Re: اقدام برای بارداری

سلام خانوم کارشناس عزیز ♡بنده تو این دوره لتروزول استفاده کردم از شب دوم پریود تا پنج شب هرشب یه دونه ....چهار روز مونده به موعدم این ماه نمیدونم چرا واژنم تنگ شده و داخل رحمم احساس سوزش دارم ..موقع نزدیکی چون واژنم خشکه همش احساس درد و سوزش دارم بعد از اقدام هم این سوزش حتی بعد ادرار هم وجود داره مث سوختگی میمونه ...ممکنه به اسپرم حساسیت داشته باشم ...علت تنگی واژن میتونه بخاطر لتروزول باشه ....چی استفاده کنم خوبه؟ ...قبلن سابقه عفونت ادراری هم داشتم ...

سلام دوست عزیز
علائمی که میفرمایید بیشتر در عفونتهای واژینال و عفونت ادراری دیده میشود بهتر است معاینه بالینی شوید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید.ممنون میشم جواب بدید.من ماه اول هست که لتروزول مصرف میکنم سرما خوردم و شربت دیفن هیدرامین به فاصله ی نیم مصرف کردم مشکلی نداره؟؟؟و اینکه میتونم همراه با لتروزول یدوفولیک هم مصرف کنم؟

و ی سوال دیگه اینکه میتونم با لتروزول،اموکسی کلاو مصرف کنم بخاطر عفونت گوشم؟ممنون میشم جواب بدید🌹

سلام.من دوماه پیش سقط داشتم این ماه دکتر رفتم بهم دارو داد اقدام کردم.تو دارو هام کلومیفن و لتروزول و مدروکسیپروژسترن بودن.من قرصامو خوردم بعدا ازرو نسخه شک کردم که دارو خونه دارو بهم سه برابر داده.یک برگه ۱۰ تایی لتروزول رو ۳ تابرگه داده ومن همشو خوردم.یک داروخونه دیگه نشون دادم گفت به نظر ۱۰ تاس.به نظرتون چی میشه ۳۰ تا شبی ۲ عدد خوردم؟چن روز پیش دندونام خودشون ریختن دندونپزشکی رفتم گفتن شاید هورمون نات تغیرر کرده.به نظرتون مال این قرصاص.واینکه بخوام دندونام ترمیم کنم اگه احیانا باردار باشم ممکنه ضرر داشته باشه.من هفت روز مونده به پریودیم.

سلام دوست عزیز
کلومیفن و لتروزول هر دو داروهای تحریک تخمک گذاری هستندومعمولا همزمان تجویز نمیشوند ضمنا برای بار اول لتروزول روزی دو عدد به مدت ۵روز تجویز میشود .کلا نحوه مصرف اشتباه بوده ومیزان زیادی دارو استفاده شده حتما به درمانگرتان مراجعه نمایید تا درصورت لزوم برای شما سونو درخواست شود .مصرف زیاد لتروزول و کلومیفن باعث تحریک بیش از حد تخمدان خواهد شد که گاهی اوقات عوارض خطرناکی به دنبال دارد .تاز مانیکه مشخص نشده باردارید مراجعه به دندانپزشکی اشکال ندارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خدمت شمادوستان گرامی
بچه ها یه سوال داشتم راجبه خون پریودی من ازوقتی اقدام کردم واسه بارداری خون پریودیم به صورت لخته لخته است ووقتی بافت ولخته ها خارج میشه انگار ازقرمز زیادی رنگش سیاه میزنه طبع رحم من گرمه یاسرد واسه بارداری خوبه ؟....این موضوع منو دچار استرس کرده مال سماهم اینجوریه ؟....روز اول ودوم پریودیم ازاینا زیاد خارج میشه ولی روز سوم وچهارم درحد قطره میشه
اینم عکسش ...هرکی حالش بد میشه نگاه نکنه
http://uupload.ir/files/3fd2_۲۰۲۰۰۲۱۷_۱۲۱۷۱۳-1.jpg

سلام دوست عزیز
اگر میزان دفع لخته به همین مقدار میباشد مسئله مهمی نیست ولی درصورتیکه میزان لخته خیلی زیاد است بهتر است با انجام یک سونو وضعیت رحم خود را از نظر میوم و ...بررسی نمایید
كارشناس مامايي فيروز

من درروز اول پریودی باعرض معذرت چهارباری که دستشویی میرم هردفعه دوتا اندازه بند انگست ازم خارج میشه ....بعد حالت تهوع ودل درد وبیحوصلگی شدید میاد سراغم دست وپاهامم یخ میشه ....اگه میوم نداشتم وهمه چی نرمال باشه طبع رحم من گرم یا سرد؟؟؟؟
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 25 مهمان