اقدام برای بارداری..

سلام دوستان.من عضو جدید هستم و از آشنایی با این سایت خوشحالم.
سوالی که داشتم اینه که میخوام کم کم به فکر بارداری بیفتم.ما تو شهر کوچیکی هستیم .قرار بود در طی بارداری برم یه شهر دیگه برای معاینه که خب اونم سختی های خاص خودشو داره.
سوالی که دارم اینه که به نظرتون آزمایشهای پیش از بارداری خیلی حساس و مهمه یا اینکه هر دکتری از پسش بر میاد؟؟
اگه چیز روتینی باشه و فرق نکنه که کدوم دکتر برام بنویسه فعلا تو شهر خودم برم دکتر و هر وقت باردار شدم برم پیش اون دکتری که تو نظرم هست و تو یه شهر دیگست.و اگه خیلی مهمه و هر دکتر ممکنه نظرش با دیگری فرق کنه که از همون اول برم پیش دکتر خوب تو شهر دیگه.
آخه میدونین حیلی تنبلیم میاد برم یه شهر دیگه دکتر!!!واسه همین این قضیه بارداری رو الکی کش میدم!!
ممنون.منتظر جوابتون هستم

سلام
دوست عزیز! ورودتان رو به سایت خوشامد می گم!
آزمایشات پیش از بارداری آزمایشات روتینی هستند که درخواست آنها نیاز به تبحر خاصی ندارد پس می توانید در همان شهر خودتان(حتی الامکان در اژمایشگاه معتبر) انجام بدهید و در صورتی که مشکل خاصی در جواب آزمایش ها نبود(که انشالله همینطور است) می توانید از زیر بار سختی راه بیرون بیاید. :wink:
كارشناس مامايي فيروز

خیلی ممنون.
یه سوال دیگه هم داشتم.آیا معاینه هم میشم؟؟من از معاینه خیلی میترسم!!!و تاحالا معاینه نشدم دوستام میگن یه شی داخل بدن میکنن تا داخل رو ببینن.آیا اون معاینه هم جزو چکاپ پیش از بارداریه؟؟؟؟؟

سلام
دوست عزیر! اغلب درمانگران به گرفتن شرح حال از مادر آینده و نیز آزمایشات اکتفا می کنند اما یک ویزیت کامل پیش از بارداری شامل معاینه نیز می باشد.
به شخنان نگران کننده ی دوستانتون توجه نکنید اسم آن وسیله اسپکلوم است که هنگام گذاشتن آن کمی درد (شاید) احساس کنید و جمعاً گذاشتن و در آوردن آن شاید 1-2 دقیقه به طول انجامد پس جای نگرانی نیست عزیزم. به این فکر کنید که این اقدامات برای سلامتی شما و و نی نی آینده مفیده...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 62 مهمان