Re: اگه حاجتی دارین که از خدا میخواینش بیاین اینجا......

سلام به همه تون اینجا جای قشنگیه خدا روشکر به خاطر دلامون که بخاطر نفس یکی دیگه میتپه و میلرزه انشالله خدا همه مونو حاجت روا کنه دوستای خوبمون راست میگن خدا هیچکس رو فراموش و رها نمیکنه من بعد از دست دادن مادرم روزای سختی رو گذروندم خدا همسرم رو کنارم گذاشت و حالا منتظر لطف و نعمت قشنگ دیگه خدا هستیم برامون دعا کنید منم مثل شما منتظرم بحق رضای خدا امام رضا همه حاجت روا شن

[quote="مرضی"]سلام به همه تون اینجا جای قشنگیه خدا روشکر به خاطر دلامون که بخاطر نفس یکی دیگه میتپه و میلرزه انشالله خدا همه مونو حاجت روا کنه دوستای خوبمون راست میگن خدا هیچکس رو فراموش و رها نمیکنه من بعد از دست دادن مادرم روزای سختی رو گذروندم خدا همسرم رو کنارم گذاشت و حالا منتظر لطف و نعمت قشنگ دیگه خدا هستیم برامون دعا کنید منم مثل شما منتظرم بحق رضای خدا امام رضا همه حاجت روا شن[/quote
سلام عزیزدلم خدارحمت کنه مادرت وواقعامتاسفم انشااله بزودی دلت شادبشه به حق فاطمه زهرا

minoo1 نوشته شده:
تنها نوشته شده:انشااله هرمنتظری به آرزوش که تنهاتجربه حس مادریست برسه به حق پنج تن
الهی امین اعظم مهربون
خدا تو رو خیلی دوست داره :P
سلام مینوجونم خوبی?یاسمین خوبه فداش بشم
خداهمه رودوست داره قربونت برم انشااله همیشه لبت خندون باشه عزیزم
تاچندماه پیش خیلی خیلی ناامیدبودازاینکه هرکاری کردم ونشدولی بعدازمدتهادیگه امیدم بیشترشددوستم بعداز16سال 4بارمیکروکردونتیجه نگرفت وحالابرای پنجمین بارمیکروکردوالان دوقلوداره پس اونیی که انقدرناامیدبودبقول خودش کفرمیگفت وقتی میدیدمش ناامیدترمیشم ولی الان معجزه شده وبا9ماه خونریزی عزیزای دلش بدنیااومدن والان امیدوارشدم ومنتظرمعجزم ازتون میخوام تحمل کنید ودست ازتلاش ودعابرنداریدومنتظرمعجزه باشین خداهممون ودوست داره وهمه این سختیاامتحانه

bahare369 نوشته شده:سلام خیلییییی دلم گرفته چرا خدا نمیخواد جواب التماس هامو بده چرا بعضی ها اینقدر زود حامله میشن و همه چیز اونجوریه که میخوان ولی بعضی نه؟؟؟؟؟؟!!!!اخه حکمتش چیه
سلام عزیزم
فقط توکل بخدا
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 53 مهمان