باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

سلام
پریوددددددددددد شدم دیشب خیلی گریه کردم فکر کنم خدا دیگه صدام و نمی شنوه ، دیگه من و نمی خواد.
دکتر گفت اگه حامله نشدی باید بیای iui کنی ، تو رو خدا برام دعا کنید
نمی دونم چی کار کنم دکترم و عوض کنم یا اینکه به این مراکر ناباروری مراجعه کنم .
کارشناس عزیز منو راهنمایی کنید .
همه چیز خوبه من هر ماه با مصرف این کلومیفن ها دارای تخمک (21 ، 25 ، 21 ) هستم ، آزمایش شوهر هم نرمال بوده ، عکس رنگی هم نرمال بوده ، چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام عزیزم. نگران نباش غصه هم نخور ایشالله که همه چیز درست میشه توکل بخدا
برات خیلی دعا میکنم. ایشالله که در اولین فرصت خدا یه نی نی سالم و خوشکل بهت بده.
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام
این ماه کاری نکن توکلت را به خدا کن منم 3 ماه کلومیفن خوردم نتیجه نداد دکترم را عوض کردم اون به من گفت اصلا دارو نخورم
منم همین کار را کردم الان هم امیدوارم این ماه باردار بشم استرس را از خودت دور کن و در کمال آرامش برای بارداری اقدام کن

عزیزم آرامش خودتو حفظ کن و توکل کن بخدا. جای هیچ نگرانی نیست. مطمئن باش که خدا همیشه باهات هر وقت که صلاح دید و موقش شد اون وقت میده. وقتی خدا را داشته باشی دیگه نباید ناامید باشی. از صمیم قلب برات دعا می کنم. مراقب خودت باش گلم.
بهترین ها را برایتان آرزو می کنم.

سلام daki جون نگران نباش. چند وقته اقدام به بارداري كردي؟چون عزيز دلم يه بارداري ممكنه حداقل يك سال طول بكشه.منم بعد سه ماه باردار شدم وهر دفعه كه پري ميشدم خيلي غصه ميخوردم و فك ميكردم نازايي دارم.ولي باردار شدم ودو ماه پيش نينيم سقط شد. :( ولي الان دوباره ميخوام اقدام كنم هرچي خدا بخواد. :D

سلام عزیزم 2 ماه کلومیفن مصرف کردم اما فولیکولم 34 شد و تخمک ازاد نشد ماه بعد دیگه نمی خورم امیدوارم که ماه بعد باردار بشم منم خیلی استرس داشتم اما الان بی خیال شدم خدا هروقت صلاح بدونه خودش بهمون نی نی میده نباید نا امید باشی خدا همیشه هواسش به ما ها هست. برات دعا می کنم تو هم برای من دعا کن. انشااله هرچه زودتر خبر مامان شدنت رو بدی

Re: باید چی کار کنم؟؟؟؟؟؟

daki نوشته شده:سلام
پریوددددددددددد شدم دیشب خیلی گریه کردم فکر کنم خدا دیگه صدام و نمی شنوه ، دیگه من و نمی خواد.
دکتر گفت اگه حامله نشدی باید بیای iui کنی ، تو رو خدا برام دعا کنید
نمی دونم چی کار کنم دکترم و عوض کنم یا اینکه به این مراکر ناباروری مراجعه کنم .
کارشناس عزیز منو راهنمایی کنید .
همه چیز خوبه من هر ماه با مصرف این کلومیفن ها دارای تخمک (21 ، 25 ، 21 ) هستم ، آزمایش شوهر هم نرمال بوده ، عکس رنگی هم نرمال بوده ، چی کار کنم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سلام
خانومی چرا اینقدر نگران و نامید! باور کنید اگر این استرس رو از خودتون دور کنید و تا پیش از تکمیل این 1 سال اقدامتان، این 3 ماهه را به کاری که ذهنتون رو درگیر کند بپردازید ، و کاملاً (حتی شده با تلقین ) به خودتون بگید که تا قبل از این 3 ماه ،به دنبال بارداری نیستم و برایم اهمیتی ندارد(اصلاً کارهای مهم تری دارم یا...) می دونم شاید شبیه شعار دادن به نظر برسه اما واقعاً غیر ممکن نیست(فقط بایدسرتون رو جای دیگری گرم کنید)
اگر این کار رو انجام دهید، آرامشی که برای خودتون به ارمغان می آورید باعث میشه نرسیده به آن 1 سال نتیجه بگیرید.
من هم هنوز سر حرف قبلیم هستم: درست است که 9 ماه اقدام شما برای بارداری طولانی شده اما باید در نظر داشته باشید مدت زمانی که برای مصرف کلویمفن گذاشته اید هنوز کم است و این عجیب نیست که از درمان نتیجه نگرفته اید. تحقیقات 6 ماه درمان را نتیجه بخش نشان داده است.
در کنار تمام اینها بدونید که وقتی نتیجه می گیریم که خدارو به خداییش با تمام آن صفات خداوندگاریش(محبت بی حد و حصر که از حد درک ما خارج است و توانایی گسترده اش) از جان و دل باور داشته باشیم...
دوست عزیزم خواهرانه از من بپذیرید: همه ی ما در زندگیمون به نقاطی می رسیم که عاجزانه از خدا طلب می کنیم اما جواب را در آن زمان نمی گیریم و این احساسی که شما بیان کردید به ذهن همه مان خطور می کند اما در چنین مواردی اگر بدانیم که خدایی که دروغ نمی گوید و اغراق هم نمی کند خودش گفته که کوچکترین مثال دنیایی از محبت من به بنده ام: محبت مادر به فرزند شیرخوارش است. فقط کمی تصور کنید... این جمله رو دوباره بخونید لطفاً. اگر همین 1 حقیقت را باور کنیم حتی اگر خواسته مان را هم نگیریم، از صمیم قلب دوستش می داریم و از داشتن کسی که این چنین دوستمان می دارد به خود می بالیم و به تصمیماتش اعتماد می کنیم...
دوستتون دارم و براتون آرزوی بهترین ها رو دارم...
كارشناس مامايي فيروز

یک پیام برای کارشناس عزیز

سلام کارشناس عزیز
سلام بچه ها
ممنون از اینکه برام دعا می کنید از همه شما واقعاً ممنونم
کارشناس عزیز امروز یعنی 9/12/90 پیام شما را خواندم خیلی حالم عوض شد دوست دارم به توصیه هایی که کردید عمل کنم . دی ماه iui کردم ولی باز هم پری شدم . به این نتیجه رسیدم چند ماهی به خودم و همسرم استراحت بدم و توکل به خدا کنم تا خرداد ماه 91 به خودم فرصت دادم اگر بازهم خبری نشد به یزد میرم ولی توی این چند ماه می خوام به خودم و شوهرم خوش بگذره و به خدا توکل کنم ، شما هم برام دعا کنید که حالم بهتر بشه و این استرس از من دور بشه ، دوستون دارم خیلی زیاد ، حرف های شما من و دگرگون کرد.
دعا کنید با خبر بارداری بیام.

سلام دوست عزیزم.
حست رو خوب درک می کنم. چون خودم هم از زمانی که تصمیم به بارداری گرفتم تا زمانی که مامان شدم, چند ماه طول کشید. اما خدا خواست و بهم نی نی داد. الان تو ماه چهارم.
سعی کن خودت رو آروم کنی و توکلت به خدا باشه. چون این استرس ها خودش می تونه روی مامان آینده (daki) اثر بد بذاره.
امیدوارم خدا بهترین ها رو نصیبت کنه عزیزم.
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 62 مهمان