Re: کارشناس مامایی جواب لطفا مرسی

سلام خسته نباشین. بااین وجود که رابطم آذر بود بعد اون هرماه خونریزی مثه پریودم داشتم نامنظم خفیف.بیبیچکم منفی بود هر۳ تا ولی اینماه برخلاف اسفند که ترشح نداشتم دارم رقیق ابکی الان غلیظ تر دارم دیگه دیوونه میشم توراخدا کمکم کنین خدانکرده باردارم؟

سلام خدمت کارشناس محترم بنده خانمی۲۸ساله هستم ۲سال و هشت ماه است ازدواج کردم و ۸ماه است اقدام ب بارداری کردم.در ازمایشات و سونوی اولیه کم کاری تیرویید و کمبود ویتامین دی و تخمدان پلی کیستیک داشتم.برای کم کاری تیروییدم متخصص غدد میرم و دارو مصرف میکنم و به گفته دکتر برای بارداری موردی نداره . ویتامین دی هم هفته ای یه عدد میخورم . برای تخمدانمم به دو کتر مراجعه کردم ک اولی دوفاستون و یدوفولیک داد ک طی دوماه مصرف فقط پریودام منظم شد ولی بارداری نه. دکتر دومم در طی دو ماه قرص لتروزول .کلومیفن. استرادیول .تاموکسیفن و پردنیزولون و ۵تا امپول اچ ام جی از روز ۵پریود برام تجویز کردکه بار اول در سونو فقط یه فولیکول ناچیز داشتم و ازادسازی زدم و نشدو بار دوم همون داروها را مصرف کردم و ۵یا بیشتر فولیکول های عالی داشتم ک دکتر تعجب کرده بود و گفت احتمال دوقلو یا سه قلو بودن هست و دوتا امپول ازادسازی داد زدم ک متاسفانه جواب نداد و با ۶روز تاخیر پریود شدم .خیلی اعصابم بهم ریخته .دیگه نمیدونم چکار کنم ک بشه. خواهش میکنم بگید چکار کنم .ممنون میشم جوابمو زود بدید

Re: Re: کارشناس مامایی جواب لطفا مرسی

سلام من یک بار در اول چهارماهگی سقط جنین داشتم تخمدان پلی کسیت دارم دلیل سقط با انجام تمام ازمایش ها و عکسرنگی رحم معلوم نشد همه چیز نرمال بود تا اینکه دکتر بهم قرص لتروزول داد از سه سیکل به مدت پنج شب بعد روز نهم و دهم سینال اف هفتاد وپنح و روز یازدهم هاچ ام جی بهم داد روز سیزدهم دوتا امپول هاچ سی جی زدم از روز نهم هم اسپرین و یه قرص دیگه بود بهم داد ولی روز هفدهم لکه بینی خفیف داشتم اون ماه باردار نشدم بعد ماه دیگه دارویی نخوردم و باز هم روز پانزدهم و شانزدهم لکه بینی داشتم ای ماه دکتر برام قرص کلومیفن داد که از روز سوم تا پنج شب خوردم و قرص دو فاستون از روز یازدهم تا پانزده شب روزی دوتا الان روز چهاردهم پریود هست دوباره لکه بینی دارم نمیدونم چیکار کنم این لکه بینی دلیلش چیه ایا مشکلی دارم یا دلیلی داره؟؟؟؟

سلام خانم زهرا جلالی عزیز
معمولا مراحل تشخیص و درمان نازایی احتیاج به زمان دارد باید صبر داشته باشید تا به نتیجه دلخواه برسید بهتر است به متخصص حاذقی در زمینه نازایی مراجعه کنید و به دستورات ایشان اعتماد نمایید و قدم به قدم پیش بروید
كارشناس مامايي فيروز

