Re: سلام لطفا کمک

سلام
چنانچه بارداری هم مطرح باشد، در این زمان، انتظار تشخیصش با سونو را نداشتیم و نهایتاً کمی آندومتر چند روز دیگر( به فرض بارداری) ضخیم می شد.نه اینک ساک حاملگی و ...
پس این سونو لزومآً به معنای قطعی عدم بارداری نیست عزیزم.
ولی همین که مشکلی(جهت دردتون عرض میکنم) در تخمدانها و ... نبود عالیست.
اگر واقعاً سیکل 27 -28 روزه داشته باشید این فولیکول 16 دیکر محتمل به رشدو تخمک گذاری و .. نیست

كارشناس مامايي فيروز

اگر منظورتون تخمک آزاد شده است که خواه لقاح یافته یا نیافته: این تخمک دیگر در تخمدان نیست که دیده شود در لوله هاست و در سونو امکان بررسی آن چنانی در مورد آن در این زمان از سیکل، نداریم.
كارشناس مامايي فيروز

سلام ممنون از پاسختون.من امروز27 پری هستم.به شدت کمر درد دارم.بعضی وقتام رحم و تخمدان سمت راستم.دیشب درد پریودی هم داشتم که قطع شد.علت این درد های متناقض چی میتونه باشه؟ضمنا برام آزمایش خون هم نوشتن که جوابش به زودی میاد.ممنون میشم جوابم رو بدید

نسیم جان دکترم معاینم کرد گفت عفونت ندارم و سالمم.سونو هم نوشت که تو اون هم چیزی نشون نداد.آز خون هم نوشته که فعلا جوابش نیومده.گیجم.من قبلا یه سقط داشتم امااصلا اینطور درد نداشتم. تو رو خدا دعام کنین.نگرانم

متینا نوشته شده:سلام ممنون از پاسختون.من امروز27 پری هستم.به شدت کمر درد دارم.بعضی وقتام رحم و تخمدان سمت راستم.دیشب درد پریودی هم داشتم که قطع شد.علت این درد های متناقض چی میتونه باشه؟ضمنا برام آزمایش خون هم نوشتن که جوابش به زودی میاد.ممنون میشم جوابم رو بدید
اگر اقدامات بالینی رو در تشخیص درد انجام داده اید و به جایی نرسیده از این طریق هم متاسفانه نمی شود کاری کرد.
اما همین که از نبود عفونت و .. مطمئن هستید، عالیست . احتمال بارداری هم تا پیش از 3 روز تاخیر قاعدگی همچنان هست
كارشناس مامايي فيروز

باسلام ممنون از پاسختون.اما من متوجه جمله آخرتون نشدم.یعنی چی تا پیش از سه روز تاخیر؟ضمنا من28 پری هستمدو روزه دردهام جاش رو به کمر درد وحشناک داده.طوری که نمیتونم راحت خم و راست بشم.دیشب هم لگنم از قسمت چپ شروع به درد شدید کرد و به پای چپم میزد.طوری که نمیتونستم بخوابم و به سختی تو تخت جابجا میشدم.بعضی وقتام کشاله ران چپم درد میگرفت.اما صبح که بیدار شدم فقط درد کمر بود وازاون دردا خبری نبود.علتش چی میتونه باشه؟نگرانم.ممکنه علامت سقط تو4هفته باشه؟خیلی خیلی میترسم تو رو خدا کمکم کنین

متینا نوشته شده:باسلام ممنون از پاسختون.اما من متوجه جمله آخرتون نشدم.یعنی چی تا پیش از سه روز تاخیر؟ضمنا من28 پری هستمدو روزه دردهام جاش رو به کمر درد وحشناک داده.طوری که نمیتونم راحت خم و راست بشم.دیشب هم لگنم از قسمت چپ شروع به درد شدید کرد و به پای چپم میزد.طوری که نمیتونستم بخوابم و به سختی تو تخت جابجا میشدم.بعضی وقتام کشاله ران چپم درد میگرفت.اما صبح که بیدار شدم فقط درد کمر بود وازاون دردا خبری نبود.علتش چی میتونه باشه؟نگرانم.ممکنه علامت سقط تو4هفته باشه؟خیلی خیلی میترسم تو رو خدا کمکم کنین
سلام
منظورم این بود که اگر سیکل 28 روزه دشاتید تا 31 باید صبر کرد و سپس آزمایش داد. تا پیش از اون موقع نمی تونیم بگیم که بارداری متنفی ست.اما با توجه به دردتون: باید کاری کرد:
اگر احتمال بارداری رو در نظر بگیریم: باید سونوی واژینال برای دیدن ساک حاملگی در رحم (و با احتمال کم در لوله ها و به خصوص راست که فرمودید تمرکز درد بود)انجام شود.
در غیر این صورت باید بالینی دردتون رو اگر جدی ست پیگیری دیگری کنید.
كارشناس مامايي فيروز

سلام تورو خدا کمکم کنین.داغونم.سه ماه از سقطم میگذره.که به ترتیب27،27و28روزه بودم.تاریخ آخرین پریودم3دی ماهه.اما هنوز پری نشدم.دردهام به شدت کم شدن.امروز آز خون دادم اما3 بود.امیدی هست که باردار باشم؟خیییییلی داغون شدم

سلام تورو خدا کمکم کنین.داغونم.سه ماه از سقطم میگذره.که به ترتیب27،27و28روزه بودم.تاریخ آخرین پریودم3دی ماهه.اما هنوز پری نشدم.دردهام به شدت کم شدن.امروز آز خون دادم اما3 بود.امیدی هست که باردار باشم؟خیییییلی داغون شدم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 64 مهمان