سوال مهم

سلام مجرد هستم .مرسی از سایت خوبتون .سوال داشتم
مثلا اگر کسی باردار باشه در ۸ ماهگی شکمش اندازش چقدر هست ؟
ممکنه کسی مثلا باردار باشه ولی تا ۸ ماهگی اصلا نفهمه و شکمش بزرگ نشه؟
حال عمومی فردی ک باردار است با فردی ک باردار نیس متفاوت هس؟

Re: سوال مهم

.سلام دوست عزیز
وزن اضافه ای که شما در این دوران کسب خواهید کرد بستگی به وزن BMI (نسبت وزن به مجذور قد) بدن شما قبل از بارداری دارد . یعنی هر خانم به نسبت BMI بدن خود باید اضافه وزن داشته باشد تا بارداری سالمی را پشت سر بگذارد .لطفا بفرمایید قدتون چند سانته تا میزان فزایش وزن مناسب رو عرض کنم
كارشناس مامايي فيروز

سلام دوست عزیز
میزان افزایش وزن نرمال برای خانمی با وزن و قد شما از ابتدا تا انتهای بارداری۱۱/۵-۱۶کیلو گرم است ولی بسته به تغذیه خانم باردار امکان دارد کمتر یا بیشتر نیز اضافه نماید.معمولا بارداری همراه با افزایش وزن میباشد
كارشناس مامايي فيروز

من معمولا سیکل منظم دارم .مجرد هستم .هیچ رابطه ای هم نداشتم. بدن سازی کار میکنم‌با وزنه دستگاه ۳ روز در هفته. هرماه قبل پریودی ۱ هفته قبل لک بینی داشتم بعد از ۲۰ شروع پریود بود .این ماه هنوز لک شروع نشده
مشکلی نبی؟

سلام دوست من 
اگر چند روز از تایم همیشگی پریودیت گذشت و پریود نشدی حتما به دکتر مراجعه کن چون دلایل مختلفی وجود داره که باعث میشه هر خانومی پریود نشد در حالی که باردار هم نیست.
تور زمینی باکو 
تور زمینی باکو نوروز 99 تور زمینی استانبولتور باکوتور استانبول تور دبی تور تفلیس

سلام دوست عزیز
لکه بینی قبل پریود غیر طبیعی میباشد و معمولا باید توسط پزشک بررسی و برای رفع آن دارو تجویز شود شاید سیستم هورمونی بدنتان این مشکل را به طور خودبخود رفع کرده است در صورتیکه در موعد اصلی پریودتان خونریزی شروع نشد نیاز به بررسی دارید و باید از جهت دلایلی که باعث بی نظمی و تاخیر در پریود میشود بررسی شوید.گاهی اوقات ورزشهای سنگین هم باعث بینظمی در قاعدگی میشوند
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 21 مهمان