نزدیکی بعد از انجام عکس رنگی رحم

سلام به همگی و کارشناس عزیز
من امروز که 10 سیکلم بود عکس رنگی رحم انجام دادم و خدا روشکر مختصر چسبندگی داشت که دکتر رادیولوژیست گفت با تزریق ماده حاجب برطرف شده و الان لوله ها کاملا باز هستند
سوال من اینه که آیا میشه این ماه با وجود لکه بینی بعد از انجام عکس رنگی برای بارداری اقدام کنم و اگر میشه اقدام کرد چند روز بعد میشه رفت اقدام؟
لطفا اگر کسی می دونه جواب بده

Re: نزدیکی بعد از انجام عکس رنگی رحم

سلام دوست عزیز من انجام دادم عکس رنگی فقط همون روز لکه بینی داشتم وبرطرف شد وبعد نزدیکی داشتم به نظر بنده لکه بینی برطرف بشه بهتر خانمی بعد نزدیکی داشته باش رحم پاک باشه بهتره البته میگن قبلش نباید نزدیکی داشته باشی به منم کپسول های آنتی بیوتیک دادننظر کارشناس عزیزمقدمتره موفق باشی گلم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

Alale65 نوشته شده:سلام دوست عزیز

راستش من در رابطه با سوال شما هیچ اطلاعاتی ندارم...فقط اگه اشکالی نداره میخواستم ازتون بپرسم که انجام عکس رنگی درد داشت؟چون من شنیدم که میگن کسایی

که چسبندگی دارن خیلی براشون دردناک میشه...

والا آلاله عزیزهرکس انجام داد درد داشته البته من با بی حسی بود ولی دردش رو تقریبا احساس کردم بخصوص بعدش که لوله هام خیلی درد میکردن آمپو مسکن زدو ودارو مصرف کردم
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..

آلاله جون لوله های من چون چسبندگی داشت خیلی درد کشیدم که دکتر رادیولوژی گفت دردت به خاطر چسبندگیت بوده و خدا رو شکر باز شد.
البته یه درد دیگه هم داشتم اون هم وقتی بود که سوند رو وصل کرد به دهانه رحمم این درد کمتر بود درد اصلیش زمانیه که مایع حاجب رو با فشار تزریق میکنن با اینکه من قبلش هم مسکن خورده بودم. ولی دردش دو دقیقه بیشتر طول نمبکشه .

saly نوشته شده:سلام به همگی و کارشناس عزیز
من امروز که 10 سیکلم بود عکس رنگی رحم انجام دادم و خدا روشکر مختصر چسبندگی داشت که دکتر رادیولوژیست گفت با تزریق ماده حاجب برطرف شده و الان لوله ها کاملا باز هستند
سوال من اینه که آیا میشه این ماه با وجود لکه بینی بعد از انجام عکس رنگی برای بارداری اقدام کنم و اگر میشه اقدام کرد چند روز بعد میشه رفت اقدام؟
بهتره لکه بینی نداشته باشید زمان اقدام.سیکل چند روزه دارید؟
كارشناس مامايي فيروز

ممنون از پاسختون کارشناس عزیز
سیکلم 28 تا 29 روزه است و روز تخمکگذاری هم بر مبنای سونوگرافی های ماههای قبل و کیت تخمکگذاری و تغییرات بدنم از 6 ماه گذشته تا به حال شانزدهم سیکلم هست. البته من روز 12 و 13 سیکلم نزدیکی داشتم. روز 10 سیکلم که عکس رنگی رو انجام دادم تا 12 سیکل لکه بینی داشتم وقتی لکه بینی قطع شد نزدیکی انجام دادم ولی دوباره لکه بینی شروع شد اما در حد خیلی مختصر و کم. می خواستم بپرسم که این میتونه برای باردار شدن مشکلی ایجاد کنه؟ و اینکه درصد بارداری من در این سیکل چه قدر میتونه افزایش داشته باشه ؟ لازم به ذکر هست که من 7 ماه اقدامم و تمامی آزمایشهای خودم و همسرم کاملا نرمال می باشد وفقط مشکل همین چسبندگی مختصر بود که دکتر رادیولوژیست اطمینان داد که با تزریق مایع حاجب لوله ها کاملا باز شده.

saly نوشته شده:سلام به همگی و کارشناس عزیز
سلام عزیزم اقدام برای بارداری بعد از این عمل بلامانع است در صورت آمادگی خانم.
كارشناس مامايي فيروز

اغلب تا 12.5 و گاهی آزمایش گاهها تا 15 را نرمال می دانند. رنج نرمال آزمایشگاهی که نمونه ی شما را بررسی کرده ، لطفاً ذکر نمائید.
البته لازم به ذکر است نتایج FSH می تواند با استفاده از سایمتیدین، کلومیفن، دیژیتالیس و لوودوپا افزایش یابد
كارشناس مامايي فيروز

سلام خسته نباشید.من امروز دوم سیکلم هست و این ماه دکتر برام عکس رنگی نوشته که بعد ازپاک شدن از قاعدگی باید برم انجام بدم.برام قرص لتروزول هم نوشته که از روز سوم شبی دوتا بخورم.
حالا میخواستم بدونم شما قبل از عکس رنگی چه مسکن هایی خوردید که دردتون کمتر باشه؟ آنتی بیوتیک هم باید مصرف کنم؟
خدایا به همه ی منتظرا نی نی سالم و صالح بده به منم بده. الهی آمین

سلام
بله آنتی بیوتیک داکسی سایکلین بهتر است(چراکه عفونت کلامیدیا را از بین می برد و این عفونت، از مهم ترین و عارضه دار ترین عفونت ها در بارداری ست)
اما برخی هم آنتی بیوتیک های دیگر نظیر آزیترو تجویز می کنند.
مسکن : شیاف دیکلوفناک کمی قبل از پروسه
بعد از آن هم :
هر 6 ساعت ژلوفن تا زمانی که درد داشتید

البته برخی هم آمپول هیوسین تجویز می کنند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 12 مهمان