آزمایش اسپرم و ژل لوبریکانت

با سلام خدمت کارشناس عزیز. خیلی ممنون که وقتتونو در احتیار ما میذارین.

شوهرم دیروز آزمایش اسپرم داد که نتیجش امروز بعد از ظهر حاضر میشه و من دارم از استرس میمیرم.

موقع نزدیکی از ژل لوبریکانت استفاده کردیم.آیا تاثیری در آزمایش خواهد گذاشت؟؟ من خیلی استرس دارم.
برای بارداری چطور؟ نباید از ژل استفاده کنم؟راستش بدون ژل نمیتونم نردیکی داشته باشم.

سلام
منم مثل تو اول موقع نزدیکی خیلی درد داشتم از این ژل استفاده کردم ولی استفاده نکنی بهتره.
بذار به اوجش که رسیدی بعد یه ترشحاتی از تو خارج میشه اونوقت دردش کمتر میشه و کم کم خوب میشه.اخه همیشه که نمیشه از زل استفاده کرد
بای.فرشته.>برام دعا کن زودتر مامان شم<

Re: آزمایش اسپرم و ژل لوبریکانت

maryjooon نوشته شده:با سلام خدمت کارشناس عزیز. خیلی ممنون که وقتتونو در احتیار ما میذارین.

شوهرم دیروز آزمایش اسپرم داد که نتیجش امروز بعد از ظهر حاضر میشه و من دارم از استرس میمیرم.

موقع نزدیکی از ژل لوبریکانت استفاده کردیم.آیا تاثیری در آزمایش خواهد گذاشت؟؟ من خیلی استرس دارم.
برای بارداری چطور؟ نباید از ژل استفاده کنم؟راستش بدون ژل نمیتونم نردیکی داشته باشم.
برای آطمینان از اسپرمیسید نبودن ژل ها حتماً از پزشک داروساز در مورد همانم ژل سوال کنید و نیز ژل باید به تجویز پزشک مصرف شود.
در مورد اثر زل بر آزمایش: می دانید که یک دوره پرهیز 2-3 روزه پیش از تست لازم بوده است اگر رعایت نشده مشکلی نیست.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 26 مهمان