سوالللللللللللللللللللللللل

با سلام و تشکر.به نظر شما قبل از بارداری مراجعه به روماتولوژیست برای بررسی مشکلات ایمنی لازم است؟apcaکه در ازمایشات مربوط به سقط سنجیده می شود با چه آزمایشی تعیین می شود؟هدف من از کسب این اطلاعات جلوگیری از سقط به دلائل ایمنی است ممنونم

سلام
مسلماً در صورت مراجعه چنین آزمایشتی به درخواست خود فرد ممکن است از او گرفته شود اما از نظر علمی چنین ضرورتی وجود ندارد.
كارشناس مامايي فيروز

Re: سوالللللللللللللللللللللللل

سلام.من ۲۴سالمه و بچه اولمه من یک ماه پیش دکتر بهداشت برام ازمایش ۲۴ ساعته نوشتن اونم به دلیل اینکه فشارخونم که ماما اندازه میگرفت طی چن ماه بارداری از۹ به ۱۲ رسیدن.ازمایشم یک خورده بالا بود منو ارجاع دادن دکتر زنان.دکترزنانم گفتن نمک نخور وای یک ماه دیگه یعنی همین چن روز پیش دوباره ازمایش ۲۴ ساعته دفع پروتینن و چن چیز دیگه نوشت و گفتن هرشب اسپرین ۸۰ بخورم.من هرشب یادم میرفت هردوسه روز میخورم.الان ۳۶ هفته ۶ روزمه.و بهداشت گفت همه ازمایشام نرماله مشکلی نیست ولی برا قطع یا ادامه خوردن اسپرین پیش همون دکتر برین ولی من فعلا دردسترسم.نیست.ایا ضرری نداره ادامه دادنش یا میتونم قطع کنم ودیگه نخورم.فشارمم رو ۱۱ و ۱۲ هست و ازمایشاتمم خوبه وهیچ علایمی ندارم.ممنون زودتر جواب بدین.

خسته نباشید ممنونم ازتون.من تماس گرفتم با مطب گقتم وصلم کنین دکتر گفتن سوالتون بفرمایید از قطع اسپرین پرسیدم گفتن نه ادامه بدین تا زایمان اگه قطع کنین خونتون لخته میشه.ووصل نکردن و خود منشی جواب دادن.الان برم یک دکتر دیگه یا برم پیش خودشون حضوری.من بیمارستانم مشخص کردم ولی دکتر مخصوصی برا زایمان ندارم.

خسته نباشید ممنونم ازتون.من تماس گرفتم با مطب گقتم وصلم کنین دکتر گفتن سوالتون بفرمایید از قطع اسپرین پرسیدم گفتن نه ادامه بدین تا زایمان اگه قطع کنین خونتون لخته میشه.ووصل نکردن و خود منشی جواب دادن.الان برم یک دکتر دیگه یا برم پیش خودشون حضوری.من بیمارستانم مشخص کردم ولی دکتر مخصوصی برا زایمان ندارم.

سلام دوست عزیز
اگه منظورتان تعیین جنسیت از طریق سونوگرافی است بستگی به دقت سونوگرافیست دارد ولی اگر منظور تعیین جنسیت از طریق آزمایش تخصصی و از طریق خون است دقت بالایی نزدیک به ۹۸%دارد
كارشناس مامايي فيروز

محمد متین نوشته شده:
چهارشنبه 19 آذر 1399, 7:09 pm
سلام دوست عزیز
میتوانید با مراجعه به یکی از پزشکان متخصص بیمارستانی که برای زایمانتان در نظر دارید ونظر ایشان را جویا شوید
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت کارشناس محترم به خیر
سوال بنده از خدمتتون اینه من الان باردار هستم و دکتر برام قرص آهن و مولتی ویتامین و فولیک اسید تجویز کردند دو روزی هست این مکمل هارو مصرف کردم
دکتر برای من آزمایش خون
cbc
Fbs
Hbsag
Bgrh
Tsh
Bun cr
U/a
, U/c
هم تجویز کردند

میخواستم بدونم چند روز قبل از انجام این آزمایشها بابد قرص هایی که خدمتتون گفتم مصرف نکنم
یک دنیا ممنون از راهتماییتون
,
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 31 مهمان