عدم بارداري با وجود تلاش هاي مكرر!!!

باسلام و خسته نباشید به کارشناس محترم
من 32 سال سن دارم و یه دختر 4 ساله دارم. بعد از تولد دخترم جلوگیری طبیعی داشتم. حدود 8 ماه است که اقدام به بارداری نموده ام ولی بی نتیجه بوده. سونوگرافی رحم و تخمدان هم دادم نرمال بوده و مشکلی نداشتم. کیست هم ندارم. پریودهام هم مرتب بوده28 روزه. به نظرتون باید چیکارکنم؟البته این رو هم بگم که من چون دوست دارم بچه دومم پسرباشه فقط روز تخمک گذاری که وسط سیکل هستش و از روی ترشحات تشخیص میدم رابطه دارم.ممکنه روزش رو اشتباه کرده باشم؟یا باردارنشدنم علت دیگه ای داره؟
لطفا کمکم کنید.
باتشکر

Re: عدم بارداري با وجود تلاش هاي مكرر!!!

باسلام خدمت کارشناس محترم
یعنی هیچ راهی نداره که بچه دوم پسر باشه. همین روشی که دوستمون گفت روز تخمک گذاری رابطه دارن بی تاثیر هست . خوب ما یه دختر داریم وبعدی رو پسر میخوایم.
خدایا بحق محمد وعلی وفاطمه وحسن وحسین (ع) مواظب نور چشم ما باش . . . سپردمش به خدا

دوست عزیزم ممکنه موثر باشه اما به شرطی که شما آمادگی این رو داشته باشید که 1 سال احتمال بارداری تون رو عقب بیاندازید. چراکه اولاً این پروسه تشخیص دقیق نیست که مطمئن باشید با یک اقدام اسپرم رو به تخمک رسانیده اید. ثانیاً بازهم نمی توان مطمئن بود که از میان اسپرمهایی که XX هستند و XY کدامشان سریعتر به تخمک می رسند.
كارشناس مامايي فيروز

سلام
ممنون از کارشناس محترم که به سوالم پاسخ دادید.
به نظرتون بهترین راه برای اینکه بچه دومم پسر بشه چیه؟البته من برنامه غذایی هم ازدکترم گرفتم واجرامیکنم.به جز برنامه چیز دیگه ای هم باید رعایت کنم؟
لطفا راهنمایی ام کنیم.
باتشکرفراوان.
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 93 مهمان