اقدام جهت. پسر دار شدن

سلام خدمت کارشناسان محترم من یه دختر چهارسال و نیم دارم و دوماهه که تصمیم گرفتیم دوباره بچه دار بشیم توی این دوماه به خواست همسرم برای پسردار شدن رژیم غذایی گرفتیم و لبنیات را از برنامه غذایی حذف کردیم میخواستم بدونم تاثیری داره اگه بچه دار بشیم با وجود اینکه هنوز باردار نشدم و معلوم نیست کی باردار میشم در ضمن شوهرم در ماه فقط یکبار جلوگیری نمیکنه و اون هم زمان تخمکذاری منه ممنون میشم اگه جواب بدین که ایا این رژیم غذایی ها واقعیت داره یا نه (توی برنامه غذایی علاوه بر چیزهای دیگه خوردن لبنسات برای هر دو ممنوع بوده)

Re: اقدام جهت. پسر دار شدن

سلام مریم ستاره خوش به حالت که دختر داری من برعکس شما یه پسر چهار سال و نیمه دارم و دختر میخوام البته هنوز اقدام نکردم عزیزم من شنیدم میگن واسه پسردارشدن باید مادر و پدر غذاهایی که طبع گرم دارن بیشتر بخورن معمولا هم اگه بعد از پری اقدام کنی و هنوز اوایل سیکلت باشه امکان اینکه بچه پسر بشه بیشتره :P
البته خانم کارشناس خیلی بیشتر میدونن.امیدورام که هر چه زودتر به مراد دلت برسی گلم

مریم ستاره نوشته شده:الهه عزیز از بابت پیام خصوصیت ممنون من همه این مطالبی که بهم گفتی را رعایت کردم دست گلت درد نکنه از راهنمایی هات ممنون
خواهش میکنم مریم جون امیدورام به زودی با خبر بارداریت بیای و خوشحالمون کنی و امیدوارم هر بچه ای که به صلاحته چه دختر چه پسر خدا بهت بده :D
منم دعاگوت هستم.راستی آخر سر من نفهمیدم اسمت چیه؟مریمی ؟ یا ستاره؟
یا شایدم اسمت چیز دیگه ای هان؟ :roll:

مریم ستاره نوشته شده:الهه جون اسمم مارال در واقع مریم ستاره اسم مستعارمه دست گلت درد نکنه امیدوارم تو هم هر چیزی از خدا میخوای بهت بده
اسم خیلی قشنگی داری مارال جون امیدورم تو هم به همه آرزوهات برسی
ممنون از لطفی که به من داری :D
امیدوارم بتونیم برای هم دوستان خوبی باشیم
دعاگوت هستم مارال جان :oops: :wink:

مریم ستاره نوشته شده:سلام خدمت کارشناسان محترم من یه دختر چهارسال و نیم دارم و دوماهه که تصمیم گرفتیم دوباره بچه دار بشیم توی این دوماه به خواست همسرم برای پسردار شدن رژیم غذایی گرفتیم و لبنیات را از برنامه غذایی حذف کردیم میخواستم بدونم تاثیری داره اگه بچه دار بشیم با وجود اینکه هنوز باردار نشدم و معلوم نیست کی باردار میشم در ضمن شوهرم در ماه فقط یکبار جلوگیری نمیکنه و اون هم زمان تخمکذاری منه ممنون میشم اگه جواب بدین که ایا این رژیم غذایی ها واقعیت داره یا نه (توی برنامه غذایی علاوه بر چیزهای دیگه خوردن لبنسات برای هر دو ممنوع بوده)
سلام
مقاله ی زیر رو هم مطالعه کنید دوست عزیز:
دختر می خواهید یا پسر(بخش مقالات/ پیش از بارداری)
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 50 مهمان