سلام دوستان میشه راهنماییم کنید

10 ماهه برا بارداری اقدام کردم بدنم شده داروخانه از بس که بهم دارو داده دکتر خسته شدم ماه پیش قرص مدروکسی پروژسترون بهم داد وسیپروترون احساس میکنم از بعد مصرف تخمک گذاری نداشتم و این ماه سر تاریخ پریودیم لکه بینی داشتم الان 18 روز هست که لکه بینی دارم ودیگه نمیخان مدروکسی پروژسترون مصرف کنم میشه راهنماییم کنید یا اگر کسی مثل مشکل من رو داشته میتونه راهنماییم کنه ودکتر برا کاهش وزنم این ماه متفورمین بهم داده یکی قبل نهار ویکی قبل از شام ممنونم :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

سلام دوستان ماه پیش دکتر برای من مدروکسی پروژسترون تجویز کرد شبی دوتا از روز16 پریودی ومن مصرف کردم در برشور این دارو نوشته شده بود عوارضش لکه بینی هست و همین طور هم شد الان 19 روزه ک لکه بینی دارم وقطع نمیشه میشه منو راهنمایی کنید ممنونم

سلام کارشناس عزیز گفتم ماه پیش مدروکسی پروژسترون استفاده کردم واقعا برا جلوگیری از بارداری بوده؟؟؟ :cry: :cry: :cry: :cry: این ماه هم بخاطر لکه بینی آمپولش رو زدم اونم برا جلوگیری از بارداری هست؟ اثرش کی تمام میشه بعد دکتر بهم میگه حوصله کن لکه بینی تمام میشه خیلی طول کشیده خسته شدم چیکارکنم؟؟؟؟

سلام دوست من
بنظر من دکترتونو عوض کنین چون لکه بینی تون طولانی شده. از دکترتون بخواین دلیلشو براتون مشخص کنه. اینو گفتم که پیگیر بشبد وگرنه جای نگرانی نیست.
شاید اختلال هورمونیه.درهرصورت امیدوارم هرچه سریعتر بهبودی کامل حاصل بشه

سلام. برای بارداری الان 2 دوره ست که من هم مدروکسی مصرف میکنم و یه جورایی میتونم بگم همش پریودم. من10 بهمن پریود شدم (یه دوره قبلش مدروکسی مصرف کرده بودم و غیر لکه بینی مشکلی نداشتم) بعد1 هفته یکی دو روز پاک بودم و دوباره لکه بینی شروع شد روز 15 پریودی که مدروکسی رو شروع کردم لکه بینیم زیادتر شده بود دکتر5عدد استرومارین برای 5 روز داد ولی لکه بینیم شدیدتر شد به طوری که بعد1هفته تقریبا پریود شده بودم به تجویز دکتر خوردن هر گونه قرص رو قطع کردم تا پاک بشم و از روز 15 دوباره مدروکسی رو شروع کنم مگه اینکه باز مشکل پیدا کنم که باید برم مطبش تا قرص دیگه ایی بده. تو این مدت افزایش وزن هم داشتم (آدم لاغری نبودم و اضافه وزن داشتم) ولی الان دیگه تبدیل به یه فرد چاق شدم. بیحالی ,بیخوابی در شب, بیحوصلگی, افسردگی, عصبی, تمام این حالات رو هم دارم. من 32 سالمه و شوهرم33سالشه پسرعمه ام میشه و 5ماه و 7 روزه که از ازدواجم میگذره و هردومون بخصوص شوهرم عاشق بچه هستیم. لطفا راهنمایی کنید

سلام خاسته جان من که یک دوره مدروکسی مصرف کردم ودچارلکه بینی شدم ولی دیگه مصرف نمیکنم منم مثل شما شدم بیحالم شب ها هم تا ساعت 3 یا 4 بیدارم حوصله هیچی هم ندارم فقط گریه میکنم عصبی هم شدم ایشاا.. که مشکلت حل بشه و خدا به هممون نی نی های سالم وصالح بده انشاا...

