9 ماه بدون نتیجه

با سلام
من پریودهای منظم 31 روزه دارم از کیت تخمگ گذاری هم استفاده کردم و با وجود مثبت بودن تست ، و مراجعه به متخصص و خوردن قرص کلومیفن در 2 دوره که از روز 5 قاعدگی به مدت 5روز شبی دو تا این ماه نیز بارداری رخ نداده. عکس رنگی انداختم که لوله ها سالم بوده . فقط تخمدان و رحم کمی بزرگ تر از حد طبیعی گزارش شده.
با وجود اینکه من 9 سال پیش بدون پاره شدن آپاندیس عمل آپاندیس انجام دادم ، دکتر به من گفته که شاید چسبندگی تخمدان داشته باشم . برای این ماه دکتر یه نوع قرص داده که الان یادم نیست ولی مربوط به بیماران هست که دچار مرض قند هستند.که باید از این ماه استفاده کنم.
1- آیا امکانش هست که من با دارو باردار بشم؟
2- احتمال چسبندگی تخمدان در من چقدر است؟
3- آیا پزشکمو عوض کنم؟
4- من دیگه خسته شدم چه کار باید بکنم که باردار بشم همسرم هم مشکلی نداشته ولی دکتر باز به اونم قرص ویتامین دی و یه قرص دیگه داده که اسم هر دو قرص و براتون می نویسم.
کمک کنید

دوست من درمان نازایی بعضا بسیار زمان بر است !
و با این تغییر دارو نیز ممکن است جواب بگیرید احتمالا شما متفورمین مصرف می کنید !
داروها یتجویز شده برای همسرتون هم بی ضرر است و می تواند کمک کننده باشد !
احتمال چسبندگی تخمدان وجود دارد ولی خیلی کم است و ان شاءالله با کمی صبر و حوصله باردار خواهید شد !
كارشناس مامايي فيروز

با سلام
بله قرصی که برای من تجویز کردن متفورمین فقط من الان دکترم نیست و یادم رفته که باید از کی و به چه مقدار مصرف میکردم! شما می تونید کمکم کنید؟من الان در روز 12 بعد از قاعدگی هستم.
قرصی که به همسرم دادن آپو-پنتوکسی فیلین هستش که اگه اطلاعاتی در موردش بهم بدین ممنون میشم!
و اینکه دکتر در سونوی واژینالی که انجام داد گفت دهانه رحمم کمی عقب هستش این یعنی چی؟ آیا برای درمانش کاری باید انجام بدم ؟
ممنون از راهنمایی هاتون

فراموش کردم بگم من ماه قبل در روز 14 بعد از قاعدگی سونوی واژینال دادم که فولیکول 25mili در تخمدان سمت چپ مشاهده شد.
امکان دارد که هر دو تخمک من دچار چسبندگی شده باشد؟
یا اینکه فولیکول من بالغ نشده و تخمک رها نکرده باشد؟

دوست عزیز سلام !
در رابطه با دوز داروی متفورمین با ید حتما با پزشک خود مشورت کنید زیرا ممکن است برای شخص شما دوز خاصی در نظر گرفته شود اما به طور کلی برای 4 روز هول 500mg همراه صبحانه مصرف می شود ولی حتما از پزشک خود سوال کنید !
در رابطه با دهانه رحم خلفی مشک خاصی ایجاد نمی کند !

با توجه به پریود های منظم شما احتمال از کار افتادن هر دو تخمدان بعید به نظر می رسد !
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 68 مهمان