کارشناس مامایی لطفا جواب بدید..
سلام.من 19 بهمن آخرین پریودم بوده...دکترم تو این شرایط نیستن.مجبور شدم جای دیگه برم.2 تا سقط داشتم قبلا.بعد از کلی آزمایش تشخیص این بوده ک خونم غلیظه و آسپرین استفاده میکنم..اسفند آزمایش دادم باردارم.تو هفته ی 5 رفتم دکتر سونو انجام دادن بابت ساک حاملگی ک تشکیل شده بود.بهم آمپول انکسو تجویز کردن شبی یکی بعلاوه آسپرین ..هفته ی 8 رفتم مجدد پیش دکترم سونو انجام دادن.گفتن قلب جنین خوبه و مشکلی نداره فقط ساب کویونیک ب صورت ریم هماتوم تحتانی ب طول 15 mm رویت شد.درصورتی ک اصلا لکه بینی و خونریزی نداشتم من..دکتر14 شیاف فرتیژست تجویز کردن شبی یکی..بعداز استفاده ترشحات قهوه ای رنگ میبینم..با دستما ک خودمو پاک میکنم هستن این ترشحات..
خطرناکه این ترشحات؟؟چیکار کنم..؟؟کلا هم استراحت میکنم..نزدیوی هم کلا بعد از همون رابطه ک منجر ب بارداری شده ندارم.لطفا کمکم کنید خ ناراحتم

کارشناس مامایی لطفا جواب بدید..
سلام.من 19 بهمن آخرین پریودم بوده...دکترم تو این شرایط نیستن.مجبور شدم جای دیگه برم.2 تا سقط داشتم قبلا.بعد از کلی آزمایش تشخیص این بوده ک خونم غلیظه و آسپرین استفاده میکنم..اسفند آزمایش دادم باردارم.تو هفته ی 5 رفتم دکتر سونو انجام دادن بابت ساک حاملگی ک تشکیل شده بود.بهم آمپول انکسو تجویز کردن شبی یکی بعلاوه آسپرین ..هفته ی 8 رفتم مجدد پیش دکترم سونو انجام دادن.گفتن قلب جنین خوبه و مشکلی نداره فقط ساب کویونیک ب صورت ریم هماتوم تحتانی ب طول 15 mm رویت شد.درصورتی ک اصلا لکه بینی و خونریزی نداشتم من..دکتر14 شیاف فرتیژست تجویز کردن شبی یکی..بعداز استفاده ترشحات قهوه ای رنگ میبینم..با دستما ک خودمو پاک میکنم هستن این ترشحات..
خطرناکه این ترشحات؟؟چیکار کنم..؟؟کلا هم استراحت میکنم..نزدیوی هم کلا بعد از همون رابطه ک منجر ب بارداری شده ندارم.لطفا کمکم کنید خ ناراحتم

سلام saeedesaeede عزیز
حدود ده درصد زنان در زمان تخمک گذاری به دلیل تغییر سطح هورمونها به خصوص کاهش استروژن لکه بینی را تجربه می‌کنند که در واقع برای شما که در حال اقدام برای بارداری هستید نشانه خوبی است بهتر است یک شب در میان نزدیکی کنید
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
ترشحات قهوه ای رنگ در واقع همان خونریزی است که پشت جفت اتفاق افتاده بوده و در حال حاضر به صورت لکه بینی خارج می‌شود. استراحت نمایید مایعات فراوان بنوشید رابطه جنسي هم نداشته باشید تا مشکل رفع شود
كارشناس مامايي فيروز

سلام وقت بخیر من در تخمدان چپم کیست دارم ۶ میلی متر میخوام بچه دار شم دکتر رفتم کلومیفن و دوفاستن تجویز کردن که ۵ شب قرص خوردم دوباره دکتر رفتم سونوگرافی کردن دوتا تخمک آزاد شده با فولیکول ۱۳ گفتن ۳ شب نزدیکی داشته باشم این ماه حامله میشم ؟؟؟؟؟

سلام من رابطم مقعدی بود ۲۱ دوره سیکلم عموما ۳۰روزس بعد اون سرموقع خونریزی داشتم هر دو دوره ۴۵ روزم از رابطم میگذره. ولی الان یک روز بعد تموم شدن خونریزیم یعنی دیروز .ترشح بی بو غلیظ یکم خاکستری دارم که تاحالا نبود چرا ممنونم از پاسختون
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 6 مهمان