ناباروری

با سلام خدمت شما
اگر من و خاطرتون باشه از آذر ماه پارسال با شما در این سایت در ارتباط هستم، من بعد از گذشت تقریبا یک سال برای بارداری هنوز بارداری برای من رخ نداده است.
با توجه به اینکه من در تمام آزمایشات مشکلی نداشتم یعنی نه کیست تخمدان، نه گرفتگی لوله های فالوپ، و نه عدم تخمک گذاری. همسر من نیز بعد از انجام آزمایش مشکلی نداشته است. و اینکه من چند ماهی با کلودمیفن و متفورمین تحت درمان بوده ام و این ماه نیز با اینکه از متفورمین استفاده کرده ام باز هم باردار نشدم.
فقط تنها مشکلی که می تونم نگران باشم اینه من تقریبا 10 سال پیش عمل آپاندیس انجام دادم . آیا باید نگران این باشم که با انجام عمل آپاندیس دچار چسبندگی تخمدان شده ام؟
1- باید عمل لاپاروسکوپی انجام بدم؟
2- درصد اینکه بعد از این عمل باردار بشم چقدره؟
3- کلینیک یا پزشک خواستی رو برای من معرفی میکنید؟
باز هم از توجه شما سپاسگزارم

سلام
آرزوجان خوشحالم که مجدداً از حالتون مطلع می شوم و امیدورام که با شنیدن خبر خوش بارداری تون به زودی خوشحال تر شوم!
هر جراحی این چنینی درصدی احتمال چسبندگی لوله های رحمی راایجاد می کند اما شما از عدم گرفتگی لوله ها (به فرموده ی خودتان) مطمئن هستید.
به واقع تشخیص باید با بررسی های کامل بالینی انجام شود چه رسد به توصیه به اقدامات نظیر لاپاراسکوپی و ناثیر آن...
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
من طي عكس رنگي متوجه شدم كه گرفتگي لوله ها را ندارم .
1- الان بعد از استفاده از قرصها براي بارداري من چه اقدام ديگري بايد انجام بدهم؟
2-دكترمو عوض كنم؟

با تشكر از شما

سلام
آرزو جان! ابتدا از همین پزشکی که تحت نظروشن هستید و بالاخره باید در این مدت از وضعیت شما آگاه باشند، بخواهید تا توضیح بدهند که الان از نظر ایشان در چه وضعیتی هستید و برنامه ی آینده ایشان برای شما چیست؟
سپس در صورتی که لازم دانستید و اینطور تشخیص دادید پزشکتان را عوض بفرمائید.
ارزوجان از صمیم قلب امیدورام که در بهترین مسیر قرار بگیرید ...
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 64 مهمان