Re: ني ني نسيم پسره يا دختر؟؟؟؟بچه ها بيايد حدس بزنيم...

najla نوشته شده:جواب منفی بوده،ولی دوتا نزدیکی بدون جلوگیری داشتم تو بهمن،اکثر علایم حاملگی دارم.ممکنه لقاح دیرتراتفاق افتاده باشه اونموقع بتام پایین بوده که منفی شده،
غصه نخو بیخیال باش ایشالا که حاجت روا میشی گلم منم قابل باشم دعاگوت هستم
http://ghasedakemehr.blogsky.com

سلام به همه. دیروز آخر هفته 16 بودم و برای سونو آنومالی رفتم. خدا رو شکر همه چی خوب بود و جفت هم بالا رفته بود و خلفی گرید 1 شده. مژده به بچه هایی که درست حدس زدن:
" نی نی ما شاه پسره"
به شدت محتاج دعاتونم. این پسر وروجک و بلای ما بند ناف رو دور گردنش پیچونده :cry: :cry: :cry: دعا کنین زبونم لال اتفاق بدی براش نیوفته. ممنون

سلام نسیم جون من تو وبلاگت پیش بینی کردم پسره مبارکت باشه پس حدسم درست بود :wink:
وقتی پایین ترینم ،خدا امید من است.
وقتی تاریک ترینم،خدا روشنایی من است.
وقتی ضعیف ترینم ،خدا نیروی من است
وقتی غمگینم،خدا آرام جان من است
خدا...
Http://elahemehrabani.blogsky.com

آره بچه ها حدثتون درست بود. فقط دعا کنین که به سلامتی بغلش کنم. نمیدونم چرا اینقدر امروز نگرانم. دیروز اینجوری نبودم. اگه کسی چیزی میدونه کاری که از دست من بربیاد ممنون میشم بگه. پیش دکتر خودم هنوز نرفتم منتظرم جواب آزمایش هم بیاد یه دفعه برم. ولی دکتر قبلیم گفت هیچ کاری جز توکل به خدا ازت ساخته نیست.

نسیم مبارکهههههههههههههههههههههههههههه.پس وروجکت پسمله.حدسه منم درست بود.هوووورررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ببین نسیم جون بند ناف در اثر درست نخوابیدن و درخواب پهلو به پهلو شدنه.وقتی تو خواب میخوای شونه عوض کنی باید بلند بشی بشینی.
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

paridaryai نوشته شده:نسیم مبارکهههههههههههههههههههههههههههه.پس وروجکت پسمله.حدسه منم درست بود.هوووورررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
ببین نسیم جون بند ناف در اثر درست نخوابیدن و درخواب پهلو به پهلو شدنه.وقتی تو خواب میخوای شونه عوض کنی باید بلند بشی بشینی.
سلام عزیزم. دیشب از ترس تا صبح نخوابیدم. میترسیدم این پهلو اون پهلو شم و نفهمم. برام خیلی دعا کن

paridaryai نوشته شده:نسیم مبارکهههههههههههههههههههههههههههه.پس وروجکت پسمله.حدسه منم درست بود.هوووورررررررررررررراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا
:evil: متاسفانه تفکر اشتباه رایجی شده :roll:
هیچ ارتباطی بهم ندارن پریااااااااااااا :twisted:
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

sa89324ba نوشته شده:
صبا جون منم خیلی خوندم که ارتباطی ندارن ولی اینجور مواقع نگرانی باعث میشه خیلی محتاط بشی. حتی اگه مطمئن باشی بی مورده :wink: :wink: :wink:

sa89324ba نوشته شده:

والا از اول بارداریه من مادرم و مادرشوهرم ودکترم بهم گفت موقع خواب بلند بشو بشین و بعد پهلوتو عوض کن وگرنه بند ناف میپیچه دورگردن بچه.
خواهرشوهرمم بر اثر بدخوابیدن بند ناف پیچید دورگردن بچش.حالا علم پیشرفت کرده باشه و دلیلش فرق کرده باشه خبرندارم. :roll: :roll:
نه ماه انتظار،،،و یک عمر نگرانی،،،حس آزاد دخترانه را،،،به مهر مادری دادن،،،بزرگترین ایثار یک زن است..

paridaryai نوشته شده:
sa89324ba نوشته شده:

والا از اول بارداریه من مادرم و مادرشوهرم ودکترم بهم گفت موقع خواب بلند بشو بشین و بعد پهلوتو عوض کن وگرنه بند ناف میپیچه دورگردن بچه.
خواهرشوهرمم بر اثر بدخوابیدن بند ناف پیچید دورگردن بچش.حالا علم پیشرفت کرده باشه و دلیلش فرق کرده باشه خبرندارم. :roll: :roll:
پریا جون اینکه میگن موقع پهلو به پهلو شدن بشینید کاملا درسته ولی نه بخاطر پیچیدن بند ناف بلکه بخاطر اینکه تکانها و حرکات ناگهانی برای جفت خوب نیست و ممکنه صدمه وارد کنه، طاقباز خوابیدن هم برای فشار به رگ پشت رحم که خونرسانی رحم رو به عهده داره منع میشه نه بخاطر پیچیدن بند ناف، تازه همه این رعایتها معمولا بعد از هفته 20 که رحم بزرگتر میشه و به حدود ناف مادر میرسه توصیه میشه نه از ابتدای بارداری!
بند ناف جنین که توی آب معلقه جز با حرکات خودش به هیچ دلیل دیگه ای دور گردنش نمیپیچه...
تعجب از دکترت!!!!!! 8O
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

بچه ها تو اون لیست غذاهای خون ساز نوشته بود باقالی اما من شک کردم تو بارداری میشه خورد یا نه. یه چیزی راجعبش خوندم خیلی خوب بود استرسم از بین رفت. شما هم اگر شک دارید تو بارداری میشه باقالی خورد یا نه اینو بخونید 😍 : مصرف باقلا در بارداری
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 42 مهمان