مایع آزاد لگنی

با سلام ۲۵ سالمه تا دیروز لکه بینی داشتمامروز ۱۲ سیکلم بود امروز سونو دادم ب شرح زیر

رحم با حدود صاف و منظم ب ابعاد ۸۴ در ۳۸ میلیمتر با اکوی میومتر در پوزیشن نرمال

ضخامت اندومتریال ۸ میلی

تخمدان راست ۲۷ در ۱۵ م و تخمدان چپ ۲۲ در ۱۲ م یا اکوی اکوپترن نرمال

یک عدد فولیکول غالب ۲۱ مم در تخمدان راست

مایع خفیف لگنی مشاهده گردید

آیا لکه بینی ام ب این مایع ازاده مربوطه این ضرر داره؟؟؟پرولاکتین و تبروییدمم نرماله
و هیچ داروییکم باروری مصرف نکردم ماه دیگه قراره برم iui
مشکلی ندارم؟؟ درضمن آسپرین۸۰ هم مصرف میکنم بخاطر غلظت خون دوتا سقط داشتم اخرین بار ۸ ماه پیش سقط داشتم

Re: مایع آزاد لگنی

سلام دوست عزیز
مایع آزاد لگنی گاهی در اثر عفونت لگن و یا هنگام تخمک گذاری دیده میشود در مورد شما در صورتیکه در معاینه عفونت نداشته اید احتمالا به دلیل لکه بینی ویا تخمک گذاری ،مختصر مایع در لگن دیده شده است.مایع آزاد لگن باعث لکه بینی نمیشود.بقیه موارد نرمال است .امیدوارم نتیجه iuiموفقیت آمیز باشد
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
سه‌شنبه 3 دی 1398, 10:25 pm
سلام دوست عزیز
مایع آزاد لگنی گاهی در اثر عفونت لگن و یا هنگام تخمک گذاری دیده میشود در مورد شما در صورتیکه در معاینه عفونت نداشته اید احتمالا به دلیل لکه بینی ویا تخمک گذاری ،مختصر مایع در لگن دیده شده است.مایع آزاد لگن باعث لکه بینی نمیشود.بقیه موارد نرمال است .امیدوارم نتیجه iuiموفقیت آمیز باشد

اگه عفونت باشه نمیشه ماه دیگه ای یو ای انجام بدم؟؟؟ چون ن سوزش دارم ن خارش فقط یخورده واژنم بعضی مواقع بوی بد میده

باسلام دکترم معاینه ام کرد و گفت ی مقدار کم عفونت داری واسم پماد دالاواگ نوشت و قرص داکس ک گفت در با شروع پریودی قرص رو مصرف کن خودمم کمردرد داشتم و واسم قرص مفنامیک اسید نوشت بعداز استفاده اولین بار از پماد چند دقیقه بعد کمردرد شدید داشتم ک تا صبح کمتر شد و ترشحاتی داشتم همرا با رگه های خونی تا حدودی این لکه بینی ها مربوط ب پماد هستش ضرر داره؟؟؟

سلام دوست عزیز
بهتر است اپلیکاتور را به ارامی و فقط دوسوم آنرا وارد نمایید.لکه بینی همراه ترشحات مشکلی نیست بهتر است بعد از کامل شدن دوره درمان یکبار دیگر معاینه بالینی شوید تا مطمئن شوید بهبودی حاصل شده است
كارشناس مامايي فيروز

KarshenaseMamaee نوشته شده:
جمعه 13 دی 1398, 11:21 pm
سلام دوست عزیز
بهتر است اپلیکاتور را به ارامی و فقط دوسوم آنرا وارد نمایید.لکه بینی همراه ترشحات مشکلی نیست بهتر است بعد از کامل شدن دوره درمان یکبار دیگر معاینه بالینی شوید تا مطمئن شوید بهبودی حاصل شده است

سلام دیشب دوباره برای بار دوم پماد رو استفاده کردم و خوابیدم امروز دوباره لکه خون میدیدم تا ک پریود شدم کامل ماه قبل ۲۲ ام پریود شدم یعنی ۸ روز جلوتر پریود شدم مشکل چیه یعنی بخاطر پماد هستش؟؟؟؟

سلام دوست عزیز
افسانه جان مصرف پماد معمولا باعث پریود شدن نمیشود.نامنظمی در سیکلهای پریود معمولا علل مختلفی دارد مثل مصرف برخی داروها ،مشکلات هورمونی، استرس، اختلالات تیروئید و....اگر این بینظمی در سیکلهای بعدی هم تکرار شد نیاز به بررسی توسط درمانگرتان دارد
كارشناس مامايي فيروز
ارسال پست

بازگشت به “مشاوره ”

چه کسی حاضر است؟

کاربران حاضر در این انجمن: کاربر جدیدی وجود ندارد. و 40 مهمان