لطفا کارشناس مربوطه پاسخ بدن ممنونم

۲۱سالمه نزدیک به سه ماه پریود نمیشم
جواب سونو نوشته
در ناحیه آناتومیک آدنکس زاست و در مجاورت تخمدان راست و خلف رحم،ضایعه mixx echo بزرگ مشاهده میگردد که حاوی دو جز اکوژن بزرگ با shadow با نمای ثابت مشاهده میشه
تشخیص تراتودرموئید مطرح شده
و گفته شده سی تی اسکن برای برسی بوپهای روده ضایعات اکوژن و گاز داخل روده برم
میشه منو راهنمایی کنید

Re: لطفا کارشناس مربوطه پاسخ بدن ممنونم

سلام خدمت کارشناس محترم بنده ۳۵ سالمه ۲۶ آذر تاریخ پریودی بوده دوره پریودما ۲۸ روزه و خیلی کمه درحد ۳ روز ۲۵ دی بیبی چک ژدم اول منفی بود بعد از چند ساعت مثبت شد یه خط خیلی کم رنگ رفتم آز مایش بتا دادم ۲۰۰ بود ۲۹ رفتم پیش دکتر خودم ازمایش بتا مجدد دادم ۳۵۰ بود سونو واژینال هم دادم چیزی دیده نشد دکتر گفت سه روز بعد دوباره ازمایش بتا بدم اگر تساعدی رفت بالا که هیچی اگرم نرفت خارج رحمی ۲/ بهمن ازمایش بتا دادم ۱۵۲۳ که گفتن بارداری روزر۸ بهمن یه لک بینی قهوه ای کم رنگ داشتم سریع رفتم پیش دکتر سونو واژینال کرد گفت ساک حاملگی تشکیل شده ۱۵ ملی هست قرار شد دوهفته دیگه برای سونو باز برم ۲۲ بهمن رفتم ساک شده بود ۱۷بود و نوشته بود ناحیه اکوزنیک به ابعا ۱۴ ملیمتر در ساک حاملگی و پالس ضعیف مشهودداست و ازمایش بتا دادم مجدد ۱۰۰۰۰ بود و گفتن بارداری پوچه خیلی نگرانم شاید جواب دقیق و درست شما هرچند که نگران کننده باشه منو از نگرانی دربیاره چون به من اصلا جواب درستی نداده دکترو اینکه من از شیاف اکتوژست ۴۰۰ استفاده میکنم و اناکساپارین ۴۰۰ تزریق شکمی و جز اون یه قطره خونریزی دیگه خونریزی نداشتم
آخرین ويرايش توسط 1 on Somi ahmadi, ويرايش شده در 0.

Re: لطفا کارشناس مربوطه پاسخ بدن ممنونم

سلام sogol عزیز
کیست درموئید جز تومورهای خوش خیم تخمدان میباشد ولی از آنجاییکه در سونو تشخیص دقیق ضایعه و نحوه انتشار آن مشخص نمیشود برای بررسی تکمیلی سی تی اسکن یا ام ار ای توصیه میشود
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “آزمایش ، سونوگرافی و ...”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان