Re: اقدام برای بارداری

سلام دوست عزیز
همانطور که خدمتتون عرض کردم و با توجه به تاریخ پریود لکه بینی احتمالا مربوط به لانه‌گزینی بوده و در صورتیکه ادامه نداشته باشد مشکلی نیست. مصرف لووتیروکسین هم در بارداری اشکال ندارد
كارشناس مامايي فيروز

سلام ،ببخشید..
من بعد از سقط که ۵ماه پیش بود .دیگه قبل ازپریودی درد سینه ندارم،قبلا پریودی منظم ودرد سینه داشتم،حالا ندارم.
چرا،دلیلش چیه؟ تو بارداری من تاثیر داره.؟ قصد بارداری دارم.
۳ ماه اقدام کردم ولی نشدم،برای بارداری سریع چکار کنم،میشه راهنماییم کنید،ممنون میشم...
من هر ماه روز ۶ پریود میشم یعنی سیکل ۳۰ روزه دارم.می خوام روز تخمک گذاریم و بفهمم.

سلام دوست عزیز
درد سینه همراه با برخی علائم دیگه که بطور سیکلیک در مرحله لوتئال سیکل قاعدگی و بطور دوره ای اتفاق می‌افتد سندرم پیش از قاعدگی نامیده می‌شود که احتمالا علت هورمونی دارد و این مشکل در مورد شما برطرف شده است و تاثیری روی باردار شدن شما ندارد. راهی برای بارداری سریع وجود ندارد اگر مشکلی سد راه بارداری باشد باید برداشته شود که آنهم با مراجعات و انجام آزمایشات و سونوگرافی روی زوجین توسط متخصص مشخص میشود. برای تعیین زمان تخمک گذاری از تاریخ شروع عادت ماهیانه بعدی خود ۱۶ روز روی تقویم به عقب برگردید این روز تا ۴روز بعد از آن احتمالا روزهای تخمک گذاری شما خواهد بود
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از راهنمایی تون..
من ۳ ماه بعد از ازدواج به طور طبیعی باردار شدم،خیلی راحت ،۶ ماه پسرم و راحت باردار بودم ،هیچ محدودیت ویا مشکلی نداشتم.سقط کردم.تموم شد.
کورتاژ نکردم،بعد از ۳ ماه اقدام کردم،الان باردار نمیشم.
من ۳۹ سالمه،آزمایش و سونو دادم دکترم میگه مشکلی نداری.
من باردار نمیشم طبیعیه ،یعنی به خاطر سنم باید پیگیر بشم یا باید صبر کنم.نگرانم که دیگه باردار نشم.
ممنون میشم که راهنماییم کنید.

سلام دوست عزیز
در حالتی که محدودیت سنی وجود نداشته باشد در صورتیکه بعد از یکسال اقدام، موفق به بارداری نشوید باید جهت نازایی اقدام کنید ولی از آنجا که شما محدودیت سنی دارید باید زودتر پیگیر شوید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
استراحت کنید، مایعات فراوان بنوشید و رابطه جنسی نداشته باشید در صورتیکه در سونوگرافی انجام شده قلب جنین تشکیل شده میتوانید از شیاف سیکلوژست یا پروژسترون استفاده نمایید
كارشناس مامايي فيروز

سونوگرافی اولیه انجام شد که داخل رحم هست ولی هنوز سونوگرافی برای قلب نرفتم یعنی دکترم نیست ک برام بنویسه و من از تاریخ پریودم ک عقب انداختم شیاف پروژسترون استفاده میکنم شبی یک عدد
الان بشکل قهوه ایی تیره شده لکه بینیم درد شکم و زیر دلم اصلا ندارم ولی حالت تهوع و بیزاری از غذا به شدت دارم

سلام خسته نباشید ببخشید من هی سوال ازتون میپرسم
من چند روز لکه بینی قهوه ایی کم رنگ داشتم سونو انجام دادم گفت مشکلی نیست و قلب هم تشکیل شده توی ۷ هفته و ۲ روز بد دکتر گفت که به مدت دو هفته شیاف رو از جلو مصرف کنم و روزی ۲ عدد حالا من یک روز گذشته که دوبار در روز استفاده کردم خواستم بپرسم ‌ک از جلو چند ساعت باید دراز کشید ک شیاف جذب بشه؟من استفاده کردم درازکشیده بودم یه مقدارش خارج شده بود ازم با اینکه دراز کشیده بودم .و اینکه تویی گوگل یه مطلب بود خوندم نوشته بود ک شیاف از جلو باعث سقط میشه درسته یا نه؟؟؟؟؟؟
بد اینکه سدنوگرافی گفت هیچ مشکلی نیست .خواستم بپرسم پس این لکه بینی برای چی هست؟؟؟

سلام دوست عزیز
شیافها را می‌توان از طریق واژن یا مقعد استفاده کرد و معمولا پس از نیم ساعت جذب می‌شوند بدون دیدن سونوگرافی به راحتی نمی‌توان نظر داد ولی شاید هماتومی پشت جفت وجود دارد که باعث لکه بینی شده یا اینکه جفت کمی پایین و نزدیکتر به دهانه رحم قرار گرفته باشد
كارشناس مامايي فيروز

سلام،ببخشید سوالی داشتم..
من میخوام باردار بشم ،یه سقط ۵ ماه پیش داشتم.
این ماه روز ۶ فروردین پریود شدم.ازروز ۳ قرص لتروزول به مدت ۵ روز خوردم به توصیه دکترم تا روز ۷ پریود خوردم ،روز ۱۰ پریودیم نزدیکی داشتم.
یه شب در میون نزدیکی داشتم،روز ۱۹ فروردین تا ۲۵ روز تخمک گداری من بود من هر یه شب در میون نزدیکی داشتم.
امروز ۲۵ فروردین روز آخر تخمک گذاری بود .درد زیر شکم ،و کمر دارم.دو روز هم هست کمی نوک سینه هاهمحساس شده.
رفتم دسشویی خودم وپاک کردم یه لکه خون دیدم قرمز روشن بود.
دوباره رفتم دیگه لک ندیدم.
این چه خونی بود،زمان پریودی هم ۷ اردیبهشت هست نه،الان ..
این چه نی هست؟بایدچه کار کنم.؟اگهخونریزی ادامه داشت معنیش چیه؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: Google [Bot] و 27 مهمان