Re: اقدام به بارداری

با سلام و تشكر بابت پيگيري خوبتان
من آزمايش تيروييد هم دادم و همه چي اوكي بود فقط من ميخواستم از كرم واژينال ميكونازول استفاده كنم بخاطر اينكه قبلا ك پاپ اسمير دادم مشكل خاصي نبود كمي عفونت داشتم ك من يك دوره مصرف كردم و اوكي شدم و الان ميخوام مجدد يه دوره ديگه استفاده كنم، من فقط الان مشكلي كه دارم اين هست ك (شرمنده) وقتي دير إدرار ميكنم ادرارم بوي بدي ميده مخصوصا صبح ها نمي دونم مشكل چي هست البته سعي ميكنم آب كافي هم بخورم ،، قبلا يه دوره بخاطر استخر عفونت إدرار گرفتم ك بعد با يه دوره سفكسيم خوب شدم الان ميخواستم واسه عفونت احتمالي از اين كرم استفاده كنم به همراه سفكسيم ميخواستم بدونم اگه من يه موقع باردار بشم همزمان با مصرف كرم و قرص مشكلي نخواهد داشت چون اين داروها رو مصرف كردم؟ سپاس فراوان از وقتي كه ميگذاريد 🙏

سلام لطف میکنید منو راهنمایی کنید
ازمایشiGgویروس cmvو toxoplasma من مثبت بوده من از سی کیلومتری گربه فرار میکنم نمیدونم ازکجاگرفتم!!دکترمیگفت باید تحت نظرباشم بنظرشما من میتونم بچه سالم به دنیا بیارم آخه بچه قبلیم هیدروپس داشت واحتمالا توبارداری مبتلاشدم

Mahsaaa نوشته شده:
چهارشنبه 8 مرداد 1399, 5:57 pm
سلام لطف میکنید منو راهنمایی کنید
ازمایشiGgویروس cmvو toxoplasma من مثبت بوده من از سی کیلومتری گربه فرار میکنم نمیدونم ازکجاگرفتم!!دکترمیگفت باید تحت نظرباشم بنظرشما من میتونم بچه سالم به دنیا بیارم آخه بچه قبلیم هیدروپس داشت واحتمالا توبارداری مبتلاشدم
سلام دوست عزیز
معمولا برای جنین مادرانی که در دوران بارداری برای اولین بار دچار این عفونتها شده اند مشکلات جدی پیش می اید و خوشبختانه احتمال انتقال ویروس به بدن نوزاد طی عفونت مجدد بسیار کم و در صورت انتقال ،احتمال مشکلات جدی برای نوزاد خیلی کمتر است.انشالله در صورتیکه در دوران بارداری توسط پزشک حاذقی تحت مراقبت باشید و آزمایشها و سونوگرافیها را در مراکز معتبری انجام دهید نوزاد سالمی خواهید داشت
كارشناس مامايي فيروز

ممنونم از توضیحات و کامنت دوستان خیای موثر بود
نکات خرید اینترنتی مبل
پارچه رومبلی
فضای پشت مبلمان
مبل‌های ال
شست و شو مبلمان در منزل
ایده فضاهای کوچک
چگونگی چیدمان مبلمان در منزل
نکات خرید مبل
https://modernbaf.com/wall-decor-above-sofa/

سلام خانوم کارشناس عزیز خسته نباشید این آزمایش پاپ اسمیر مادرمو یه نگاه میندازید با آزمایش چکاپ... بخاطر شرایط کرونا دوست ندارم مادرم زیاد داخل مطب بره بخاطر تفسیر آزمایش واینا... ممنون میشم بگید
https://uupload.ir/files/w4z7_۲۰۲۱۰۱۱۱_۱۶۴۱۳۱.jpg
https://uupload.ir/files/rlqv_۲۰۲۱۰۱۱۱_۱۶۴۰۴۸.jpg

سلام و روز بخیر
من ۹ روز پیش انتقال جنین فریز بلاست شده داشتم ؛ امروز از بیبی چک استفاده کردم که منفی بود ، می خواستم بدون لانه گزینی کی انجام میشه و در اون صورت بتا چند میشه؟ و بتای چند ، بیبی چک رو موبت می کنه ؟
ممنون از شما

سلام دوست عزیز
در مورد کسانیکه عمل انتقال جنین داشته اند استفاده از تستهای خانگی توصیه نمیشوبهه طور کلی، یک زوج که IVF و انتقال جنین را تجربه کرده اند، تا دو هفته پس از فرآیند از موفقیت آن مطمئن نیستند. اولین آزمایش برای تعیین اینکه آیا لانه گزینی رخ داده است شامل اندازه گیری هورمون گنادوتروپین مزمن انسانی یا HCG است که توسط سلول های اطراف جنین تولید می شود. این اندازه گیری معمولا در طول یک یا دو هفته اول انجام می شود، اما تا مراحل آخر نتیجه قابل قبولی ارائه نمی دهد و ممکن است هر چند روز تکرار شود و با آزمایش های دیگری مانند آزمایش اولتراسوند همراه باشد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 45 مهمان