمو داشتم ولی الان که وارد ماه دوم شدم، حالت تهوع هم دارم. از بعضی غذاها هم بدم میاد با اینکه قبلا خیلی دوست داشتم. حتی بهشون فکر هم که کنم بدم میاد. یه خورده حس بویاییم هم قوی تر شده.
ایشالله هم شما هم بقیه بچه های گل، خبر بارداریشونو بدن و خوشحالی منو چند برابر کنند. ان شاءلله :wink:
بوووووووووووووس :)
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام مریم عزیزم
حالت خوبه؟ چه خبر؟
دلم برات خیلی تنگ شده بود. از لطفت خیلی خیلی ممنونم. ایشالله شما هم به مراد دلت برسی گلم. من هر روز برای شما و بقیه فیروزه ای ها دعا میکنم. ایشالله که همتون مامان شین و خداوند یه نی نی سالم و صالح بهتون بده. شما هم مراقب خودت باش. قربونت برام. بووووووووس :wink:
منم خیلی خیلی دوست دارم گلم. :P

سلام مرضيه جونم قربونت منم خيلي دلم براتون تنك شده بود. مهمان داشتم نميتونستم بيام.. مرسي از دعاهاي زيبات انشالله كه جواب ميده.. من اميدوارم خدا يه نظر بندازه.. واسه هممون دعا كن.
نيني سالم ميخوام

سلام بهارعزيزم. خوبي؟ چكارا كردي؟‌ازمايش نرفتي؟ من رفتم پروژسترونم رو زدم ولي پريود نشدم. باردار كه نبودم. مطمئن شدم.
خدا جواب دل همه رو بده.
مرضيه جان ممنونم ازت و خيلي دوستت دارم كه با اينكه باردار شدي مارو ازياد نبردي بااينكه زياد طعم انتظار رو نچشيدي. مرسي

سلام بهارعزيزم. خوبي؟ چكارا كردي؟‌ازمايش نرفتي؟ من رفتم پروژسترونم رو زدم ولي پريود نشدم. باردار كه نبودم. مطمئن شدم.
خدا جواب دل همه رو بده.
مرضيه جان ممنونم ازت و خيلي دوستت دارم كه با اينكه باردار شدي مارو ازياد نبردي بااينكه زياد طعم انتظار رو نچشيدي. مرسي

سلام مریم جون
منم خیلی دوست دارم گلم. من نمی تونم دوستای خوبی مثل شماها رو از یاد ببرم. شماها دلی دارین به وسعت دریای بیکران که به هیچ منتی برای همه دعا میکنین. ایشالله که خداوند هم نظری به دلاتون کنه و هر چی ازش بخواین بهتون بده. ایشالله.
مریم جون و بهار جون مراقب خودتون باشین. دوستون دارم. :wink:

براي همه تون دعا ميكنم. گاهي كه دلم ازاين و اون ميشكنه بيشتر دعا ميكنم چون ميگن صداي ادم زودتر به خداي بزرگ و همربونمون ميرسه.خدايا خيلي دوستت دارم. تو همه اميد مايي. هوامونو داشته باش خداجونم
ارسال پست

بازگشت به “تشخیص زمان تخمک گذاری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان