سوزش پس از نزديكي-خواهش مي كنم به

با سلام وخسته نباشيد ...............

من يك ماه قبل احساس سوزش و خارش در داخل وبيرون واژن رو داشتم كه دكتر بهم يك دوره كرم واژينال كلوتريمازول و قرص مترونيدازول داد و خوردم والبته شش تا قرص فلوكونازول هم داد كه گفت ه3تا خودم بخورم وسه تا همسرم....بعد يك هفته كه تموم شد ودكتر هم رفتم معاينه كرد گفت خوب خوب شده و ديگه هيچ عفونتي نداري و پريود هم شدم براي بارداري اقدام كردم ولي الان موقع نزديكي وقبلش احساس سوزش ندارم فقط بعد نزديكي تا بيست دقيقه يه خورده احساس سوزش دارم كه اگه خودمو بشورم زودتر خوب ميشه وگرنه تا بيست دقيق نيم ساعت همينجور سوزش دارم البته دفعه اول نزديكي بيشتر داشتم ولي بعدش سوزش كمتر شد به نظر شما چي ممكنه باشه واگه الان كه در اقدام هستم اگه پماد كلوتريمازول استفاده كنم زمان سوزش مشكلي داره يا نه البته نه واژينال همون پماد معمولي.......ممنون ميشم بهم جواب بدين

سلام
دوست عزیز! در صورتی که از هیج یک از این موارد استفاده نکرده اید: دوش واژینال، اسپرم کش ها، شستشو دهنده های معطر و ... "عفونت از اولین احتمالاتی ست که به دنبال سوزش در نزدیکی یا پس از آن البته بدون حضور دردناکی نزدیکی، مطرح می شود."
علل دیگر سوزش هنگام مقاربت:
عفونت واژن
خشک بودن واژن
حساسیت به مایع منی : علائمی که این زنان دارند شامل خارش ناحیه تناسلی ,سوزش , و تورم هست..
41% این افراد،در اولین نزدیکی دچار این مشکل می شوند... اما باقی آنها با با مقاربت های بعدی و تشدید این مساله دچار علائم می شوند .
آیا شکا روش پیشگیری کاندوم نداشتید که اکنون به قصد بارداری قطع کرده باشید؟- اگر اینطور باشد این احتمال آخر کمی بیشتر حائز اهمیت می شود-
http://forum.iransalamat.com/showthread.php?t=14025
دوست عزیز تشخیص بین موارد بالا به عهده ی درمانگر شماست که اگر این مساله تکرار شد باید این مراجعه رو داشته باشید.
یک توصیه: نرفتن به دستشویی پس از مقاربت احتمال عفونت ادراری را بسیار بالا می برد پس همیشه حتی اگر سوزش هم نداشتید این کار را فراموش نکنید.
در پناه خدا
كارشناس مامايي فيروز

f_dehghani نوشته شده:ممنوم از توضيحاتتون فكر كنم همون حساسيت بوده چون الان خيلي بهترمممممممم.
باز هم تشكر
سلام من عضو جديد هستم يه سوال دارم ميخوام برم مسافرت پريودم نا منظم بود تازه دكتر مرتبش كرده از اسفند اقدام به بارداري كردم خبري نيست حالا اگه پريودمو عقب بندازم براي بارداري مشكل پيش مياد؟ چيكار كنم ؟ تورو خدا كمكم كنيد

ضمن خوشامد گویی به شما دوست عزیز باید بهتون بگم که من توصیه نمی کنم که قاعدگی خود را به عقب بیاندازید مخصوصا با توجه به سابقه نامنظمی قبلی !حتی اگر برای بارداریتان مشکل ایجاد نکند دوبار نظم و سیکل هورمونی خود را بهم خواهید ریخت ! اگر این کار خیلی ضرورت دارد با پزشک خود مشورت کنید و تحت نظر او این کار را انجام دهید !
كارشناس مامايي فيروز

ندا جان سلام اگر شما قصد بارداری دارید بعد از نزدیکی بهتر است تا یک ساعت استراحت کنید و حتی با قرار دان یک بالشت زیر خود پایین تنه خود را بالا تر قرار دهید !
كارشناس مامايي فيروز

سلام
من متولد مهر63 هستم همسرم متولد آذر60 سال88 ازدواج كرديم تا اسفند به روش طبيعي جلوگيري كرديم هيچ كدوممون تو خونواده هامون دوقلو نداشتيم آيا روشي هست كه بتونم دوقلو حامله بشم؟

سلام عزیزم !
دو قلویی از نوع غیر همسان ارتباط به سابقه خانوادگی دارد !اما نوع همسان آن در همه افراد احتمال یکسان دارد و ربطی به سابقه خانوادگی ندارد !
و هیچ روش علمی خاصی برای بالا بردن احتمال دوقلویی وجود ندارد !
كارشناس مامايي فيروز

با سلام و آرزوي قبولي طاعات و عباداتتون ميخواستم اگه ممكنه لطف كنيد و جواب اين سوال منو مثل هميشه با مهربوني و دلسوزيتون بدين به نظرتون اينكه من از اسفند تا حالا جلوگيري نكردم و حامله نشدم نگران كننده نيست؟ اصلا طبيعي اش چند وقته؟ منتظر جوابتون هستم_ با تشكر

ندای عزیز سلام !
از نظر علم پزشکی اگر زوجی که جلوگیری ندارند تا یک سال باردار نشوند مشکلی ندارد و نازایی محسوب نمی شود !
امیدوارم هرچه زود تر خبر مامان شدنت و بهم بدی !
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 15 مهمان