بارداري بعد از يك سال

با سلام به شما
منو اگر يادتون باشه از آذر ماه 88 اقدام به بارداري كرده بودم كه بارداري صورت نمي گرفت. بعد از انداختن عكس رنگي ، آزمايش سونوگرافي از همسرم و دو سه بار سونوگرافي در روز 14 بعد از پريودي براي اينكه دكترم تشخيص بده كه من تخمك دارم . و مشكوك به اينكه چسبندگي تخمدان دارم آخه من 10 سال پيش عمل آپانديس انجام داده بود.
بالاخره اين ماه با مصرف كردن 1 دوره كلوميفن و زدن آمپول در روز 16 بعد از پريودي (كه دكتر گفت اين آمپول براي حاملگي نيست بلكه براي اينه كه اگر لقاح انجام شد د رحم دفع نشه). در زمان مقرر پريودي من پريود نشدم اول فكر كردم بايد مثل هميشه كه 1 يا 2 روز تاريخ پريوديم بهم ميريزه از اون باشه ، بعد گفتم شايد به خاطر استفاده از آمپوله كه اسمش يادم رفته . يه چند روزي كه صبر كردم طاقتم تموم شد پنج شنبه 11 آذر ماه رفتم براي آزمايش خون آخه ماه هاي قبل اين قدر از بي بي چك استفاده كرده بودم ديگه ازش متنفر بودم. خلاصه رفتيم آزمايش و همون روز ساعت 3 عصر فهميدم كه لطف خدا شاملم شده و منم مامان شدم و ني ني داره وارد 3 هفته ميشه.
اين قدر خوشحال بودم كه باورم نمي شد. خدارو شكر . الان هم براي تمام اوناي كه در آرزوي مامان شدن هستند دعا ميكنم. و از كارشناس اين سايت ممنونم كه خيلي مواقع من و راهنمايي كردن.

سلام آرزو جون.خیلی بهت تبریک میگم.ایشالاه خودت و نی نی نازت سلامت باشید و بارداری خوبی رو سپری کنی.میخواستم بپرسم غیر از چیزهایی که گفتی مشکل دیگه ایی نداشتی؟همسرت چی اون مشکل نداشت؟آخه منم با این ماه 8 ماهه منتظرم.برای من هم دعا کن

سلام آرزو جان! بسیار از شنیدن خبر خوش مامان شدنتون خوشحالم شدم و از خدای مهربان اتفاقات هرچه قشنگ تر رو از این پس برای شما آرزو مندم.
و امیدورام که این شادی وصف ناپذیر به زودی وجود تمام کسانی که چشم انتظارش هستند را فرا بگیرد.
كارشناس مامايي فيروز

سلام نيوشا جان
نه من غير از عمل آپانديس كه به چسبندگي تخمدان مشكوك بودم هيچ مشكلي نداشتم البته اسپرم همسرم از حد طبيعي كمي كمتر بود ولي قرص يا دارويي مصرف نكرد.
ايشالله تو هم بزودي مامان ميشي و خدا يه فرزند سالم و صالح بهت هديه ميده. فقط استرس نداشته باش كه در عدم بارداري شنيدم خيلي تاثير ميزاره
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 63 مهمان