دوستانی که از محرک های تخمک گذاری استفاده کرده اند؛شرکت کنند

سلام دوستان عزیز!
لطفا افرادی که از کلومیفن یا لتروزول یا آمپول های Hcg،Hmg , ....استفاده کرده اند به سوالات زیر پاسخ دهند:
1)بعد از چند دوره مصرف، باردار شده اید؟(با ذکر نام داروها به طور مختصر)
2)چنانچه در دوره ی درمان بارداری پوچ یا سقط یا بارداری دو قلویی و یا تحریک بیش از حد تخمدان اتفاق افتاده است؛ ذکر کنید.
----
با تشکر از اینکه در این آمار گیری شرکت می کنید!

كارشناس مامايي فيروز

Re: دوستانی که از محرک های تخمک گذاری استفاده کرده اند؛شرکت

سلام به كارشناس محترم
هميشه ما از شما سوال مي كنيم ايندفعه نوبت شماست اميدوارم ما هم بتونيم مثل شما پاسخهاي دقيق ومفيدي بديم.

1-من 5 ماه كلوميفن استفاده كردم كه سه ماه آخر به فوليكولهاي بالغ بالاي 20 ميلي در روز يازدهم سيكل رسيدم(كه البته به دلايل ناشناخته اي هنوز باردار نشدم)
2-در دو ماه آخر طول درمانم همواره يك كيست در مجاورت فوليكول ديده شده كه در ماه بعد در سونوگرافي مشخص شد كه از بين رفته.
(در دو ماه اول درمان فوليكولها رشد چنداني نداشتند)
موفق باشيد.
خدايا مرا آن ده كه آن به
http://samyad.blogfa.com/

سلام خانم کارشناس عزیز
من دودوره اول کلومیفن خوردمجواب نگرفتم بعد چند ماه بارداری پوچ داشتم وبعد دوسال که دوباره باردار نشدم رفتم مرکز نابارری بهم آمپول hmg,hcg وقرص لتروزول بهم دادن فولیکولهام رشد کردن ولی با آی یو آی هم باردار نشدم بعد یک دکتر دیگ هم یکدوره کلومیفن ولتروزول رو بهم دادن ولی باز هم باردار نشدم
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

f.s نوشته شده:سلام خانم کارشناس عزیز
من دودوره اول کلومیفن خوردمجواب نگرفتم بعد چند ماه بارداری پوچ داشتم وبعد دوسال که دوباره باردار نشدم رفتم مرکز نابارری بهم آمپول hmg,hcg وقرص لتروزول بهم دادن فولیکولهام رشد کردن ولی با آی یو آی هم باردار نشدم بعد یک دکتر دیگ هم یکدوره کلومیفن ولتروزول رو بهم دادن ولی باز هم باردار نشدم
ممنونم دوست عزیزم! آنالیز اسپرم و عکس رنگی از رحم مشکلی داشتند؟
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
f.s نوشته شده:سلام خانم کارشناس عزیز
ممنونم دوست عزیزم! آنالیز اسپرم و عکس رنگی از رحم مشکلی داشتند؟
آنالیز اسپرم که گفتن فقط یکم شکل اسپرمها نامتعارف است که باعث ناباروری نمیشود وعکس رنگی انجام نشد فقط عمل لاپراسکوپی وهیدروسکوپی انجام شد که گفتن مشکلی نبوده آیابااین وجود به عکس رنگی نیاز هست ؟
خدایا از تو معجزه میخواهم
معجزه ای بزرگ در حد خدابودنت
تو خود بهتر میدانی
معجزه ای که اشک شوقم را جاری کند…
نا امید نیستم …فقط دلتنگم…..

بهار جان ! در این بخش ، آمار گیری از افرادی ست که محرک تخمک گذاری مصرف کرده اند و ...
لطفا از این پس در بخش مربوطه سوالتون رو مطرح کنید. بسیار متشکرم.
اما در مورد پاسخ : متفورمین درست است که موجب تنظیم می شود اما از جمله داروهای هورمونی زنان و ... نیست. بنابراین اثراتی که شروع یا قطع داروهای هورمونی دارند را از این دارو انتظار نداریم. البته حتی تا 3 روز تاخیر هم می تواند ثانویه به هر علتی ایجاد شود نه اینکه لزومآً به داروتون مربوط باشد و نگرانی و ...ندارد.در ضمن بهار عزیز! شروع و قطع متفورمین باید حتماً تدریجی صورت بگیرد!
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیز.
من چند دوره کلومیفن با hcg مصرف کردم و بعد از اون هم لتروزول باhmg که نتیجه نداشت بعد دکترم رو عوض کردم ایشون برام لاپاراسکوپی و هیستروسکوپی انجام دادن که معلوم شد مشکل من بسته بودن لوله ها بوده که طی عمل یکیش باز شد. بعد از دو ماه جلوگیری دکتر برام محرک تخمکگذادی داد که متاسفانه یادم نیست که کلومیفن بود یا لتروزول. که بازم باردار نشدم گفت بیا iui که باز باردار نشدم درست ماه بعد از اون به طور طبیعی به خواست خدا باردار شدم.

ماهان نوشته شده:سلام کارشناس محترم من دو سال پیش دو ماه کلومیفن خوردم که ماه دوم بارداری خارج رحمی داشتم و پارسال هم دو دوره مصرف کردم ولی متاسفانه باردار نشدم .
ماهان عزیز! اگر مشکل چسبندگی .و ... مطرح نیست و اسپرموگرام هم نرمال است و مشکل از تخمک گذاری ست. درمان 6 ماه ی منظم داشته باشید(نظیر پروتکل 3 ماه کلومیفن به همراه آمپول hcg ، سپس در صورت نداشتن رشد مناسب فولیکولها و نیاز به ادامه درمان ، داروها تغییر یابد.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 64 مهمان