سلام من این ماه قرص کلومیفن 5 روز ، آمپول 2 تا روز14، و 10 روز مدروکسی پروژسترون خوردم تا بارداربشم ولی روز28 لکه شدم و روز 29 و 30 همچنان لکه یا خون خیلی کم است روز 28 بیبی چک منفی بود کمر درد ، تیر کشیدن در زیر دل ، سرگیجه فراوان ورم سینه ها ...رادارم بالاخره من پریودم یا نه؟اگر پریودم چرا این قدر کم و با فاصله است؟ آیا به دلیل قرص هاست؟

سلام
بهاره جان معمولاً چنین نبوده که ضمن درمان با این روش بی نظمی دیده شود به خصوص حجم قاعدگی کم شود اما از نظر علمی باید در برخورد با این علامت(قاعدگی غیر طبیعی و در حد لکه بینی) ابتدا به بارداری شک کرد. پس شک شما به جا بوده است.-البته فقط یک احتمال است-
اما برای سنجیدن این احتمال، استفاده از بی بی چک در 29 سیکل بسیار زود است و باید لااقل تا 4-5 روز صبر کنید. در ثانی بی بی چک بسیاری از بارداری ها تشخیص نمی دهد پس بد نیست اگر تا به حال چنین قاعدگی نداشتید بالینی پیگیری کنید و با آزمایش مطمئن شوید...
من رو هم مطلع کنید
به خدا می سپارمتون دوست عزیز!
كارشناس مامايي فيروز

Re: احتمال بارداری؟

با سلام من پریودام همیشه منظم بوده و این ماه فقط 5روز لک قهوه ای داشتم روز سوم پریود و ششم بیبی هاله انداخت اما هر دو روز ازم منفی شد روز پنجم پاک شدم روز نهم هم بیبی منفی شد الان نمی‌دونم باردارم یا نه؟درد ریز پریودی دارم و ترشح آبکی و بی رنگ
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 113 مهمان