Re: لکه بینی شروع پریودی است؟

سلام دوست عزیز
لانه گزینی معمولا ۶-۱۲روز بعد از لقاح اتفاق میافتد.همانطور که قبلا هم خدمتتون عرض کردم تاخیر پریود علل مختلفی مثل اختلات هورمونی ،کیست و...میتواند داشته باشد .تورم تخمدان معمولا با معاینه توسط پزشک و یا سونوگرافی قابل تشخیص میشود.
ببسسس عزیز اول یک ٱزمایش بتا انجام دهید در صورتیکه باردار نبودید جهت پریود شدن آمپول پروژسترون تزریق کنید

كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخیر
ممنون میشم الان جواب بدید اضطراریه
من ازمایش هورمون دارم
باید سومین روز پریودیم برم ازمایش
بخاطر لکه بینی من نمیدونم دقیقا چ روزی سومین روز میشه
و دوره های پریودیم به این صورت راستش ماهی دو بار پریود میشم
یک روز لکه شروع ۱۳ خرداد خون ریزی زیاد
یکی دو روز لکه ۲۵ خرداد خونریزی ولی کم
یکی دو روز لکه ۶ تیر خون ریزی زیاد
یکی دو روز لکه ۲۶ تیر خون ریزی متوسط پنجمین روزش زیاد و بعد قطع
۱۵ و ۱۶ مرداد لکه در حد دوسه قطره و ۱۷ خون ریزی
من الان ۱۹ مرداد ایا میتونم ازمایش هورمون بدم یا ن؟

سلام من ۲۳ سالمه ماه پیش روز ۵ پرید لتروزول استفاده کردم شبی دوتا بعدش سونو انجام دادم دکترم بهم گفت هر دو تخمدان فولیکول بالغ داری با اندازه ۱۸ و ۱۹ یک شب درمیان نزدیکی داشته باش تا یک هفته ماه پیش ۲۳ ام پرید شدم الان س روز تاخیر داشتم ولی امروز لکه بینی داشتم
بی بی چک زدم منفی بود ممکنه باردار باشم یا پرید شدم؟؟؟

فریال نوشته شده:
یک‌شنبه 27 مهر 1399, 12:57 am
سلام من ۲۳ سالمه ماه پیش روز ۵ پرید لتروزول استفاده کردم شبی دوتا بعدش سونو انجام دادم دکترم بهم گفت هر دو تخمدان فولیکول بالغ داری با اندازه ۱۸ و ۱۹ یک شب درمیان نزدیکی داشته باش تا یک هفته ماه پیش ۲۳ ام پرید شدم الان س روز تاخیر داشتم ولی امروز لکه بینی داشتم
بی بی چک زدم منفی بود ممکنه باردار باشم یا پرید شدم؟؟؟

سلام دوست عزیز
احتمال خطای بی بی چک زیاد است ضمنا لکه بینی هم از علایم قبل پریود است و هم میتواند نشانه لانه گزینی باشد بنابراین بهتر است برای اطمینان ازمایش بتا انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز

900412156m نوشته شده:
یک‌شنبه 27 مهر 1399, 2:06 am
سلام
من‌ از روز ۲ تا ۸ قاعدگی لتروزول مصرف کردم و روز ۶،۷ و ۹ آمپول hmg زدم و همچنین روز ۱۰ و ۱۲ یک عدد آمپول hcg زدم. به نظر شما بهترین زمان برای نزدیکی جهت باردار شدن روز چندم قاعدگی هست؟

سلام دوست عزیز
بعد از تزریق اچ سی جی به مدت یک هفته یک شب درمیان
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید من تازه عضو شدم ممنون میشم کمکم کنید این سونو رو امروز دادم به نظرت آماده اقدام واسه بارداری هستم یا خیر
تو سونو این رو نوشته 
فولیکول ۱۸.۵ با نمای collapsed و ring of fire در پارانشیم تخمدان چپ دیده شد من واسه پسر اقدام کردم به نظر شما چطوره این سونو خواهش میکنم جواب بدین مرسی

ممنون از شما یه سوال دیگه دکترم بهم مدروکسی پروژسترون داده گفت از روز ۱۴ سیکل تا ۲۴ مصرف کنم من اقدام کردم واسه بارداری
امپول و لترزول مصرف کردم حااااالا نمیدونم مصرف کنم یا خیر
مگه پروژسترون باعث خونریزی نمیشه
ممنون از پاسخگوییتون با تشکر

KarshenaseMamaee نوشته شده:
یک‌شنبه 27 مهر 1399, 11:48 pm
سلام دوست عزیز
فولیکولی کلاپس شده یعنی فولیکولی که در اثر تخمک گذاری پاره شده است و بلافاصله باید رابطه داشته باشید
یعنی کی پااره شده ؟
من دیشب نزدیکی داشتم یعنی امکان پسر دار شدنم هست اخه دکترم گفت دقیقا روز تخمک گذاری نزدیکی کن ممنونم ازتون واقعا

با عرض سلام
من‌ برای بارداری از روز ۲ تا ۸ قاعدگی لتروزول مصرف کردم و روز ۶،۷ و ۹ آمپول hmg زدم و همچنین روز ۱۰ و ۱۲ یک عدد آمپول hcg زدم. ولی دکتر بهم گفت از روز ۱۰ تا ۱۴ نزدیکی ممنوع می باشد و از روز ۱۴ به مدت یک هفته به صورت یک روز در میان نزدیکی داشته باشید.
در حالی که شما در پست های قبلی فرمودین که بلافاصله بعد از تزریق hcg می تونید نزدیکی کنید.
میخواستم بدونم دلیل ممنوع کردن دکتر برای نزدیکی از روز ۱۰ تا ۱۴ چیست؟؟

KarshenaseMamaee نوشته شده:
یک‌شنبه 27 مهر 1399, 11:48 pm
سلام دوست عزیز
فولیکولی کلاپس شده یعنی فولیکولی که در اثر تخمک گذاری پاره شده است و بلافاصله باید رابطه داشته باشید

خانم کارشناس جوون کاشکی جواب من رو هم بدید لطفا
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 49 مهمان