Re: پياز درماني

دوستان من معمولا فاصله بین پریودام زیاده.یه بار رفتم دکتر و کلی سونو و ازمایش.کیست که نداشتم.ازمایشاتم همه خوب بود.گفت مثل مادرتی و خواستی اقدام کنی بیا بهت قرص بدم خواستی.الان میخوام اقدام کنم.اماخوب همینکه نمیدونم پریودم کی میشه دقیقا و فاصله هاشم زیاده کارمو سخت میکنه.البته من اینطور نیست که دو یا سه ماه پریود نشم یا اینکه اگر قرص نخورم و امپول نزنم پریود نشم.ما پیش اقدام داشتم همینطوری شانسی.10 اقدام داشتم که 12 کیت تخمک گذاشتم یه خط پررنگ و کمرنگ داشت.همون 12 هم اقدما کردم.کیت دو روز بعد کمرنگتر شد.البته اون روز اولم خط دومش به پررنگی اولی نبود.خلاصه من 15 لک دیدم انگار که با ترشحاتم قاطی باشه.و چند روز بعدم کمی باز بود.یکی دو روز بود و دیگه خبری نشد.فکر کردم پریود میشم که نشدم.چون کلا تا حالا لک هم ندیدم.جز ماه پیش که اونم بعدش پریدو شدم.شایدم واسه قرص جلوگیری اورزانسی باشه که دو ماه قبلش خوردم!امروزم بی بی چک منفی بود.میخوام پیازدرمانی کنم که پریود شم.میشه؟چیکار باید بکنم؟

Re: پياز درماني

سلام دوستان تو رو خدا واسه منم توضیخ بدین از کی باید بخورم
من کیست تخمدان دارم واسه بارداری هم دارم اقدام میکنم از چندم دورم باید شروع کنم؟ از اول ؟ از پنجم پری؟ یا کلا از 17 دورم؟ درمان کیسته ی جا خوندم از 17 دورم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کاملا گیج شدم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان