کدر شدن موهام

من قبلا مو هامو دکلره کردم و دیگه نگم که چه بلایی سر موهام اومد ولی جدیدا هم خیلی میریزه و هم خیلی زبر و کدر شده و دیگه حتی شونه هم نمیتونم بکشم موهامو.....  ولی یه تبلیغ دیدم برای یه شامپو اسمش شامپو گلیس بنفش هست و من دیدم چند تا سایت گذاشتن این شامپو رو ولی من میخوام از دایاسنتر سفارش بدم شما.
 شما میشنسید این شامپو رو؟  از دکتر پوستم هم که پرسیدم گفت خیلی خوبه .... اما گفتم از شما ها هم بپرسم ببینم استفاده کردید یا نه؟ 

Re: کدر شدن موهام

بهترین راه تقویت موها است. استفاده از مکمل هایی مثل بیوتی هلث چون بیوتین دارن می تونن رشد موهای سالم رو سریعتر کنن و به سرعت موهای تازه و سالم و براق جایگزین موهای دکلره و سوخته میشه. چون شما نمی تونید موهایی که سوخته رو دوباره ترمیم کنید می تونید اونارو با موهای تازه و سالم جایگزین کنین.

سلام استفاده از بیوتین و زینک پلاس می تونه بهتون کمک کنه تا سریعتر سلامت موهاتو نر وبرگردونین داروخانه آنلانی داروبوم انواع مکمل های مخصوص سلامتی پوست و مو و ناخن رو داره که می تونه ارسال رایگان هم داشته باشه

وای تو رو خدا کمک کنید منم این مشکلو دارم یه راه حل واقعی بهم بگید plz
زمان ممکن است لزوماً پول نباشد، اما همچنان مهم است. هر ثانیه ای را که در منوهای زمینه سپری می کنید یا به طور ناخواسته در ویندوز پیمایش می کنید . اموزش ترفند های ویندوز

سلام من خودم به شخصه چهر ماه قرص بیوتین خارجی استفاده کردم و خیلی راضی هستم. چون ریزش مو هام رو قطع کرد و تارهای موم رو ضخیم تر کرد. به نظرم اگه دوست داری موهات شفاف تر بشه حتما بیوتین ایرانی یا خارجی بسته به وضعیت مالیت بخر و منظم استفاده کن.
ارسال پست

بازگشت به “بهداشت جسمی”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 9 مهمان