تخمک گذاری

با سلام
من 23 مهر پریود شدم با توجه به پریود قبلی که 19 شهریور بود روز تخمک گذاری من کی میتونه باشه؟
و یه سوال دیگه اینکه دکتر همسرم براش قرص های ال کارنیتین 250 و تاموکسیفن 10 و ویتامین ای 400 و ویتامین ث تجویز کرده با توجه به اینکه حدود یک هفته از مصرف قرص هاش میگذره و دکتر منم آمپول منوتروپین برام تجویز کرده ولی بخاطر اینکه همسرم تازه قرص هاشو شروع کرده دکترم گفته که آمپولم رو برای دوره ی بعدی پریودم تزریق کنم به نظر شما اگه این دوره تزریق کنم احتمال بارداری کمتره؟
و اینکه دکترم برای اندازه گیری فولیکول ها سونوگرافی برای روز سیزدهم پریودم برام مینویسن به نظر شما برای دوره ی من که طولانیه روز سیزدهم برای اندازه گیری فولیکول ها زود نیست؟
ممنون از شما

Re: تخمک گذاری

این سیکلتون 35 روزه بوده و اگر همه ی سیکلها همینطور باشند تخمک گذاری به روزهای 21 تا 24 محتمل تر است. (لازم به ذکر است که این طول سیکل سر مرز حد نرمال است و زیاد طولانی ست)
ممکنه برای فولیکول هم روز 13 زود باشد اما رویتن علمی اش همین است که از آن روز شروع می کنند و اگر کوچک بود سونوی روز دیگری رو مشخص می کنند تا به طور کلی از سیرش مطلع شوند.دوست عزیزم! تزریق آمپول و اینکه در چه سیکلی باشد حتماً با درمانگر شماست.و سیر درمان رو اگر شخص دیگری بر هم نزند بهتر است.
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان