پريود نامنظم

با سلام
تقريبا سه ماهي است كه براي بارداري اقدام كردم ولي نه به صورت جدي.فقط زماني كه نزديكي داشتيم دخول انجام مي شد. مشكلي كه در حال حاضر دارم اين است كه هر ماه 20 ام تاريخ شروع پريود من بود اما در ماهي كه اقدام به بارداري كردم هشتم ماه بعد پريود شدم .در ماه بعد ان هم چهاردهم ماه بعد و در اين ماه هم 19 دهم پريود شدم .يعني هر ماه نسبت به ماه قبل تقريبا با 6 روز تاخير نسبت به ماه قبل پريود شدم .در اين ماه علائمي مثل ترش كردن معده زياد داشتم .
لطفا كمكم كنيد نمي دانم علتش چيه؟

ملیح جون دوره های پریودی از روزی که پریود می شی تا روزی که دوباره پری می شی حساب میشه مثلا اگه 25 روزه باشه هر ماه 5 روز زودتر از ماه بعد پری میشی. یعنی مثلا این ماه 20 ماه بعد 15 به همین ترتیب

مرسي از جوابتون
ولي شروع پريود من 8ام مهر ماه بود ، در ماه آبان 14دهم پريود شدم. در آذر ماه هم 19دهم به نظرتون طبيعي هست ؟دقيقا در سه ماهي كه جلوگيري نمي كردم اين اتفاق افتاده .

عزیزم تا اونجایی که میدونم اقدام به بارداری باعث بهم ریختگی کمی در طول دوره ها میشود پس نگران نباش. چون جلوگیری رو قطع کردی روی بدنت تأثیر داره...

صبا جون انشا الله كه به سلامتي فارغ بشين
مي تونين بهم بگين بعد از تمام شدن پريودم توي اين ماه بخوام اقدام كنم بايد چه روزايي نرديكي داشته باشم تا احتمال بارداريم زياد تر بشه ؟

گلم اگر پریودت رو 30 روز درنظر بگیریم روز 16 دوره روز تخمک گذاریه و از روز 13 دوره تا روز 20 دوره یک شب درمیون اقدام کنی انشاا... نتیجه بگیری. البته همه چیز به خواست خدا بستگی داره . درهرحال همه چی رو به اون بسپر تا آرامش داشته باشی...

Re: پريود نامنظم

malih نوشته شده:با سلام
تقريبا سه ماهي است كه براي بارداري اقدام كردم ولي نه به صورت جدي.فقط زماني كه نزديكي داشتيم دخول انجام مي شد. مشكلي كه در حال حاضر دارم اين است كه هر ماه 20 ام تاريخ شروع پريود من بود اما در ماهي كه اقدام به بارداري كردم هشتم ماه بعد پريود شدم .در ماه بعد ان هم چهاردهم ماه بعد و در اين ماه هم 19 دهم پريود شدم .يعني هر ماه نسبت به ماه قبل تقريبا با 6 روز تاخير نسبت به ماه قبل پريود شدم .در اين ماه علائمي مثل ترش كردن معده زياد داشتم .
لطفا كمكم كنيد نمي دانم علتش چيه؟
سلام
طولانی شدن تدریجی سیکل خوب نیست ملیح جان!
اگر منظم شدید و مثلاً همیشه 30 یا 32 روزه بودید مشکلی نیست اما اینکه هر بار طولانی تر بشود نیازمند پیگیری ست
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 49 مهمان