Re: اقدام برای بارداری

ببخشید من امروز یکی رو صبح خوردم اون یکی و میخوام شب بخورم ولی از فردا صبح هر دو رو باهم میخورم اینطوری اشکالی نداره؟ برام آمپول هم داده گفته 12 سیکلت بخور به نظرتون با اینا میتونم باردار بشم؟

این نکته مهم است که برای افزایش شانس بارداری، در روزهای نزدیک به تخمک‌گذاری و همچنین در روز تخمک‌گذاری، هر روز رابطۀ جنسی برقرار کنید. اگر با استفاده از کیت تخمک‌گذاری، زمان دقیق تخمک‌گذاری خود را می‌دانید، یک روش مناسب این است یک تا دو روز قبل از زمان تخمک‌گذاری یک ‌بار نزدیکی جنسی مناسبی داشته باشید و یک بار هم در روز تخمک‌گذاری اقدام کنید. از آنجا که تعیین یک روز دقیق به عنوان روز تخمک‌گذاری بسیار سخت است، معمولاً چند روز را به اسم روزهای بارور می‌نامند و اقدام برای بارداری در این روز‌ها می‌تواند شانس بارداری را به میزان زیادی افزایش دهد.
 در زنانی که عادت ماهانۀ منظمی دارد و طول آن ۲۸ روز است، روز‌های باروری معمولاً از ۱۷ روز پیش از شروع عادت ماهانۀ بعدی شروع می‌شود و به مدت پنج روز آینده خواهد بود. نزدیکی جنسی در این مدت، شانس بارداری را افزایش خواهد داد. برای تعیین حدود زمان تخمک‌گذاری از روش‌های تعیین زمان تخمک‌گذاری استفاده کنید. نزدیکی جنسی در روزهای باروری، احتمال حضور اسپرم سالم در لولۀ رحم هنگام آزاد شدن تخمک را افزایش می‌دهد.
تور باکو   تور باکو نوروز 99

سلام
من 29 دی ماه اولین روز قاعدگیم بود که معمولا دوره ماهانه من 29 یا 30 روزه هستش
روز 12 بهمن من کیت استفاده کردم و یه خط خیلی خیلی کمرنگ معلوم بود و روز سیزدهم دوباره کیت رو استفاده کردم و پر رنگ تر شد و روز 14 که دوباره استفاده کردم کمرنگ تر شد و من فکر کردم که همون روز تخمک گذاری دارم و نزدیکی داشتم
ولی روز 15 که دوباره کیت رو استفاده کردم خیلی پر رنگ تر از همشون شد
به نظر شما بالاخره روز تخمک گذاری من کی بوده؟
یعنی 36 ساعت بعد از روز 15؟؟

سلام دوست عزیز
در کیت های Lhمعمولا یک خط تست و یک خط کنترل وجود دارد منظورتان کدوم خط بوده ؟حضوز یک خط تست روشن نشان میدهد که Lhدر ادرار شما وجود دارد که در طول چرخه شما عادی است
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین من قراره فردا برم آمپول پی دی پرگ بزنم میگم امروز و فردا پشت سر هم نزدیکی کنم و بره روزچهارشنبه اینطوری بهتره؟چون میخوام قبل آمپول هم اسپرم باشه اشکالی نداره؟

سلام دوست عزیز
آمپول حتما باید در زمان توصیه شده توسط پزشک تزریق شود
بعد از تزریق یک شب در میان نزدیکی کنید
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از پاسختون دکتر گفته 12 سیکلت میشه 20 بهمن آمپول بزن ولی نگفت قبلش سونوگرافی برومشکلی پیش نمیاد؟

سلام دوست عزیز
بهتر بود قبل از تزریق ،سونوگرافی انجام می دادید ولیکن احتمالا درمانگرتان با توجه به شرح حالی که از شما داشته انجام سونو را ضروری ندانسته.معمولادمشکلی پیش نمی آید
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشین.من یک روز قبل آمپول و روز تزریق آمپول نزدیکی داشتم ومیخوام روز بعد آمپول هم نزدیکی داشته باشم یعنی سه روز پشت سرهم به نظرتون کافیه چون نمی‌خوام تخمک که آزاد میشه اسپرم بهش نرسه واسه همون سه یا چهار شب پشت سر هم نزدیکی داشته باشم. بهنطرتون با اینکار احتمال بارداری هستش؟

سلام دوست عزیز
اسپرم در داخل بدن انسان حدودا ۵روز زنده میماند. در صورتیکه هر شب نزدیکی داشته باشید حجم مایع منی کم خواهد شد پس بهتر است یک شب در میان نزدیکی نمایید
كارشناس مامايي فيروز
قفل شده

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 44 مهمان