Re: كمك فوري در مورد مدوركسي پروژسترون

سلام دوست عزیز
مصرف دارو حین اقدام به بارداری مشکلی ایجاد نخواهد کرد.در مورد زمان شروع دارو بهتر است نظر درمانگرتان را جویا شوید ولی معمولا شروع خونریزی شروع سیکل محسوب میشود

كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس عزیزم من این ماه از روز ۳ روزی دو‌عدد لتروزول روز ۴،۵،۷،۸،۱۱،۱۲،۱۳ امپول hmg روز ۱۴ سونو یه فولیکول۱۹تخمدان راستم داشتم همون روز ۲تا hcg زدم و 30 ساعت و40 ساعت و شب بعدش نزدیکی داشتم و از روز ۱۴ روزی ۲ تا استرادیول و از روز ۱۷ ۲تا مدروکسی پروژسترون میخورم امروز ۸ روز از زدن امپول میگذره وبی بی یکبار مثبت و یکبار منفی درد پریودی و ترشحات زیادی دارم دردی که فکر میکنم پریود شدم کمر درد و دل درد این دردا عوارض پروژسترون یا نزدیکی پریودی و یا امکان داره تخمک آزاد نشده باشه و کیست شده باشه همه ی علائمم پریودی هست

سلام دوست عزیز
بی بی چکها را چه زمانی انجام دادید.علائم اوایل بارداری و شروع پریود بسیار شباهت دارند بنابراین بهتر است با آزمایش بتا از وضعیت بارداری خود اطمینان حاصل کنید.احتمال بارداری وجود دارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
بعد از تزریق آمپول hcg برای آزمایش ادرار با تست خانگی بارداری مثل بیبی چک باید ۲۰ روز صبر کنید بنابراین جواب بیبی چک الان ارزشی جهت تشخیص بارداری ندارد.اما بهترین راه برای تشخیص بارداری بعد از تزریق آمپول همان آزمایش خون است.با آزمایس خون تقریبا ۱۰ روز بعد از لقاح میتوان بارداری را تشخیص داد به شرط اینکه دو آزمایش به فاصله چند روز از هم انجام شود.به نظر نمیرسد درد مربوط به کیست باشد معمولا درد در این مرحله دوعلت دارد یکی علائم پیش از پریود و یا دردهای مربوط به ابتدای بارداری.
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقتتون بخیر
ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدین
من 28 ساله هستم و مجرد
دکتر پوست من بخاطر جوش وpcoبودنم و لکه بینی که یک هفته قبل و بعد پریود داشتم قرص مدروفم تجویز کردن از روز 19ام به مدت یک هفته روزی دوعدد
بعد قطع قرص من سه روز لکه بینی قهوه ای داشتم که بعد این لکه بینی قطع شد کلا و الان هشتمین روزه که قرص رو قطع کردم ولی پریود نشدم ترشح سفید دارم
الان من چیکار میکنم نمیدونم نگرانم که پریود نشم یه وقت

سلام وقتتون بخیر
ممنون میشم اگه به سوالم جواب بدین
من 28 ساله هستم و مجرد
دکتر پوست من بخاطر جوش وpcoبودنم و لکه بینی که یک هفته قبل و بعد پریود داشتم قرص مدروفم تجویز کردن از روز 19ام به مدت یک هفته روزی دوعدد
بعد قطع قرص من سه روز لکه بینی قهوه ای داشتم که بعد این لکه بینی قطع شد کلا و الان هشتمین روزه که قرص رو قطع کردم ولی پریود نشدم ترشح سفید دارم
الان من چیکار کنم نمیدونم نگرانم که پریود نشم یه وقت

سلام خانم دکتر.
من ۵ ماه پیش سقط داشتم.۶ ماه باردار بودم.کورتاژ نشدم.دکترم گفت مشکلی نداری میتونی بعد از ۳ ماه اقدام کنی.
من سیکل منظمی داشتم.هر ماه تو یه تاریخ ودقیقا ۷روز .
بعد از سقط من هر ماه ۳ روز جلو زدم.ماه اول ۱۸،ماه دوم ۱۵،ماه سوم فکر میکردم ۱۳ میشم،ولی ۹ شدم.
تعداد روزا هم از ۷ به ۴ رسید.
رفتم میش دکترم آزمایش هورمون کامل دادم گفت همه چیز خوبه ممکنه استرس باشه.
از روز ۴ پریودیم به من قرق لتروکس داد به مدت ۵ روز خوردم.
بعد که رفتم به من قرص مدروکسی پروژسترون داد.
۲۰ عدد روزی ۲تا
گفت یا باهم بخور یا جدا ولی روزی دوتا باشه.
الان ۳ شب با هم میخورم.
اقدام به بارداری هم گفت بکن ،من هر شب یا یه شب در میون نزدیکی دارم.
خانم دکتر من قصد بارداری دارم.چرا این قرص و بهم داد
یعنی این ماه من پریود میشم؟
من می خوام بادار بشم.حالا چکار کنم؟
من ۳۹ سالمه.دیر ازدواج کردم.
۱ سال پیش ازدواج کردم،بعد از ۲ ماه به طبیعی باردار شدم .خودم نمیدونستم باردارم.
زود باردار شدم.
آزمایش ژنتیک و کامل دادم،پسرم هیچ مشکلی نداشت
دلیل سقط رو هم نفهمیدن.
من کرونا گرفتم ،بعداز ۲ ماه بهبودی یهو باردار شدم.
جنینم سالم و درشت بود،دکترم خیلی راضی بود.
میشه راهنماییم کنید ،می خوام باردار بشم...
ممنونم.

سلام دوست عزیز
قرص لتروکس معمولا در موارد اقدام به بارداری و جهت تخمک گذاری تجویز می‌شود. قرص پروژسترون نیز مشکلی برای بارداری ایجاد نمی‌کند. به درمانگر خود اعتماد کنید و دستورات پزشکی رو به طور دقیق رعایت کنید باتوکل و امید به خدا انشالله به زودی به نتیجه دلخواه میرسید
كارشناس مامايي فيروز

سلام من کارم خیلی اورژانسیه۱۹ سالمه من الن حدود ۶ ماهه اقدام به بارداری دارم و از ماه دی ۱۴۰۰ پروید نشدم وهرچی بیبی میزدم منفی بود که اواخر بهمن رفتم دکتر وایشون گفتن قرص مدروکسی را به مدت زمان معلوم شبی دوتا دوتا بخور ومنم خوردم و ۲۹ اسفند پروید شدم تا ۶ اسفند بعد از ۴ روز لکه بینی رفتم و اشتباهیی دوباره قرص مدروکسی را دوتا دوتا تا ۴ شب مصرف کردم و قطع کردم الن که ۲ شبه همش خون های لخته میرم و خیلی میترسم و همش گریه میکنم چیکار کنم بعد امروزم که رفتم دکتر بهم گفت برو ازمایش بتا بارداری بده اخه مگه میشه بااین وضع بارداربود من که میگم امکان پذیر نیست تروخدا کمک
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 43 مهمان