سلام من هم این مشکل رو ژیدا کردم سونو دادم نتیجه کیست رو نشون داد به خاطر قرص ها دیگه مصرف نکردم تا ژریود شم دوره بعد سونو دادم کیست از بین رفته بود

سلام.ممنونم roz64. ولی من که تاحالا دوام آوردم بازم صبرمیکنم و قرص هارو مصرف میکنم. الهی آمین!
ناجی جان یعنی به خاطر مصرف قرص ها کیست آوردی؟ قبلا سابقه کیست نداشتین؟ :?:

Khaste نوشته شده:سلام. برای بارداری الان 2 دوره ست که من هم مدروکسی مصرف میکنم و یه جورایی میتونم بگم همش پریودم. من10 بهمن پریود شدم (یه دوره قبلش مدروکسی مصرف کرده بودم و غیر لکه بینی مشکلی نداشتم) بعد1 هفته یکی دو روز پاک بودم و دوباره لکه بینی شروع شد روز 15 پریودی که مدروکسی رو شروع کردم لکه بینیم زیادتر شده بود دکتر5عدد استرومارین برای 5 روز داد ولی لکه بینیم شدیدتر شد به طوری که بعد1هفته تقریبا پریود شده بودم به تجویز دکتر خوردن هر گونه قرص رو قطع کردم تا پاک بشم و از روز 15 دوباره مدروکسی رو شروع کنم مگه اینکه باز مشکل پیدا کنم که باید برم مطبش تا قرص دیگه ایی بده. تو این مدت افزایش وزن هم داشتم (آدم لاغری نبودم و اضافه وزن داشتم) ولی الان دیگه تبدیل به یه فرد چاق شدم. بیحالی ,بیخوابی در شب, بیحوصلگی, افسردگی, عصبی, تمام این حالات رو هم دارم. من 32 سالمه و شوهرم33سالشه پسرعمه ام میشه و 5ماه و 7 روزه که از ازدواجم میگذره و هردومون بخصوص شوهرم عاشق بچه هستیم. لطفا راهنمایی کنید
سلام
ضمن آرزوی خوشبختی و کامیابی برای شما
دوست عزیزم ناآرامی خودش می تواند نظم را از سیکلهای شما سلب کند.پس سعی کنید شرایط جسمی و روحی تون رو بر این اساس تنظیم کنید.
برای اقدام موفق داشتن برای بارداری نیازمند سیکلی منظم هستیم . شما ابتدا باید با دارو سیکلتان منظم شود آزمایش هورمونی داده اید؟ از نظر من اگر این بی نظمی در سیکل بعد هم تکرار شد سپس نیازمند پیگیری هستید در غیر این صورت نیازی نیست/
كارشناس مامايي فيروز

سلام با من بگید تو دوره ای که از 32 تو 23 روز متغیره من کی تخمک گذاری میکنم ؟چون من بعد از پریودم یک در میان اقدام کردم ولی نشدم احساس میکنم پرولاکتینم هنوز پایین نیومده ولی جالب اینکه ترشحاتم زیاد بود و دکتر با معاینه گفت ترشحاتت عادیه و مال تخمک گذاریه !!! چه چیزی یا چه کاری پرولاکتین رو بالا میبره که من انجام ندم؟
ممنون اگه یکی زکات علمشو بپردازه!!!!!. :P :twisted:

سلام رزعزیزاین لکه بینی ممکنه به علت ضعیف شدن کمرباشه اگه مطمی ن هستی صبح ناشتا 1زرده تخم مرغ رابااب جوش .کمی کاکای و مخلوط کن بخور یگمی هم شیرین کن یاباعسل یه هرچی ... کمرتو سفت میکنه ...راستی چرامتفورمین روقبل از ناهار میخوری؟دکتر به من گفته بعدازصبحانه وناهاروشام بخورم چ فرقی داره؟

سلام اعظم جان این مسئله من مال یکسال پیش هست البته تو این دوران که جلوگیری نداشتم همش میفتادم رو لکه بینی تا اینکه باردارشدم وسقط شد والان هم جلوگیری دارم متاسفانه دکترم خوب نبود وراهنمایی اشتباه میکرد ومن یکساله که دکترم رو عوض کردم توکل بخدا ایشاا... باردارمیشیم ایشاا... بارداری صحیح وسالم ایشاا... همه بچه های فیروزی بخصوص اونایی که هنوز مامان نشدن ومیخان برای باراول مامان بشن ایشاا...هرچه زودتر الهی آمین
ساحل دلت را به خدا بسپار ، خودش قشنگ ترین قایق را برایت می فرستد

تاخدای بنده نواز است به خلقش چه نیاز ؟!!! میکشم ناز یکی ، تا به همه ناز کنم..
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 50 مهمان