بارداری

سلام من اولین روز آخرین پریودیم ۱۳ بهمن بوده و ۱۲ اسفند بی بی چک زدم منفی بود و از ۱۶ ام تا ۱۸ اسفند بی بی چک اول هاله کم رنگ افتاد و رفته رفته پررنگ تر شد ۲۲ اسفند ازماش خونم بیتا ۹۸۰ بود روز دوم فروردین به دلیل لکه بینی که فقط همون یک روز بود( البته قبلش دید و بازدید رفته بودم و ی مسافت ۲ ساعته رو با ماشین رفتم و شبش مهمان بودم که نتونستم استراحت کنم)به اورژانس بیمارستان مراجعه کردیم سونو واژینال انجام دادن که در جواب نوشته تصویر ساک حاملگی حاوی کیسه زرده بدون قطب جنینی به دیاف ۸ میل معادل ۵ هفته و چهار روز می باشد.گفتن بارداریت پوچه وباید سقط بشه ولی یکی از پرستارا هم بهم گفت خیلی زود و صبر کن الان من دو روز دیگه وقت سونو دارم و چن روزه که حالت تهوع ملایم دارم یعنی علایم حاملگیم کمتر که نه حتی بیشترم شد بنظر شما الان قطب جنینی تشکیل شده؟

Re: بارداری

Nasimm1111 نوشته شده:
جمعه 12 فروردین 1401, 12:49 pm
سلام من اولین روز آخرین پریودیم ۱۳ بهمن بوده و ۱۲ اسفند بی بی چک زدم منفی بود و از ۱۶ ام تا ۱۸ اسفند بی بی چک اول هاله کم رنگ افتاد و رفته رفته پررنگ تر شد ۲۲ اسفند ازماش خونم بیتا ۹۸۰ بود روز دوم فروردین به دلیل لکه بینی که فقط همون یک روز بود( البته قبلش دید و بازدید رفته بودم و ی مسافت ۲ ساعته رو با ماشین رفتم و شبش مهمان بودم که نتونستم استراحت کنم)به اورژانس بیمارستان مراجعه کردیم سونو واژینال انجام دادن که در جواب نوشته تصویر ساک حاملگی حاوی کیسه زرده بدون قطب جنینی به دیاف ۸ میل معادل ۵ هفته و چهار روز می باشد.گفتن بارداریت پوچه وباید سقط بشه ولی یکی از پرستارا هم بهم گفت خیلی زود و صبر کن الان من دو روز دیگه وقت سونو دارم و چن روزه که حالت تهوع ملایم دارم یعنی علایم حاملگیم کمتر که نه حتی بیشترم شد بنظر شما الان قطب جنینی تشکیل شده؟
سلام دوست عزیز
متاسفانه در بسیاری از موارد زمانیکه قطر کیسه زرده به بیش از ۶ میلیمتر برسد و قطب جنینی دیده نشود حاملگی ناموفق خواهد بود. البته در صورتیکه سونوی انجام شده از نوع شکمی باشد دقت لازم برای نتیجه گیری قطعی را ندارد بنابراین امیدوارم در سونوی بعدی که به صورت واژینال انجام میشود نتیجه حاملگی نرمال باشد
كارشناس مامايي فيروز

Re: بارداری

سلام دوست عزیز
عدد به تنهایی نمیتواند ننشاندهنده سلامتی یا مشکل در یک بارداری باشد. واینکه عدد بیشتر از ٢۵٠ میتواند هر عددی را شامل شود شما برای اطمینان از وضعیت بارداریتان بهتر است یک سونوی واژینال انجام دهید
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 11 مهمان