Re: كمك فوري در مورد مدوركسي پروژسترون

مهسا666 نوشته شده:
پنج‌شنبه 2 مرداد 1399, 1:13 pm
سلام من این ماه میخوام ای وی اف کنم ...دکتر غیر از قرص های تحریک تخمدان 40 تا قرص مدروکسی 50 داده گفته شبی 4 تا به مدت 10 شب بخور از روز دوازدهم خوردم و امروز تمام شدن ولی من روز 22 سیکل قاعدگی ام هستش.... با اینکه من قاعدگی خیلی منظمی دارم ... درست سر 25 ام پریود میشم.... اما اکه از امروز قطع کنم پریودی اتفاق می افتد کاملا مشخص است آیا من میتوانم سه شب دیگه نیز همین قرص را بخورم که برای دوشنبه یا سه شنبه پریودی ام اتفاق بیفتد چون روزهای پیش رو روزهای قمر در عقرب است و واقعا نمیخوام تو این روزها شروع چنین کاری باش
با سلام .. من الان حدود 8 روز قرص رو قطع کردم اما هنوز پریود نشدم ... از روز سوم هم لکه بینی دارم (معذرت میخوام به اندازه یک قطره).... بارداری ام که فکر نکنم چون من با وجود فولیکول 18 تا 23... اصلا تخمک آزاد نمیکنم و تخمک در تخودان خودش تحلیل میره و از بین میره و حتی کیست هم نمیشه... نمیدونم چکار بکنم .... ممنون میشم راهنمایی ام بکنید

سلام من ۱۳ مرداد با قرص سایتوتک سقط داشتم هفته ۷بارداری بودم دو تا لخته خیلی بزرگ نفعه کردم و ی هفته خونریزی شدید بد از یک هفته خفیف و لگه بینی داشتم سه روز بعدش دو باره افتادم رو خونریزی چهار روزی ی خون ریزی معمولی داشتم و الان هم چند روزی دوباره لک و خونریزی خیلی خفیف دارم
دلیل قطه نشدن خونریزیم چیه ؟
جنین مونده هنوز یا عفونت کردم ؟
دل در و کمر دردو همون دو هفته اول سقط داشتم الان هیچ دل در و کمر دردی ندارم فقط خونریری و لخته های ریز خیلی خفیف دارم

sade1234 نوشته شده:
سه‌شنبه 11 شهریور 1399, 10:12 am
[font]سلام من دوماه پیش برای ای وی اف رفتم یزد که دکتر 40تا مدروکسی پروژسترون به من داد روز 4 تا استفاده کنم که رحمم برای بارداری و انتقال اماده بشود... ولی وضعیت رحم و تخمدان هام کاملا بهم ریخت... من بدنم مثل ساعت کار می کرد... سر موعد پریود میشدم.. فولیکول خوب داشتم... همان ماه حدود قاعدگی ام پنجاه و پنج روز ه شد... نه خون زیاد... رفتم سونو... دکتر به من گفت یک کیست 35 میلیمتری توی تخمدان راستت وجود دارد و ضخامت رحمت هم 8 است... با اینکه تازه پریودیم خوب شد.... درست حدود 40  روز بعد مجدد پریود شدم ابنداد سه روز خیلی کم.... یک روز خوب بودم و مجدد خونریزیم شروع شد آنهم با شدت زیاد .... مثل لخته خون بزرگ... حدود 14 روز همین طور بودم... تا پاک شدم مجددا رفتم سونو کیست ابعدادش شده بود 24 م م... و  ضخامت رحمم هم شده 12.1 م م ... با این خونریزی شدید چطور ممکن است چنین چیزی باشه(درست روز بعد پاک شدنم رفتم)... دکتر کورتاژ تشخیصی برام نوشته... آیا میشه این ضخامت رو با دارو رفع کرد...و ایا امکان داره با ازبین رفتن این کیست ... ضخامت رحمم هم کم شود[/font]

سلام دوست عزیز
وجود کیست باعث افزایش ضخامت آندومتر نیست.گاهی اوقات با کمک داروهای هورمونی میتوان کاهش در ضخامت آندومتر ایجاد کرد ولیکن تصمیم گیرنده در مورد نحوه درمان با درمانگر شماست که شرح حال دقیقی از شما دارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام ببخشید من رفتم دکتر برای تنظیم عادت ماهانه من قرص مدروکسی پروژسترون و قرص ویتاگنوس داد و من در روز دوم عادت ماهانه و قرص متروکی پروژسترون خوردم می خواست م ببینم اشکال دارد با قرص ویتامین دی مصرف کنم و نحوه مصرف این قرص ها چه طوری هست

سلام دوست عزیز
معمولا قرصهای پروژسترون روزهای خاصی از سیکل عادت ماهیانه و به صورت دوره ای استفاده میشود.مثلا از روز ۱۰ یا ۱۴ سیکل به مدت ۱۰ روز.و مصرف همزمان با ویتاگنوس مشکلی ندارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من سه ماه اقدام به بارداری کردم سیکلهای من معمولا بین۲۶ تا ۲۸ روزست . . ماه گذشته آزمایش هورمون دادم تستوسترونم بالا بود دکتر برام مدروکسی پروژسترون تجویز کرد ک از ۱۵ سیکل تا ۱۰ شب بخورم همزمان با اقدام
من بلافاصله بعد از قطع دارو یعنی از ۲۵ سیکلم لکه بینی داشتم تا ۵ روز و بعد از ۵ روز خونریزی شروع شد تا ۴ روز یعنی روی هم ۹ روز بعد پاک شدم(از شنبه گذشته لکه بینی شروع شد و دوشنبه این هفته پاک بودم)
این ماه هم اقدام ب بارداری دارم سوالم اینه ک من الان برای این دوره سیکلمو از چ روزی حساب کنم از روز اول لکه بینی یا از شروع خونریزی یعنی از چ روزی قرص رو مجدد مصرف کنم
سوال دومم اینه ایا مشکلی بوجود نمیاد و نیاز هست ک این قرصو بازم مصرف کنم حین اقدام؟

ممنون میشم اگه زودتر جواب بدین
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 17 مهمان