خانوم کارسناس خواهش میکنم زودترجواب بدید خیلی استرس گرفتم...

باسلام خدمت کارشناس عزیز...آخرین بریود من 30فروردین بوده چهارشنبه هفته گذشته آزمایش بارداری دادم که بتام>200بود..وبامراجعه به ماما برام آزمایش ویک سونوگرافی نوشت دیروز سونو رو انجام دادم که این چیزا رونوشته...رحم بزرگتراز حد نرمال واکوبترن میومتریال نرمال دارد...در کاویته رحم تصویر یک ساک حاملگی نرمال با واکنش دسیدوال مطلوب دیده میشود.وچیزی که نگرانم کرده:yolk sacو fetal poleدیده نمیشود.سن حاملگی بر اساس بارامترmsd=6mmمعادل5wkاست.
درضمن علایم خاصی هم ندارم نه تهوع ویار هیچی...کمی سینه درد داشتم که رفع شده...فقط گاهی اوقات زیر دلم دردمیگیره وکمرمم همین ظور..مثلا دیروز صبح بی سابقه بوده درد شدیدی گرفت وقتی داشتم نماز صبح میخوندم نمیتونستم خوب سربا وایسم برای5دقیقه دردداشتم.

Re: خانوم کارسناس خواهش میکنم زودترجواب بدید خیلی استرس گرفت

دوست عزیز علائم بارداری توی افراد مختلف، متفاوته و همه علائم یکسان ندارن، تهوع بارداری هم معمولا از هفته 7 یا 8 شروع میشه و بعضی هم تا انتهای بارداری هیچ تهوع و ویاری ندارن و کاملا طبیعیه
انشاالله که به سلامت این دورانو بگذرونی
وقتی خداوند از پشت دستانش را روی چشمانم گذاشت
از لای انگشتانش آنچنان محو دیدن دنیا شدم
که فراموش کردم منتظر است تا نامش را صدا کنم...

Re: خانوم کارسناس خواهش میکنم زودترجواب بدید خیلی استرس گرفت

دخمل ناز نوشته شده:ممنون کارشناس عزیز.ببخشید این که علایم ندارم عادیه.ودوم اینکه رحمم در سونو نوشته شده بزرگتراز حد نرمال این طبیعیه یانه.ممنون از پاسخگوییتون
سلام
بله کاملاً طبیعی ست.رحم هم یعنی بزرگتر از حد غیر بارداری .
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “اقدام برای بارداری”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 47 مهمان