اقدام ب بارداری

سلام خسته نباشین،۴ تیرماه پریود شدم وتا قبل اون تقریبا مرتب بوده نهایتا ۳،۴ روز تغییر داشتم،اما ۲۰ تیر باز پریود شدم و ۵ روز خونریزی داشتم،اما الان که ۱۹ مرداد هست من هنوز پری نشدم،وعلائم مثل خستگی،سوزش معده،خیلی کم تهوع دارم،چندماهی هم هست که اقدام به بارداری کردم آزمایشا قبل بارداری هم انجام دادم و مشکل خاصی نداشتم،بنظرتون احتمال بارداری هست؟؟درضمن ترشحات سفید رنگ دارم و گاهی درد پریودی اما خفیف

Re: اقدام ب بارداری

KarshenaseMamaee نوشته شده:
شنبه 18 مرداد 1399, 10:48 pm
سلام دوست عزیز
بله چون در حال اقدام هستید بیشترین احتمال برای حاملگی وجود دارد لطفا هرچه سریعتر از طریق آزمایش بتا از وضعیت بارداری خود اطلاع حاصل نمایید

سلام،وقت بخیر،من نتونستم با نام کاربری قبلی وارد شم،یعنی الان بی بی چک استفادع کنم نشون میده؟ از طرفی چون ۴ تیر پری بودم بعد۲۰ همون ماه باز شدم ،همش فک میکنم پریودیم نامنظم شده

سلام دوست عزیز
با توجه بهتاریخ آخرین پریود در حال حاضر بی بیچک تست قابل اعتمادی نیست.وحتما باید ۳_۵روز تاخیر در پریود داشته باشید تا به نتیجه بی بیچک بتوان استناد کرد.ضمنا در طول یکسال ۱_۲ بار نامنظمی در پریود غیر عادی محسوب نمیشود
كارشناس مامايي فيروز

یک‌شنبه 19 مرداد 1399, 10:07 pm
سلام دوست عزیز
با توجه بهتاریخ آخرین پریود در حال حاضر بی بیچک تست قابل اعتمادی نیست.وحتما باید ۳_۵روز تاخیر در پریود داشته باشید تا به نتیجه بی بیچک بتوان استناد کرد.ضمنا در طول یکسال ۱_۲ بار نامنظمی در پریود غیر عادی محسوب نمیشود
سلام،وقت بخیر،من امروز اول صبح بی بیچک استفاده کردم و یه خط پررنگ و ی خط کمرنگتر ظاهر شد،اگه باردار باشم طبق تاریخ پریودی من چند هفتم؟؟ از ۴ تیر باید حساب کنم یا ۲۰ تیر؟
من ۶ ماه پیش تو ۵ هفته بخاطر تشکیل نشدن قلب جنین سقط داشتم،الان همش استرس دارم ک شاید اینم نمونه

دوشنبه 20 مرداد 1399, 11:50 pm
سلام دوست عزیز
تبریک میگم.با توجه اولین روز آخرین پریود که ۲۰ تیرماه بوده شما ۴ هفته و ۳ روزه که باردارید و در حال حاضر هم سونو انجام ندهید چون اطلاعات دقیقی به شما نخواهد داد

سلام وقت بخیر،من امروز بخاطر اطمینان بی بیچک دوباره استفاده کردم و مثبت بود،چون ۶ ماه پیش سقط داشتم تو ۵ هفته خیلی نگرانم،الان هرزگاهی دل درد و حالت دل پیچه میگیرم و کمی کمرم درد میکنه ولی ترشح قهوه ای یا خونی اصلا نداشتم تا الان ،سری قبلی ترشحات خونی داشتم ،این دردا جای نگرانی دارن؟
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان