تخمک گذاری؟؟؟

با سلام خدمت کارشناس محترم
من چند بار دیگر هم از شما کمک گرفته ام امیدوارم مرا یادتان باشد.
2 ابان سقط داشتم با شیاف به دلیل بارداری پوچ....سونو بعد از سقط همه چیز نرمال بود واندازه تخمدان ها هم چپ 4.20 وراست 3.78 در 4 ورحم هم طبیعی بدون هیچ ضایعه ای...
پریود اول بعد 58 روز آمد....بدون دارو یا چیزی.....
بعد از پریود اقدام داشتم...وجلوگیری نکردم.....اما دردهای مبهمی در رحم احساس می کنم...انگار جای ساک سوزش کند....سوزش وتیر کشیدن در داخل رحم
امروز روز 26 سیکلم هست....چند روز قبل هم اندازه عدس لخته دایره ای خونی از من خارج شد...
وچند تار مویی زیر چانه ام دیدم.
کارشناس محترم...من چندین بار سونو وانواع ازمایش ها را داده ام...اما تا به حال PCO خطاب نشده ام....ایا ممکن است من PCO باشم...یا تخمک گذاری ندارم وتخمدان تنبل دارم...یادتان باشد سری قبل با کلومیفن باردار شدم...که پوچ شد....دکتر گفت اگر عجله دارم برای بچه IUI کنم............من از IUI اطلاعاتی دارم اما ایا لازم است من که یک بار باردار شده ام IUI می خواهم از دکترم بخواهم در این ماه لتروزول بنویسد اگر نشد..ان وقت برای IUI اقدام کنم....
خواهشمندم مرا راهنمایی کنید...
1- بمانم تا تخمدان خودش تخمک گذاری کند یا نه لتروزول مصرف کنم؟ 5 سال است ازدواج کرده ام تخمک گذاری هم داشته ام تا این اواخر که انگار همه چی به هم ریخته..
2- در مورد IUI نظرتان چیست...لازم است؟؟؟ اگر IUI شوم احتمال پوچ شدن هست؟
3- در سایتی خوانده ام آنهایی که بارداری پوچ دارند به دلیل PCO است..ایا درست است؟
با تشکر ومعذرت به خاطر طولانی شدن سوالات. باور کنید خیلی ناامید وافسرده شده ام...احساس می کنم فشار زیادی رویم هست که با بارداری خیالم راحت می شود..از برچسب نازایی هم وحشت دارم...
ممنون از شما..منتظرم :(

سلام
دوست عزیزم! درتمامی موارد تشخیص با درمانگر بالینی شما و تصمیم با شماست اما
1- تا پیش از 3 سیکل بدن شما آمادگی بارداری ندارد پس به آن فرصت دهید.
2-در این 3 سیکل اگر شاهد بی نظمی و ... بودید شاید بهتر باشد به درمان بپردازیم اگر نه صبر کنید تا خود به خود باردار شوید. اگر می توانید عجله نکنید، برایIUI هنوز زود است و باید وقتی انجام شود که پله های درمانی دارویی مسیر خود را رفته و با تشخیص دقیق راه درمان IUI شناخته شده باشد.
3-علت بارداری پوج هم هنوز شناخته شده نیست چه رسد که به PCO مربوطش کنیم.
در ثانی تشخیص PCO با یک سونوی ساده است و اگر در آن چیزی دیده نشده هیچ دلیل شکی به آن نداریم.
در کنار تمام اینها این رو بدونید که شما وضعیتی چندین بار بهتر از زوجهای بسیار دیگری دارید که منتظر هستند پس به آن امیدوار باشید و بدانید بیشترین کمک را خود شما با توکل و آرامشتون به خودتون خواهید داشت.
آخرین ويرايش توسط 1 on KarshenaseMamaee, ويرايش شده در 0.
كارشناس مامايي فيروز

سلام کارشناس محترم.........الهی قربونتون برم که اینقدر حوصله دارید...
هر طور حساب کنیم حق با شماست ..اما من با این دلم چه کنم...........همش فکرهای منفی تو ذهنم میاد...........
مچکرم از دلداری وراهنمایی شما.........من از دکترم با نظر خود دکتر البته می خواهم مصرف لتروزول رو شروع کنم.............اما اولش سونو گرافی...............برای من پریشون دعا کنین......دوستون دارم
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 58 مهمان