توروخدا جواب بدین

سلام کارشناس محترم
من رفتم ازمایش دادم پرولاکتین بالا بود ولی lh -fsh خوب بود .
این ماه قرص لتروزل و متفورمین و استرادیول مصرف کردم روز ده پریودی رفتم سونو دکتر میگه سایز فولیکولات 13-14 هست یعنی خوب نیست ؟
چیکار کنم ؟ راهنمایی کنید ؟
ینی این ماه هم الکی شد؟

فولیکول مناسب برای بارداری بالاتر از 20 باید باشه
برای پرولاکتین قرص نخوردی؟؟؟؟؟
البته نا امید نباش منم روز 15 فولیکولام کوچیک بود ولی همون ماه باردار شدم دکتر گفت تخمک گذاری با تاخیر داشتم

سلام گلاب جون
تازه فهمیدم پرولاکتینم بالاست دکتر یه قرصی بهم داده 4تا دونه گفته نصفش کن هر هفته دو تا تیکه یعنی میشه یه دونه از قرصها تا خوب بشی.
یعنی امیدوار باشم منم این ماه رو گفتم بیخیالش. مگه تخمگداری 14-15 قبل از پریودی نیست من تازه 10 روز از پری می گذشت که سو نو شدم .
ببخشید این سوال می پرسم رابطه ات با شوشو تو این مدت چجوری بود ؟

سلام طه جان پرولاکتین چنده بوده ؟؟؟عزیزم
من 51 بود دکتر بهم قرص داستینکس داده بود هفته ای یکبار نصف قرص و خوب شدم قربانت عزیزم نگران نباش :wink:
در آسانی ها خدا را بخوان تا در سختی ها صدایت برایش نا آشنا نباشد . . .

سلم روز جون خوبی عزیزم؟
پرولاکتین من 32/94 بود ه بهم قرص داده ولی نمی دونم چی هنوز نگرفتم ؟
گل رز زیبا جند ماه اقدام می کنی ؟ من 5-6 ماه اقدام کردم ولینتیتجه نگرفتم خیلی نگرانم

طه های عزیزم
من یکساله عزیزدلم ایشاا..هممون نتیجه میگیریم نظرشخصی من اینه که دکتری که تحت نظرش هستیم خیلی مهمه با مصرف دارو پایین میاد ایشاا... به امید هرچه زودترمامان شدنت عزیزدلم ایشاا.. نی نی سالم وصالح خداوند نصیبت میکنه ایشاا.. هرچه زودتر دل همه بچه های سایت شاد بشه الهی آمین فدای تو
طه های گل بزن به بی خیالی منم وقتی 7 ماه از اقدام میگذشت دیدم خبری نیست گریه کردم شب وروز نداشتم ولی کم کم زدم به بی خیالی الان هم با رفتن باشگاه خودم رو مشغول کردم که زیاد فکر نکنم نمیگم فکر نمیکنم بله فکر میکنم ولی خودم رو آزار نمیدم مثل قبلا منم دوست دارم هرچه زودتر مامان بشم مهمتر اینکه یه عده از اقوام شوهرم خیلی خوشحال میشن اگر من بچه دارنشم ولی توکلم به خدا هست عزیزم جز دعا کردن کاری از دستم برنمیاد توکل به خدای بزرگ ایشاا.. صدای مارو بشنوه وبه مراد دلمون برسونتمون الهی آمین درپناه حق تندرست باشی وسربلند :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
آخرین ويرايش توسط 1 on roz64, ويرايش شده در 0.

چشم عزیزم خدا شاهد که در دعا هام اصلا شما عزیزان رو فراموش نمیکنم ایشاا.. خدا همه مارو رو سفید کنه الهی آمین ایشاا.. باخبرمامان شدنت دل منو شاد کنی
چه خوب الان هردوی ما آنلاین هستیم :wink:

سلام رز جونم خوبی ممنون از اینکه به یادمون هستی تو دعاهات .منم یکشنبه شب می رم اعتکاف و واسه همتون دعا میکنم البته اگه قابل باشم .امیدوارم به حق شب های پربرکت اعتکاف خدا هیشششششششششششششکی رو دست خالی بر نگردونه.آممممممممممممممممممممین

خاهش میکنم طه های عزیزم کاری نکردم خوشا به سعادتت عزیزم التماس دعا خیلی دوستت دارم گلم مراقب خودت باش سعی کن روحیه ات رو شاد کنی عزیزم افسردگی رو خط خطی کن فدای محبتت
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 46 مهمان